Aktualności
Dzień Kultury Europejskiej
Dzień Kultury Europejskiej 29 listopada w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu odbył się konkurs "Dzień Kultury Europejskiej". Każda z klas IV–VI przygotowała prezentację na temat wylosowanego kraju Unii Europejskiej...  »»
 
Adwent i "dźwięk trąby Bożej"
Adwent i "dźwięk trąby Bożej" Rozpoczyna się Adwent, czyli okres oczekiwania na narodziny Chrystusa. Data świąt Bożego Narodzenia została wyznaczona w II połowie IV wieku, i z tego okresu pochodzą pierwsze wzmianki o obchodzeniu Adwentu w Hiszpanii...  »»
 
"Razem do Europy" - wymiany szkolne pomiędzy Polską i Ukrainą
„Razem do Europy" – wymiany szkolne pomiędzy Polską i UkrainąW dniach 19–24 listopada 2006 r., w ramach realizacji projektu „Razem do Europy”, gościliśmy w naszym gimnazjum grupę młodzieży wraz z opiekunami z położonego w centralnej Ukrainie miasta Czerkasy...  »»
 
I sesja Rady Miejskiej V kadencji
I sesja Rady Miejskiej V kadencjiW piątek, 24 listopada 2006 roku, odbyła się I sesja Rady Miejskiej V kadencji. Sesję otworzył radny senior - Marek Janiak, prowadząc obrady do czasu wybrania przewodniczącego Rady Miejskiej...  »»
 
Katarzynkowe wróżby dla kawalerów, andrzejkowe dla panien...
Katarzynkowe wróżby dla kawalerów, andrzejkowe dla panien...Od zarania dziejów ludzie chcieli znać przyszłość jaka ich czeka i próbowali osiągnąć tę wiedzę przy pomocy wróżb - kawalerowie 24 listopada w wigilię dnia św. Katarzyny, a panny 29 listopada w wigilię św. Andrzeja...  »»
 
Zajęcia w Świetlicy Socjoterapeutycznej
Zajęcia w Świetlicy Socjoterapeutycznej W Świetlicy Socjoterapeutycznej działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu prowadzone są zajęcia świetlicowe, edukacyjno-wyrównawcze i profilaktyczno - terapeutyczne...  »»
 
VII Charytatywny Bal Andrzejkowy
VII Charytatywny Bal AndrzejkowyDziałające w Ciechanowcu oddziały “Caritas” zorganizowały VII Charytatywny Bal Andrzejkowy. Dochody uzyskane w czasie balu przeznaczone będą na statutową działalność “Caritas” - głównie na dożywianie dzieci...  »»
 
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Czyżewie
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji ks. Jana Twardowskiego w Czyżewie 17 listopada 2006 roku uczniowie z Ciechanowca uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji ks. Jana Twardowskiego i zdobyli II i III miejsce wśród gimnazjalistów i wyróżnienie wśród dzieci ze szkół podstawowych...  »»
 
Narodowe Święto Niepodległości w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza
Narodowe Święto Niepodległości w ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza Uczniowie ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu uczcili Narodowe Święto Niepodległości uroczystą akademią, która była poświęcona pamięci wszystkich Polaków, którzy ofiarą swej krwi wywalczyli niepodległość Ojczyzny...  »»
 
Akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej
Akademia z okazji Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej W przeddzień święta narodowego - 88 rocznicy odzyskania Niepodległości, uczniowie Szkoły Podstawowej im. M.Kopernika w Ciechanowcu wzięli udział w uroczystym apelu przygotowanym przez klasy IIIa, VIa, VIc i "Akwarelki"...  »» 
 
Gimnazjum w rocznicę Święta Niepodległości
Gimnazjum w rocznicę Święta Niepodległości W Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II, 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 88 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W obchodach uczestniczyli przedstawiciele władz lokalnych...  »»
 

««  start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nast.  » koniec »»

Informator

Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Gotowi na RODO
logo NGO
Od 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie o ochronie danych – RODO. Dla wielu organizacji pozarządowych i innych instytucji dostosowanie się do jego postanowień to wyzwanie... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl