Program
Aktualności
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu
Dzień Babci i Dziadka w PrzedszkoluCała Polska świętowała w niedzielę Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Dzieci z ciechanowieckiego przedszkola uczciły Dzień Babci i Dziadka 19 stycznia. Przedszkolaki przygotowały krótką inscenizację...  »»
 
Studniówka 2007
Studniówka 200720 stycznia 2007 roku, w baśniowej , kolorowej scenerii nazwanej “snem nocy letniej”, uczniowie klas III Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Profilowanego z ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu bawili się na studniówce...  »»
 
Spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych
Spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych17 stycznia 2007 roku odbyło się w Urzędzie Miejskim spotkanie dotyczące nauki i pracy młodocianych, w którym uczestniczyli Burmistrz Ciechanowca, Inspektor Oświaty, pracodawcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie...  »»
 
Egzaminy maturalne w Liceum dla Dorosłych
Egzaminy maturalne w Liceum dla DorosłychUczniowie trzecich klas licealnych szykują się do studniówek, a 24 abiturientów Liceum dla Dorosłych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza i 9 osób spoza szkoły przystąpiło do egzaminu dojrzałości...  »»
 
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Nowe miejsca pracy w CiechanowcuKierownictwo spółki Deco Taras rozpoczęło rozmowy z kandydatami na pracowników nowopowstającego zakładu produkcyjnego mebli ogrodowych w Ciechanowcu. Na rozmowy wstępne zaproszono 37 osób...  »»
 
Siatkarki ZSOiZ wygrały w Białymstoku
Siatkarki ZSOiZ wygrały w BiałymstokuW ostatni piątek, 12 stycznia 2007 roku, drużyna siatkarek Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu uczestniczyła w Białymstoku w Turnieju II Międzyszkolnej Ligi Siatkarek...  »»
 
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu nawiązał współpracę z Fundacją „Samaritanus” z Warszawy. Zakres działalności Fundacji to przede wszystkim udzielanie pomocy społecznej i socjalnej osobom w trudnej sytuacji...  »»
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu
Sytuacja ciechanowieckiego sportu 10 stycznia 2007 roku, w sali COKiS, odbyło się spotkanie ludzi zainteresowanych ciechanowieckim sportem: burmistrza Ciechanowca, dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy...  »»
 
Dziecięca Grupa Teatralna
Dziecięca Grupa TeatralnaOd września działa przy COKiS Dziecięca Grupa Teatralna. Pierwszym przedstawieniem przygotowanym przez grupę były “Jasełka z Małym Księciem”, które miały swoją premierę w czasie “Festiwalu jasełkowego”...  »»
 
Ukazał się II tom Ciechanowieckiego Rocznika Muzealnego
II tom Ciechanowieckiego Rocznika MuzealnegoW ubiegłym roku w Muzeum Rolnictwa, aby upowszechniać wiedzę na temat historii pogranicza mazowiecko-podlaskiego oraz publikować wyniki ciekawych badań, powołano do życia Ciechanowiecki Rocznik Muzealny...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl