Aktualności
Zmiana kodów oleju napędowego do zwrotu podatku akcyzowego
Zmiana kodów oleju napędowego do zwrotu podatku akcyzowego
Rolnicy posiadający grunty rolne na terenie naszej gminy, w dniach od 1 do 28 lutego 2019 r. mogą składać do Burmistrza Ciechanowca wnioski o zwrot podatku akcyzowego, zawartego w cenie oleju napędowego... »»
 
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Gmina Ciechanowiec realizuje projekt „Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu”, którego głównym celem jest poprawa jakości kształcenia dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez remont budynku i adaptację pomieszczeń... »»
 
Powstanie nowa elewacja na siedzibie COKiS
Powstanie nowa elewacja COKiS
Do końca września 2019 roku siedziba Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu uzyska nową elewację. Projekt pn. „Wykonanie elewacji na budynku dawnej Synagogi w Ciechanowcu” realizowany jest w ramach... »»
 
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Dać szansę", mającym na celu wzrost aktywności społeczno-zawodowej grupy 23 osób kwalifikujących się do objęcia wsparciem pomocy... »»
 
Wojewódzka akcja identyfikacji producentów
Logo Podlaskie
Ruszyła wojewódzka akcja identyfikacji producentów w ramach Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego – inicjatywy Samorządu Województwa Podlaskiego. Jeśli jesteś aktywnym rolnikiem, producentem lub wytwórcą, zgłoś się do... »»
 
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca zaprasza do składania ofert na zamówienia publiczne w trybie zapytań ofertowych na sukcesywne dostawy na potrzeby Gminy Ciechanowiec: tuszy i tonerów; papieru i artykułów biurowych... »»
 
Realizacja projektu "Energia kompetencji - energia rozwoju"
Realizacja projektu „Energia kompetencji – energia rozwoju”Burmistrz Ciechanowca informuje, że z dniem 28 stycznia 2019 r. zakończyła się rekrutacja uczestników do projektu „Energia kompetencji – energia rozwoju” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego... »»
 
Wyniki przetargu na dostawę oleju opałowego w Gminie Ciechanowiec
Wyniki przetargu na dostawę oleju opałowego w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca informuje, że pozytywnie rozstrzygnął się przetarg na dostawę oleju opałowego do gminnych instytucji publicznych. Przetarg wygrało przedsiębiorstwo budowlano-handlowe "Z. Niziński" z siedzibą w Wyszkowie... »»
 
Ostateczny termin podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnych
Terminy podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnychBurmistrz Ciechanowca informuje, że w dniu 15 lutego 2019 r. w godz. 9.00-13.00 w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu będą podpisywane umowy na odbiór odpadów komunalnych z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą... »»
 
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.Na podstawie Obwieszczenia Nr 1/2019 Wojewody Podlaskiego z dnia 18 stycznia 2019 roku o kwalifikacji wojskowej w 2019 r. na terenie województwa podlaskiego klasyfikacja wojskowa zostanie przeprowadzona od 4 lutego do 26 kwietnia 2019 r... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl