buy medication online
ArchiwumLista artykułów w archiwum z miesiąca: 10 - 2019 roku.


Podpisanie umowy na remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Podpisanie umowy na remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Kolejną umową podpisaną przez Burmistrza Ciechanowca 30 października z wykonawcą firmą „Master” Emil Borys jest umowa na wykonanie remontu budynku przedszkola w Ciechanowcu. Zakres prac do wykonania obejmuje... »»
 
Zmiana treści ankiety na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznych
Ankieta na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznychW styczniu 2020 roku zostanie ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkurs na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznych. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie przygotowanej nowej ankiety... »»
 
Podpisanie dwóch kolejnych umów inwestycyjnych
Podpisanie dwóch kolejnych umów inwestycyjnych
Burmistrz Ciechanowca, podpisał umowę z firmą „JAN” Usługi Remontowo-Budowlane Janusz Jabłoński na realizację dwóch inwestycji: wykonanie elewacji na budynku dawnej synagogi oraz termomodernizację hali sportowej przy Szkole... »»
 
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
Odbyła się kolejna akcja sprzątania rzeki Nurzec. W sobotę, 26 października mieszkańcy Ciechanowca, wędkarze, Społeczna Straż Rybacka oraz członkowie Szkółki Wędkarskiej wypełnili śmieciami czternaście 160-litrowych worków... »»
 
Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe
Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe
16 października Burmistrz Ciechanowca podpisał z firmą TFK Roads Jacek Timofiejuk umowę na realizację rzeczową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe w Ciechanowcu”... »»
 
Podsumowanie zadania - Wycieczka do Parku Linowego
Podsumowanie zadania Wycieczka do Parku Linowego
Stowarzyszenie Razem poprzez wiele różnorodnych form aktywizacji dba o to, aby młodzi mieszkańcy Ciechanowca aktywnie spędzali czas. Przy wsparciu Burmistrza Ciechanowca, ze środków finansowych Gminy Ciechanowiec...»»
 
Ligowe Zmagania Sezonu 2019-2020 w tenisie stołowym
Ligowe Zmagania Sezonu 2019-2020 w tenisie stołowymRozpoczął się VI Sezon Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym. W rozgrywkach po raz kolejny uczestniczy drużyna Team Ciechanowiec Śledzianów. Nazwa drużyny wzięła się od połączenia tenisistów z Ciechanowca i zawodnika... »»
 
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Gmina Ciechanowiec przy współpracy Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych realizowała projekt wymiany młodzieży w ramach konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Polsko - Gruzińska wymiana...»»
 
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej jest szczególnym dniem dla nauczycieli i całej społeczności związanej z oświatą. W tym dniu bardziej niż kiedykolwiek dostrzegana jest odpowiedzialność towarzysząca procesowi nauczania, znaczenie i rola...»»
 
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Ciechanowiecka Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych od 30 września do 6 października 2019 roku uczestniczyła w projekcie „Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży”. W projekcie udział wzięła 20-osobowa grupa...»»
 

««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 15
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card