buy medication online
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dębliniez
Aktualności
Jubileuszowy bal Klubu Seniora "Chwilowo Młodzi"
Jubileuszowy bal Klubu Seniora Chwilowo Młodzi
22-lecie powstania świętował Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”, działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Poza seniorami z Ciechanowca, w spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora... »»
 
Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg Samorządowych
Kolejne inwestycje z Funduszu Dróg SamorządowychW związku z aktualizacją listy wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych z listy rezerwowej Gmina Ciechanowiec otrzyma dofinansowanie na dwa kolejne zadania... »»
 
Rozstrzygnięcie przetargu na gazyfikację Ciechanowca
Rozstrzygnięcie przetargu na gazyfikację CiechanowcaPolska Spółka Gazownicza podpisała umowy na realizację zadań w związku z rozstrzygnięciem przetargu na wykonanie dokumentacji projektowej i budowę stacji regazyfikacji LNG, stacji gazowej redukcyjno-pomiarowej średniego ciśnienia... »»
 
Dofinansowanie na zakup sprzętu i umundurowania dla OSP
Dofinansowanie na zakup sprzętu i umundurowania dla OSP
Dzięki otrzymanej od Województwa Podlaskiego dotacji w wysokości 47 500 zł na zakup sprzętu i umundurowania dla jednostek OSP, zostało zakupionych 21 nowych kompletów ubrań specjalnych, które otrzymali strażacy... »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny
Burmistrz Ciechanowca ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny
Burmistrz Ciechanowca podaje do publicznej wiadomości, że ogłasza trzeci nieograniczony przetarg ustny, który odbędzie się w dniu 26 listopada 2019 r. o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu  (pok. nr 17 I piętro)... »»
 
Ciechanowieckie obchody Narodowego Święta Niepodległości
Ciechanowieckie obchody Narodowego Święta Niepodległości
11 listopada odbyły się miejskie obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczestniczyli w nich przedstawiciele władz samorządowych, delegacje stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, ciechanowieckich szkół, duchowieństwa...»»
 
Recital Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec
Recital Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec
W sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej, 9 listopada odbył się Recital Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec. Recital został zorganizowany z okazji pierwszej rocznicy powstania zespołu...»»
 
Podpisanie umowy na remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Podpisanie umowy na remont budynku przedszkola w Ciechanowcu
Kolejną umową podpisaną przez Burmistrza Ciechanowca 30 października z wykonawcą firmą „Master” Emil Borys jest umowa na wykonanie remontu budynku przedszkola w Ciechanowcu. Zakres prac do wykonania obejmuje... »»
 
Zmiana treści ankiety na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznych
Ankieta na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznychW styczniu 2020 roku zostanie ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkurs na montaż instalacji ogniw fotowoltaicznych. Zwracamy się z prośbą o wypełnienie przygotowanej nowej ankiety... »»
 
Podpisanie dwóch kolejnych umów inwestycyjnych
Podpisanie dwóch kolejnych umów inwestycyjnych
Burmistrz Ciechanowca, podpisał umowę z firmą „JAN” Usługi Remontowo-Budowlane Janusz Jabłoński na realizację dwóch inwestycji: wykonanie elewacji na budynku dawnej synagogi oraz termomodernizację hali sportowej przy Szkole... »»
 
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
Jesienna akcja sprzątania rzeki Nurzec
Odbyła się kolejna akcja sprzątania rzeki Nurzec. W sobotę, 26 października mieszkańcy Ciechanowca, wędkarze, Społeczna Straż Rybacka oraz członkowie Szkółki Wędkarskiej wypełnili śmieciami czternaście 160-litrowych worków... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card