Aktualności
W czwartek na targu...
W czwartek na targuRozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i mimo deszczowej pogody na ciechanowieckim targu panował dość duży ruch. Oprócz artykułów sprzedawanych co tydzień, pojawiła się duża oferta produktów świątecznych: cytrusów i bakalii...  »»
 
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów!
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów! Rozpoczął się sezon grzewczy. Niestety, w ramach oszczędności, w domowych kotłach i piecach spalane są śmieci i odpady z tworzyw sztucznych. Z kominów wydobywa się wtedy charakterystyczny dym i nieprzyjemny zapach...  »»
 
Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy" - rozstrzygnięty
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy"W Czyżewie rozstrzygnięto V edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy". Konkurs organizowany był przez GOK w Czyżewie Osadzie i Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego...  »»
 
"Działaj Lokalnie"
“Działaj Lokalnie”Akademia Rozwoju Filantropii w Warszawie, przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizuje program “Działaj Lokalnie”, który poprzez przyznawanie dotacji w otwartych konkursach grantowych pomaga...  »»
 
Wiktor Wojtkowski - zastępcą burmistrza Ciechanowca
Wiktor Wojtkowski – zastępcą burmistrza Ciechanowca7 grudnia 2006 roku burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko powołał na stanowisko zastępcy burmistrza Wiktora Józefa Wojtkowskiego. Będzie on nadzorował pracę Referatów: Inwestycji i Nieruchomości oraz  PRK „FARE”...  »»
 
Zespół muzyki dawnej "La Charambita" - goście z Hiszpanii
Zespół muzyki dawnej “La Charambita” - goście z HiszpaniiDzięki współpracy nawiązanej przez Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka z Instytutem Cervantesa z Warszawy, na XXVI Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich gościł hiszpański zespół muzyki dawnej “La Charambita”...  »»
 
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. UszyńskiegoXXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego odbył się 2 i 3 grudnia w Ciechanowcu, tradycyjnie w pierwszą niedzielę Adwentu. W tym roku konkurs miał nieco zmienioną formułę...  »»
 
II sesja Rady Miejskiej - Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca
II sesja Rady Miejskiej – Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca5 grudnia 2006 roku odbyła się II sesja Rady Miejskiej V kadencji. Obrady otworzył przewodniczący Rady Mirosław Kierski, a następnie Rada Miejska przyjęła ślubowanie nowego burmistrza Ciechanowca...  »»
 
Skażenie wód Nurca olejem opałowym
Skażenie wód Nurca olejem opałowymW piątek 1 grudnia 2006 roku, ok. godz. 13.00 Społeczna Straż Rybacka działająca przy Kole Wędkarskim “Jazgarz” w Ciechanowcu otrzymała zgłoszenie od jednego z wędkarzy o oleistej plamie, która pojawiła się na Nurcu...  »»
 
Dzień Kultury Europejskiej
Dzień Kultury Europejskiej 29 listopada w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu odbył się konkurs "Dzień Kultury Europejskiej". Każda z klas IV–VI przygotowała prezentację na temat wylosowanego kraju Unii Europejskiej...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl