Regulamin
Aktualności
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na jesienne wieczory
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje...Nadeszła jesień – wcześnie zapada zmierzch, wydłużają się wieczory i godziny spędzane w domowym zaciszu. Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu przedstawia kilka nowych książek, przy których można miło spędzić czas... »»
 
Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 z podlaskim akcentem
Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem
W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” w Wiśniowej Górze pod Łodzią odbyły się Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016. Na Mistrzostwa zostali zaproszeni zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate... »»
 
Nowe oświetlenie LED przy drodze wojewódzkiej nr 681
Nowe oświetlenie LED przy drodze wojewódzkiej nr 681
Pięć latarni z oprawą LED zamontowano na istniejących słupach przy drodze wojewódzkiej nr 681 we wsi Bujenka. Zamocowane oprawy odznaczają się wysoką skutecznością świetlną i wysoką klasą energetyczną... »»
 
Konferencja "Senior w społeczeństwie obywatelskim"
„Senior w społeczeństwie obywatelskim”
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu zorganizowało konferencję seniorów o charakterze edukacyjno-integracyjnym w ramach projektu „Senior w społeczeństwie obywatelskim”... »»
 
15 par małżeńskich z Gminy Ciechanowiec świętowało złote gody
15 par małżeńskich z Gminy Ciechanowiec świętowało złote gody
Ustanowiony ustawą z 17 lutego 1960 roku Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Tradycyjnie już jubileuszowe złote gody przygotowane przez.... »»
 
IX edycja ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika
IX edycja ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika
Ruszyła IX edycja ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika. Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum... »»
 
Odmulanie rzeki Nurzec
Odmulanie rzeki Nurzec
Ruszyły prace polegające na odmuleniu zbiornika wodnego na rzece Nurzec w Ciechanowcu. Zleceniodawcą prac jest Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Białymstoku sprawujący zarząd nad wodami... »»
 
Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego za sezon artystyczny 2015/2016
Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego za sezon artystyczny 2015/2016
Gala wręczenia nagród Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za sezon artystyczny 2015/2016 odbyła się w Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu... »»
 
Firma militarna Altimus-Tech poszukuje specjalistów
Firma militarna Altimus-Tech poszukuje specjalistów
Firma militarna Altimus-Tech Sp. z o.o. produkująca systemy radarowe, w związku z uruchomieniem na terenie Ciechanowca nowego zakładu innowacyjnych technologii radiolokacyjnych poszukuje specjalistów... »»
 
Miejski Portal Internetowy na GeoNews
Miejski Portal Internetowy na GeoNews
Referat Promocji Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu wprowadził nową formę promocji naszego regionu za pośrednictwem aplikacji mobilnej GeoNews. Artykuły umieszczone na Miejskim Portalu Internetowym... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl