Aktualności
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Spotkanie opłatkowe Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ciechanowcu spotkali się na spotkaniu opłatkowym z okazji Świąt Bożego Narodzenia w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Gośćmi byli Burmistrz Ciechanowca... »»
 
Małe Wielkie Serce - finał akcji charytatywnej
Małe Wielkie Serce – finał akcji charytatywnej
Przedszkole w Ciechanowcu przekazało paczki świąteczne dla dzieci i młodzieży z Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Zambrowie. Paczki były gromadzone dzięki zorganizowanej akcji charytatywnej „Małe Wielkie Serce”... »»
 
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym "Barwy jesieni 2018"
Rozdano  nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018”
Rozdano nagrody w konkursie plastycznym „Barwy jesieni 2018” zorganizowanym przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Komisja konkursowa spośród 148 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała 19 nagród głównych i 28 wyróżnień... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu po raz trzynasty zorganizował Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Turniej, w którym wzięło udział 17 zawodników rozgrywany był w formule... »»
 
Pasowanie na przedszkolaka - pierwsza ważna uroczystość
Pasowanie na przedszkolaka - pierwsza ważna uroczystość
Ten dzień pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków, ich rodziców i najbliższych. Minęły trzy miesiące odkąd dzieci  po raz pierwszy przekroczyły próg ciechanowieckiego przedszkola. W tym roku jest to większość maluszków... »»
 
Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczęło wydawanie żywności
Stowarzyszenie "Rodzina" rozpoczęło wydawanie żywności
Stowarzyszenie "Rodzina" w Ciechanowcu rozpoczęło wydawanie żywności dla osób i rodzin kwalifikujących się do programu. Żywność wydawana jest w każdy poniedziałek w godzinach 10.30-16.30 w magazynie przy stadionie... »»
 
Coraz bliżej Święta...
Coraz bliżej Święta
Opowieści wigilijne dla najmłodszych, rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, kiermasz, koncert kolęd czy Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego - to niektóre z atrakcji przygotowanych dla mieszkańców przez ciechanowieckie instytucje... »»
 
Ponad 460 kg żywności zebrano podczas Świątecznej Zbiórki Żywności
Świąteczna Zbiórka ŻywnościGrupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wzięła udział 30 listopada i 1 grudnia w kolejnej Ogólnopolskiej Świątecznej Zbiórce Żywności. Organizatorami akcji są Banki Żywności... »»
 
Pani Marianna Radziszewska z Radziszewa skończyła 104 lata
Pani Marianna Radziszewska z Radziszewa skończyła 104 lata
Takie urodziny zdarzają się niezwykle rzadko. Najstarsza mieszkanka Gminy Ciechanowiec - Marianna Radziszewska z Radziszewa-Sieńczuch skończyła 104 lata. W uroczystościach, oprócz rodziny i przyjaciół, udział wzięli... »»
 
Koła gospodyń wiejskich zmieniają wieś
Koła gospodyń wiejskich zmieniają wieś
Chcesz wspierać rozwój terenów wiejskich, zadbać o poprawę sytuacji społeczno-zawodowej kobiet wiejskich i ich rodzin - załóż Koło Gospodyń Wiejskich. Jednorazowe dotacje na realizację zadań już od 3 do 5 tysięcy złotych... »»
 
Ligawki, trombity i bazuny otrąbiły adwent
Ligawki, trombity i bazuny otrąbiły adwent
Ligawki, trombity i bazuny otrąbiły adwent w czasie XXXVIII Konkursu Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego odbywającego się w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. W tegorocznym konkursie... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl