buy medication online
 
Aktualności
Inwestycje drogowe w mieście
Inwestycje drogowe w mieścieW ciągu najbliższych dni rozpoczną się prace, które potrwają do końca listopada. Zakres prac przewiduje wykonanie robót nawierzchniowych, przebudowę kanału deszczowego, przebudowę kanalizacji, kabli i kabli światłowodowych...  »»
 
Spotkanie uczestników Festiwalu Folkloru z Burmistrzem Ciechanowca
Spotkanie uczestników Festiwalu Folkloru z Burmistrzem CiechanowcaW sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu spotkali się przedstawiciele zespołów biorących udział w Międzynarodowym Festiwalu Folkloru “Podlaskie Spotkania”. Przedstawiciele zespołów biorących udział w festiwalu...  »»
 
I Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie spotkania"
I Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie spotkania"W sobotę 5 sierpnia 2006 roku I Międzynarodowy Festiwal Folkloru “Podlaskie spotkania” zawitał do Ciechanowca. Na rynku przed Urzędem Miejskim zaprezentowały się zespoły uczestniczące w Festiwalu...  »»
 
Remonty świetlic wiejskich
Remonty świetlic wiejskichOstatnio odbyły się generalne remonty świetlic wiejskich w Bujence, Pobikrach, Malcu i Kosiorkach. Zakres remontów poszczególnych budynków zależał od potrzeb. Najważniejsze prace jakie zostały wykonane...  »»
 
II Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi
I Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami KonnymiII Podlaskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi “O Puchar Burmistrza Ciechanowca” zgromadziły liczną publiczność i wielu miłośników koni. Zawody rozpoczęły się uroczystym przemarszem...  »»
 
Zadbajmy o czystość na plaży
Zadbajmy o czystość na plażyTrwa sezon wakacyjny. Upalna, słoneczna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na plaży nad wodą. W związku z tym pojawiły się pytania o utrzymanie czystości w miejscach wypoczynku. Urząd Miejski podjął decyzję...  »»
 
W czwartek na targu
W czwartek na targuMimo rekordowych upałów, niedoborów wody i, co za tym idzie, zmniejszonych plonów, weszliśmy w okres dużej podaży warzyw i owoców. W czwartek na targu można było kupić pomidory już od 1,20 zł/kg...  »»
 
Oddając krew - ratujesz życie
Oddając krew - ratujesz życieW ciągu roku w Polsce konieczne jest dokonanie około miliona transfuzji. W środę 26 lipca 2006 roku akcję pobierania krwi przeprowadzono w Ciechanowcu. W tym czasie zgłosiło się 32 chętnych, a krew pobrano od 27 osób...  »»
 
V Zawody o Puchar Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego
V Zawody o Puchar Starosty Powiatu WysokomazowieckiegoW niedzielę, 23 lipca 2006 roku, odbyły się na strzelnicy Koła Myśliwskiego “Rogacz” V Zawody o Puchar Starosty Powiatu Wysokie Mazowieckie w Myśliwskim Wieloboju Strzeleckim. Przy przepięknej słonecznej pogodzie zawodnicy...  »»
 
Odsłonięcie pomnika Władysława Łukasiuka ps. "Młot"
Odsłonięcie pomnika Władysława Łukasiuka ps. "Młot"Fundacja “Pamiętamy” ufundowała pomnik poświęcony pamięci Władysława Łukasiuka ps. "Młot", dowódcy oddziałów partyzanckich 6 Brygady Wileńskiej AK. 15 lipca 2006 roku nastąpiło jego uroczyste odsłonięcie...  »»
 
X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim
X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim2 lipca 2006 roku na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego “Rogacz” odbyły się X Zawody “O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim. W zawodach wzięło udział 37 zawodników...  »»
 

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card