Regulamin
Aktualności
Nowy rok szkolny Rokiem Wolontariatu
Nowy rok szkolny Rokiem Wolontariatu
Rok szkolny 2016/2017 został ogłoszony Rokiem Wolontariatu. Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało szereg propozycji: konkursów, projektów, w ramach których uczniowie będą mogli rozwijać umiejętności... »»
 
Wakacyjny wyjazd seniorów
Wakacyjny wyjazd seniorów
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu także w wakacje podejmuje działania by realizować statutowe cele. Integrując środowisko seniorów UTW zorganizował dwudniowy wyjazd na Warmię i Mazury... »»
 
Infolinia ASF - obowiązek rejestracji świń
Infolinia ASF - obowiązek rejestracji świń
Wojewoda Podlaski powołał Wojewódzki Zespół Interwencyjno-Informacyjny do Spraw Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Została też uruchomiona pod numerem tel. 85 74 39 430 czynna całą dobę, aż  do odwołania, infolinia ASF... »»
 
Działania Posterunku Policji w Ciechanowcu
Działania Posterunku Policji w Ciechanowcu
Dzielnicowi Posterunku Policji w Ciechanowcu od 1 sierpnia 2016 roku wdrożyli plan działań priorytetowo ukierunkowany na zwalczanie na terenie miasta i gminy Ciechanowiec zjawiska spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem... »»
 
Wakacje z karate
Wakacje z karate
Zawodnicy i trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Ciechanowca pracowicie spędzili okres wakacyjny na obozach krajowych i zagranicznych. Pierwszym zgrupowaniem, w którym uczestniczyli zawodnicy i zawodniczki... »»
 
Spotkanie na temat Konkursu FIO 2017
Spotkanie na temat Konkursu FIO 2017
W związku z realizacją Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2017... »»
 
Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejNa XVIII sesji Rady Miejskiej, po wysłuchaniu sprawozdania Burmistrza Ciechanowca z prac pomiędzy sesjami, radni przyjęli uchwały w sprawie: określenia warunków i trybu wspierania rozwoju sportu w gminie Ciechanowiec; zmian w budżecie... »»
 
Puchary w Regatach Kajakowych zostały rozdane
Puchary w Regatach Kajakowych zostały rozdane
Amatorzy pływania na kajakach mogli sprawdzić swoje umiejętności w IX Regatach Kajakowych o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbyły się na ciechanowieckim zalewie. Zawodnicy startowali w trzech kategoriach... »»
 
Podlaskie Święto Chleba - świat tradycji, tańca i muzyki
Podlaskie Święto Chleba - świat tradycji, tańca i muzyki
XVI Podlaskie Święto Chleba w Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu przyciągnęło tysiące osób zainteresowanych zapomnianym światem tradycyjnych obrzędów żniwnych i ginących umiejętności... »»
 
Strona na stronę - rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Strona na stronę - rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tradycyjnie reprezentacje prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca spotkały się na Stadionie Miejskim by rozegrać mecze piłki nożnej „strona na stronę”. Po rozegranych w dwóch kategoriach wiekowych meczach, Puchar Burmistrza... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl