Aktualności
Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego
Zgromadzenie Ogólne Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego
Ciechanowiec gościł przedstawicieli samorządu lokalnego na XX Zgromadzeniu Ogólnym Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. W spotkaniu udział wzięli Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego... »»
 
Karatecy z Ciechanowca na medal
Karatecy z Ciechanowca na medal
Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczyli młodzi mieszkańcy gminy Ciechanowiec w Pucharze Polski Furo Karate, który odbył się w Wiśniowej Górze pod Łodzią. Zawody został rozegrane w kilku formułach walki... »»
 
"Bezpieczny i Aktywny Senior"
„Bezpieczny i Aktywny Senior”
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizuje kampanię społeczną „Bezpieczny i Aktywny Senior” mającą na celu pobudzenie świadomości na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych... »»
 
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego
Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego
Organizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego składał się z trzech turniejów, rozgrywanych w kolejne niedziele. Zawody były rozgrywane systemem „do dwóch przegranych”... »»
 
Zima w Bibliotece
Zima w Bibliotece
Na tegoroczne ferie zimowe Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaproponowała młodym mieszkańcom liczne atrakcje, których tematem przewodnim była zima. W pierwszym tygodniu ferii Bibliotekę odwiedziła grupa przedszkolaków... »»
 
Ferie zimowe z COKiS-em
Ferie zimowe z COKiS-em
W pierwszym tygodniu ferii zimowych Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował zimowisko „Ferie z COKiS-em” dla dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy. Dzieci każdego dnia uczestniczyły w zajęciach sportowych, plastycznych... »»
 
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i PastorałekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej zorganizowały II Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy mogli zaprezentować jeden utwór spośród trzech odmian pieśni bożonarodzeniowych... »»
 
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
W terminie od 23 stycznia do 10 lutego 2017 roku osoby zainteresowane dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych i/lub instalacji fotowoltaicznych powinny złożyć ankietę i deklarację dotyczącą udziału w projekcie... »»
 
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu funkcjonuje od 1 grudnia 2014 roku, jest placówką pobytu dziennego, ośrodkiem obejmującym wsparciem 30 osób z terenu miasta i gminy Ciechanowiec. Zakres i poziom świadczonych... »»
 
Realizacja zadań inwestycyjnych w 2016 roku
Realizacja zadań Inwestycyjnych w 2016 roku
Zadania inwestycyjne w 2016 roku związane były głównie z przygotowaniem projektów pod nowe duże inwestycje, które wykonane zostaną na terenie naszej gminy w najbliższej przyszłości przy udziale funduszy zewnętrznych... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl