Regulamin
Aktualności
"Trzygwiazdkowy" Punkt Informacji Turystycznej w Ciechanowcu
"Trzygwiazdkowy" Punkt Informacji Turystycznej w Ciechanowcu
W Białymstoku w ramach Regionalnych Obchodów Światowego Dnia Turystyki odbyło się wręczenie certyfikatów Punktom Informacji Turystycznych z Województwa Podlaskiego. Punkt Informacji Turystycznej w Ciechanowcu od początku... »»
 
Nowe chodniki na ulicy Łomżyńskiej
Nowe chodniki na ulicy Łomżyńskiej
Trwają prace remontowe związane z naprawą chodników na ulicy Łomżyńskiej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 690, polegające na wykonaniu robót nawierzchniowych: rozbiórki chodników i obrzeży, regulacji pionowej studzienek... »»
 
50. rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujence
50. rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Bujence
Ochotnicza Straż Pożarna w Bujence świętowała 50. rocznicę powstania. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych, instytucji i firm oraz delegacje i poczty sztandarowe z jednostek OSP Gminy Ciechanowiec... »»
 
Eko Odkrywcy już po raz czwarty
Eko Odkrywcy już po raz czwarty
Wystartowała już czwarta edycja ogólnopolskiego konkursu Eko Odkrywcy, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematem ochrony środowiska naturalnego. Zwycięzcy otrzymają granty pieniężne z przeznaczeniem na realizację... »»
 
Warsztaty lokalnej tradycji
Warsztaty lokalnej tradycji z Zameczkiem
Stowarzyszenie „Zameczek” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem „Uniwersytet Trzeciego Wieku” i Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu zrealizowało projekt „Aktywizacja seniorów poprzez warsztaty lokalnej tradycji”... »»
 
Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru
Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru
Tradycją Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu są obchody ,,Patriotycznego września”. Szkoła rokrocznie bierze udział w Międzynarodowym Marszu Żywej Pamięci Polskiego Sybiru w Białymstoku... »»
 
Podziel się posiłkiem w sklepie lub w Internecie
Podziel się posiłkiem w sklepie lub w Internecie
To będzie wyjątkowy weekend. Dla tysięcy dzieci, którym możemy dać w prezencie pyszny obiad i dla wszystkich tych, którzy zdecydują się to zrobić. Piątek-sobota 23-24 września to dwa dni akcji Podziel się Posiłkiem... »»
 
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Firma militarna Altimus-Tech Sp. z o.o. produkująca systemy radarowe, w związku z planowanym w najbliższym czasie uruchomieniem na terenie Ciechanowca nowego zakładu innowacyjnych technologii radiolokacyjnych zatrudni... »»
 
Narodowe Czytanie "Quo vadis" w Ciechanowcu
Narodowe Czytanie „Quo vadis” w Ciechanowcu
Tegoroczna lektura Narodowego Czytania została wybrana podczas internetowego głosowania spośród pięciu propozycji. To piękna, cudowna powieść o miłości, o upadającym imperium, ale przede wszystkim... »»
 
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji"
Piknik Rodzinny "Zakończenie wakacji"
W ostatni weekend wakacji przy kaplicy pw. NMP z Fatimy wspólnota parafialna i Stowarzyszenie "Razem" zorganizowali ostatni w tym roku piknik rodzinny „Zakończenie Wakacji”. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl