Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Aktualności
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu nawiązał współpracę z Fundacją „Samaritanus” z Warszawy. Zakres działalności Fundacji to przede wszystkim udzielanie pomocy społecznej i socjalnej osobom w trudnej sytuacji...  »»
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu
Sytuacja ciechanowieckiego sportu 10 stycznia 2007 roku, w sali COKiS, odbyło się spotkanie ludzi zainteresowanych ciechanowieckim sportem: burmistrza Ciechanowca, dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy...  »»
 
Dziecięca Grupa Teatralna
Dziecięca Grupa TeatralnaOd września działa przy COKiS Dziecięca Grupa Teatralna. Pierwszym przedstawieniem przygotowanym przez grupę były “Jasełka z Małym Księciem”, które miały swoją premierę w czasie “Festiwalu jasełkowego”...  »»
 
Ukazał się II tom Ciechanowieckiego Rocznika Muzealnego
II tom Ciechanowieckiego Rocznika MuzealnegoW ubiegłym roku w Muzeum Rolnictwa, aby upowszechniać wiedzę na temat historii pogranicza mazowiecko-podlaskiego oraz publikować wyniki ciekawych badań, powołano do życia Ciechanowiecki Rocznik Muzealny...  »»
 
Gry polityczne
Gry polityczne29 grudnia 2006 roku odbyła się IV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Dotyczyła ona wyłącznie zmian budżetowych. Konkretnie chodziło o zmianę kredytu krótkoterminowego na długoterminowy...  »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku…Liczba mieszkańców jest liczbą zmienną, która zależy od liczby urodzeń, zgonów i migracji. Na koniec 2006 roku liczba ludności w gminie Ciechanowiec wyniosła 9787 osób, w tym – 9573 mieszkających na stałe, 214 zameldowanych czasowo...  »»
 
Jasełka w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II

Jasełka w Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła IIJak co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyło się spotkanie opłatkowe, w czasie którego uczniowie wystawili tradycyjne „Jasełka”...  »»

 
"Mocne kości, moc radości"
Zakończyło się głosowanie na plac zabaw w konkursie "Mocne kości, moc radości"W grudniu Ciechanowiec zgłosił plac zabaw, zlokalizowany w parku znajdującym się pomiędzy ulicami Mickiewicza i 11-go listopada, do konkursu pod nazwą „Mocne kości moc radości” zorganizowanego przez firmę Danone Sp. z o.o...  »»
 
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaDzień 20 grudnia 2006r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu był z pewnością dniem wyjątkowym. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w „Festiwalu Jasełkowym”...  »»
 
Kluby Przedszkolaka w naszej gminie
Kluby Przedszkolaka w naszej gminieGmina Ciechanowiec zgłosiła swój udział w projekcie „Kluby Przedszkolaka na wsi”. 19 grudnia 2006 na spotkaniu, podczas którego poddano analizie zgłoszenia, zapadła decyzja, że projekt ten będzie realizowany m.in. w naszej gminie...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast.  » koniec »»

Informator

Zaproszenie na XXII Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXII Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę... »»
 
Zaproszenie na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego
Zaproszenie na Zawody SpinningoweKoło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 zaprasza na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego, które odbędą się w czwartek 3 maja. Zbiórka na wyspie... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu
Wizje lokalne na południowym odcinku projektowanego gazociąguGAZ-SYSTEM S.A. informuje, że od 17.04. do 25.05.2018 r. prowadzone będą badania geologiczne na projektowanym południowym odcinku gazociągu Polska-Litwa... »»
 
Co podróżny może mieć w bagażu
Co podróżny pmoże przewozić w bagażu (fot. pixabay.com)Główny Lekarz Weterynarii przypomina podróżnym przyjeżdżającym z krajów trzecich o zakazie przywozu w bagażu osobistym produktów pochodzenia zwierzęcego. Zakaz obowiązuje od 2009 roku... »
 
Weź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
1% podatku dla Józia Duchovskiego
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w leczeniu chorego na autyzm Józia Duchovskiego, wypełniając deklarację PIT. Józio jest pod opieka Fundacji Silentio... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl