Aktualności
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Gmina Ciechanowiec realizuje projekt „Remont budynku przedszkola w Ciechanowcu”, którego głównym celem jest poprawa jakości kształcenia dzieci w wieku przedszkolnym, poprzez remont budynku i adaptację pomieszczeń... »»
 
Powstanie nowa elewacja na siedzibie COKiS
Powstanie nowa elewacja COKiS
Do końca września 2019 roku siedziba Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu uzyska nową elewację. Projekt pn. „Wykonanie elewacji na budynku dawnej Synagogi w Ciechanowcu” realizowany jest w ramach... »»
 
Więcej osób uprawnionych do Karty Dużej Rodziny
Więcej osób uprawnionych do Karty Dużej Rodziny
1 stycznia 2019 r. weszły zmiany dotyczące Karty Dużej Rodziny. Od Nowego Roku karta przysługuje rodzicom, którzy mają lub w przeszłości mieli na utrzymaniu co najmniej troje dzieci – bez względu na ich wiek w chwili składania wniosku... »»
 
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Rekrutacja do projektu "Dać szansę"
Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w projekcie "Dać szansę", mającym na celu wzrost aktywności społeczno-zawodowej grupy 23 osób kwalifikujących się do objęcia wsparciem pomocy... »»
 
Wojewódzka akcja identyfikacji producentów
Logo Podlaskie
Ruszyła wojewódzka akcja identyfikacji producentów w ramach Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego – inicjatywy Samorządu Województwa Podlaskiego. Jeśli jesteś aktywnym rolnikiem, producentem lub wytwórcą, zgłoś się do... »»
 
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca zaprasza do składania ofert na zamówienia publiczne w trybie zapytań ofertowych na sukcesywne dostawy na potrzeby Gminy Ciechanowiec: tuszy i tonerów; papieru i artykułów biurowych... »»
 
Realizacja projektu "Energia kompetencji - energia rozwoju"
Realizacja projektu „Energia kompetencji – energia rozwoju”Burmistrz Ciechanowca informuje, że z dniem 28 stycznia 2019 r. zakończyła się rekrutacja uczestników do projektu „Energia kompetencji – energia rozwoju” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego... »»
 
Wyniki przetargu na dostawę oleju opałowego w Gminie Ciechanowiec
Wyniki przetargu na dostawę oleju opałowego w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca informuje, że pozytywnie rozstrzygnął się przetarg na dostawę oleju opałowego do gminnych instytucji publicznych. Przetarg wygrało przedsiębiorstwo budowlano-handlowe "Z. Niziński" z siedzibą w Wyszkowie... »»
 
Ostateczny termin podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnych
Terminy podpisywania umów na odbiór odpadów komunalnychBurmistrz Ciechanowca informuje, że w dniu 15 lutego 2019 r. w godz. 9.00-13.00 w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu będą podpisywane umowy na odbiór odpadów komunalnych z podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą... »»
 
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.
Kwalifikacja wojskowa w 2019 r.Na podstawie Obwieszczenia Nr 1/2019 Wojewody Podlaskiego z dnia 18 stycznia 2019 roku o kwalifikacji wojskowej w 2019 r. na terenie województwa podlaskiego klasyfikacja wojskowa zostanie przeprowadzona od 4 lutego do 26 kwietnia 2019 r... »»
 
Rozliczając PIT - wspieraj lokalnie. Program do rozliczenia PIT
Rozliczając PIT - wspieraj lokalnie
Udostępniamy darmowy program do rozliczenia PIT firmy PITax.pl Łatwe podatki, który w szybki i przyjazny dla użytkownika sposób pozwala rozliczyć podatek za 2018 rok i wesprzeć lokalne Organizacje Pożytku Publicznego... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Informator

Zaproszenie na wystawę czasową "Ciechanowiecka Kuźnia Talentów"
Zaproszenie na wystawę "Ciechanowiecka Kuźnia Talentów" Muzeum Rolnictwa zaprasza na otwarcie wystawy absolwentów Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych "Ciechanowiecka Kuźnia Talentów" 25 lutego godz. 12.00... »»
 
Szkolenie z zakresu przyznawania płatności w roku 2019
Logo ARiMRW związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego na rok 2019, ARiMR zaprasza rolników... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Zapraszamy na najnowszy program kabaretu Czesuaf
Najnowszy program kabaretu CzesuafCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na występ Kabaretu Czesuaf, 2 marca godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu... »»
 
Godziny otwarcia filii Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i Pobikrach
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Nastąpiła zmiana godzin otwarcia w miesiącu lutym filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Winnie-Poświętnej i filii w Pobikrach... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Cykl Turniejów Tenisa Stołowego open dla dorosłych
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoOd niedzieli 27 stycznia 2019 r. w hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A trwa Cykl Turniejów Tenisa Stołowego w kategorii open dla dorosłych...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22.02.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl