Aktualności
Wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło
Wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło
„Szeryf nie siedzi za biurkiem. Przyszłam do samorządu dla czynienia dobrej zmiany” - wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło, pierwszą w historii województwa podlaskiego wiceprzewodniczącą Sejmiku... »»
 
Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia
Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia
„Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia” to projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku, a  dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca w ramach zadań publicznych gminy... »»
 
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
13 i 14 lipca w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zostały rozegrane VI Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W turnieju udział wzięło 38 zawodników z Warszawy, Poznania, Białegostoku... »»
 
Można składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym
SuszaMożna składać wnioski o oszacowanie szkód w gospodarstwie rolnym spowodowane wystąpieniem suszy rolniczej w okresie od 1 maja do 30 czerwca 2019 roku. Wnioski są do pobrania w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu w pokoju nr 18... »»
 
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu poświęcona była podjęciu uchwał w sprawach: zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko... »»
 
Świetlice wiejskie w Gminie Ciechanowiec udostępnione turystom
Świetlice wiejskie w Gminie Ciechanowiec udostępnione turystom
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób odwiedzających turystycznie gminę Ciechanowiec, burmistrz oraz sołtysi oferują możliwość korzystania z zasobów świetlic wiejskich. W świetlicach istnieje możliwość odpoczynku, umycia się... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje
Miejska Biblioteka Publiczna proponujeCykle historyczne, obyczajowe, sensacyjne i fantastyczne, polskich i zagranicznych autorów:  Marii Paszyńskiej i Anny Karpińskiej, Jakuba Żulczyka i Davida Baldacci,  to tylko niektóre z nowości w ciechanowieckiej Bibliotece... »»
 
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to rodzaj służby wprowadzony dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn, którzy nigdy nie pełnili służby wojskowej... »»
 
Harmonogram zamiatania ulic w Ciechanowcu
Harmonogram zamiatania ulic
Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu przedstawia harmonogram zamiatania ulic w 2019 roku. Harmonogram prac może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych... »»
 
Piknik NGO-sów
LPiknik NGO-sów
Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizowało zadanie publiczne pod nazwą „Piknik NGO-sów”, które odbyło się w ramach trwających Dni Ciechanowca. Na spotkaniu Stowarzyszenie UTW gościło przedstawicieli 20 organizacji... »»
 
78. rocznica zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem
78. rocznica zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem
W Miejscu Pamięci Narodowej na kolonii Folwarki Małe pod Zabłudowem, gdzie przy obelisku pomordowanych wartę honorową zaciągnęli harcerze z 7 Zabłudowskiej Drużyny Harcerskiej,  uczczono 78. rocznicę zbrodni sowieckiej... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px