Regulamin
Aktualności
Ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Ferie z przedszkolakamiMiejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na ferie. W programie robienie kartek walentynkowych i masek karnawałowych, czytanie na głos, kalambury, quizy, zagadki... »»
 
"Niebieska Linia" pomaga ofiarom przemocy
„Niebieska Linia” pomaga ofiarom przemocyDoświadczasz przemocy domowej i szukasz wsparcia w trudnej sytuacji? Jesteś świadkiem rodzinnego dramatu i chcesz pomóc ofiarom? Wystarczy wybrać numer  801 120 002, by skontaktować się z psychologami i prawnikami... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em500 plus"?
Ferie z COKiS-em, to oferta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu na pierwszy tydzień ferii zimowych dla dzieci z klas 0-VI szkół podstawowych z terenu gminy Ciechanowiec. W programie zajęcia plastyczne i sportowe, wyjazd na basen... »»
 
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
Koncert Noworoczny w wykonaniu ciechanowieckich zespołów
W niedzielny wieczór w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu  można było posłuchać najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu ciechanowieckich zespołów instrumentalnych i wokalnych... »»
 
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Jubileuszowy, V Orszak Trzech Króli, przemaszerował w Święto Objawienia Pańskiego sprzed siedziby Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu do żłóbka betlejemskiego w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej... »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2016 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2016 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
„Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś” to projekt, który został zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu i dofinansowany w ramach zadań publicznych gminy Ciechanowiec... »»
 
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Bożonarodzeniowy Koncert Społecznej Szkoły Muzycznej i Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej. W pierwszej części koncertu wychowankowie... »»
 
Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała
"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"
„Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała” to tytuł projektu zrealizowanego przez Stowarzyszenie „Zameczek”. Organizacja zorganizowała działania, które w nietypowy, a zarazem efektywny sposób wpływają na zagospodarowanie czasu wolnego... »»
 
Rozstrzygnięcie konkursu "Rodzinne bombki"
Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki”
W  Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki 2016”. Na konkurs wpłynęło 80 bombek od 37 rodzin. Każda bombka była wyjątkowa, dlatego też jury  przyznało dyplomy i nagrody... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl