Regulamin
Aktualności
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w 2016 roku
Sesja Rady MiejskiejOdbyła się ostatnia planowana w tym roku sesja Rady Miejskiej, podczas której przyjęto jedenaście uchwał, w tym w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ciechanowiec oraz uchwalenia budżetu gminy na 2017 r... »»
 
Zawodnicy z Ciechanowca finalistami Międzynarodowych Mistrzostw Karate
 Zawodnicy z Ciechanowca finalistami Międzynarodowych Mistrzostw Karate
Już po raz szósty odbyły się w Zambrowie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin International Budo Kai IBK. Startujący w różnych kategoriach karatecy z Ciechanowca odnieśli kolejne sukcesy i na podium stanęło ośmiu naszych zawodników... »»
 
Konserwacja ciechanowieckich pomników przyrody
Konserwacja ciechanowieckich pomników przyrody
W ramach realizacji zadania „Pielęgnacja i konserwacja pomników przyrody na terenie Gminy Ciechanowiec” przeprowadzono kompleksowe prace w obrębie trzech pomników przyrody zlokalizowanych w Ciechanowcu... »»
 
Otwarcie drogi łączącej dwa województwa
Otwarcie drogi łączącej dwa województwa
Podróżujący drogą wojewódzką nr 694 relacji Przyjmy – Ciechanowiec otrzymali kolejne kilometry odnowionej trasy – oddano do użytku prawie cztery kilometry drogi przebiegające przez gminy Nur i Boguty-Pianki... »»
 
Podlaskie ligawki obwieściły Adwent
Podlaskie ligawki obwieściły Adwent
Przez dwa dni w Muzeum Rolnictwa rozbrzmiewała muzyka grana na podlaskich ligawkach, kaszubskich bazunach, góralskich trombitach i innych instrumentach pasterskich, tradycyjnie oznajmiających o nadejściu Adwentu... »»
 
Debata o kierunkach rozwoju miasta i gminy Ciechanowiec
Debata o kierunkach rozwoju miasta i gminy Ciechanowiec
W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu odbyła się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Ciechanowiec... »»
 
Mikołajkowe spotkanie uczniów szkół podstawowych
Mikołajkowe spotkanie uczniów szkół podstawowych
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu przygotowali inscenizację „Prawa Dziecka”, którą postanowili pokazać kolegom z innych szkół podstawowych działających w naszej gminie... »»
 
Obchody Podlaskiego Dnia Seniora
Obchody Podlaskiego Dnia Seniora
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się Podlaskie Dni Seniora. W spotkaniu udział wzięło blisko 50 seniorów, zainteresowanych tematyką wykładów. Święto seniorów obchodzone jest w różnych terminach... »»
 
Zespół "Werwoczki" w Ciechanowcu
Zespół "Werwoczki" w Ciechanowcu
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu wystąpił z koncertem zespół  "Werwoczki" w repertuarze którego, znajdują się utwory w języku białoruskim, ukraińskim, rosyjskim, polskim i w gwarze orlańskiej... »»
 
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
W Referacie Inwestycji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu wyłożony został do wglądu publicznego projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Ciechanowiec... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl