Program
Aktualności
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Po raz piętnasty na Litwie odbył się Festyn Kultury Polskiej „Znad Issy” i po raz czwarty Festiwal Kultury Polskiej w Poniewieżu. W obu festynach udział wzięła Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu... »»
 
"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – to tytuł cyklu debat społecznych, które organizowane są w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną... »»
 
Rodzinny Ogród Działkowy "Pod Gruszą"
Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”
Ulica Podlaska 2 w Ciechanowcu to dla wielu mieszkańców naszego miasta swoisty raj na ziemi. To tu od 1975 roku mieści się Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”. Aby tam trafić trzeba wyjść za miasto drogą w kierunku Malca... »»
 
"Mój nos" i "mówiłaś" zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Wiersze „Mój nos” i „mówiłaś” zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Rozstrzygnięty został I Majowy Konkurs Jednego Wiersza zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ciechanowcu. Finał i wręczenie nagród odbyło się na terenie Muzeum Rolnictwa na łonie przyrody, przy ognisku... »»
 
Konsultacje społeczne projektu obwodnicy
Konsultacje społecznePodlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, w związku z opracowywaniem dokumentacji projektowej na budowę obwodnicy Ciechanowca w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 690, zaprasza na konsultacje społeczne 4 lipca... »»
 
Razem łatwiej, razem lepiej
Razem łatwiej, razem lepiej
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu zrealizowało projekt „Razem łatwiej, razem lepiej” z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca... »»
 
Rajd Pamięci w 76. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
Rajd Pamięci w 75. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
23 czerwca 2017 roku mija 76. rocznica Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem. W tym dniu Burmistrz Ciechanowca zaprasza do uczestnictwa w obchodach i udziału w Rajdzie Pamięci, który rozpocznie się o godz. 14.00 na cmentarzu w Kuczynie... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Ciechanowieckie instytucje połączyły siły i zorganizowały wspólnie Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego. Impreza odbywająca się pod ogólnopolskim patronatem Stowarzyszenia Parafiada... »»
 
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Od kilku lat uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu organizują z okazji Dnia Matki koncert „Gram mojej Mamie”. Tegoroczny Koncert odbył się... »»
 
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
W Ciechanowcu odbyły się trzydniowe II Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych, w których udział wzięło prawie 160 pasjonatów sztuki żołnierskiej z całej Polski. Wśród uczestników byli uczniowie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl