Aktualności
Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi
Siatkarki z Ciechanowca awansowały do I ligi15 lutego 2007 roku dziewczęta z sekcji piłki siatkowej działającej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Ciechanowcu rozegrały ostatni turniej rozgrywek II ligi szkół ponadgimnazjalnych...  »»
 
Przygotowania pracowników Urzędu Miejskiego do wprowadzenia eUrzędu
Przygotowania pracowników Urzędu Miejskiego do wprowadzenia eUrzęduW całej Polsce trwają przygotowania do wdrożenia (do dnia 01.05.2008 roku) systemu elektronicznej obsługi i załatwiania spraw interesanta, czyli eUrzędu. Aby przygotować się do tego zadania pracownicy Urzędu Miejskiego...  »»
 
Stypendiami szlifujemy diamenty
Stypendiami szlifujemy diamenty W lokalu "Jagoda" w Ciechanowcu odbył się charytatywny bal czterech gmin. Imprezie patronowali Burmistrz Ciechanowca oraz wójtowie Klukowa, Nura i Perlejewa. Była to pierwsza impreza integracyjna z cyklu czterech planowanych...  »»
 
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS-u
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS-uW sobotę, 10 lutego 2007 roku, odbył się pierwszy z serii Turniejów Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS. Do rozgrywek przystąpiło 35 dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjum...  »»
 
Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych
Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla DorosłychW sobotę 10 lutego pożegnano absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Zgodnie z tradycją, oficjalne zakończenie nauki w klasach maturalnych miało charakter bardzo uroczysty...  »»
 
Podsumowanie inwestycji z lat 2000-2006
Podsumowanie inwestycji z lat 2000–2006Na ostatniej sesji Rady Miejskiej pani Eugenia Murawska, radna poprzedniej kadencji, złożyła na ręce burmistrza przygotowane przez siebie podsumowanie inwestycji z lat 2000–2006...  »»
 
Zimowisko Stowarzyszenia "Dobra Wola"
Zimowisko Stowarzyszenia “Dobra Wola”Przez ostatni tydzień przebywały na zimowisku w Ciechanowcu dzieci niepełnosprawne. Zimowisko zorganizowało Stowarzyszenie “Dobra Wola” na rzecz osób upośledzonych umysłowo lub fizycznie z Lesznowoli...  »»
 
Bal karnawałowy w przedszkolu
Bal karnawałowy w przedszkoluTrwający karnawał to radosny czas zabawy i tańca. Z tej okazji 7 lutego2007 roku dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu bawiły się wspólnie na balu karnawałowym. Dla wszystkich przedszkolaków był to dzień szczególny...  »»
 
Warsztaty Muzyczne 2007
Warsztaty Muzyczne 2007W czasie ferii odbywały się w COKiS warsztaty muzyczne prowadzone przez Krzysztofa Witkowskiego – dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego z Zambrowa, w których...  »»
 
Wybory do Izb Rolniczych
Wybory do Izb RolniczychW całej Polsce odbywały się w niedzielę 4 lutego 2007 wybory do Izb Rolniczych. Do zasiadania w komisji, kandydowania i głosowania uprawnione są osoby płacące podatek rolny. Nasza gmina stanowi jeden, dwumandatowy okręg wyborczy...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

Informator

Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
21 lutego 2019 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Spotkanie informacyjne poświęcone nowej ofercie grantowej NIW
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Zaproszenie na spotkanie informacyjne poświęcone Programowi Rozwoju Organizacji Obywatelskich - nowej ofercie grantowej Narodowego Instytutu Wolności... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl