Program
Aktualności
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa21 lutego 2006 roku odbyło się w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka otwarcie nowej wystawy czasowej pt. „Porzucone skarby”. Jest to autorska wystawa Wiesława Mikuckiego z Muzeum Przyrodniczego przy Uniwersytecie w Białymstoku...  »»
 
Tłusty Czwartek
Tłusty CzwartekTłusty Czwartek – kiedyś pierwszy dzień Tłustego Tygodnia, który kończył okres Zapustów czyli Karnawału. Zygmunt Gloger tak pisał o pochodzeniu tej nazwy: „Czas przed Wielkim Postem, poprzedzającym Mękę Chrystusa...  »»
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Gminny Turniej Tenisa StołowegoW sobotę, 18. 02. 2006 odbył się kolejny, tym razem Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. W Turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny...  »»
 
Zima nie ustępuje
Zima nie ustępuje  Zima daje się nam we znaki. Wyjątkowo niebezpiecznie jeździ się po ulicach i drogach naszej gminy. Najwięcej skarg i interwencji dotyczy dróg powiatowych. Ich śliskie nawierzchnie stanowią zagrożenie...  »»
 
Pożar na ul. Mostowej
Pożar na ul. Mostowej  Dziś 17. 02. 2006, o godzinie 5.29 wybuchł tragiczny pożar w drewnianym budynku u zbiegu ulic Drohickiej i Mostowej. W pożarze śmierć poniósł mieszkaniec domu. Budynek spłonął niemal doszczętnie...  »»
 
Internetowe Centrum Informacji Multimedialnych
Internetowe Centrum Informacji Multimedialnych  Dzięki projektom współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego- Projekt EFS dla Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych oraz spełnieniu warunków niezbędnych do otrzymania Internetowego Centrum Informacji...  »»
 
Turniej tenisa stołowego
Turniej tenisa stołowegoW sobotę, 11. 02. 2006 roku, w sali COKiS odbył się II Turniej w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora COKiS-u w dwóch kategoriach wiekowych: chłopców ze szkół podstawowych i chłopców z gimnazjum...  »»
 
Stypendium Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia
Stypendium Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia  W ramach akcji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, mającej na celu stworzenie ,,żywego pomnika'' Jana Pawła II poprzez pomoc młodym ludziom, została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na stypendia dla młodzieży zdolnej z ubogich...  »»
 
Zebranie Rodziców w Gimnazjum
Zebranie Rodziców w Gimnazjum   10 lutego 2006 roku w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II o godz. 16.30 odbyło się ogólne zebranie rodziców, podsumowujące pracę edukacyjną szkoły w I semestrze roku szkolnego 2005/2006...  »»
 
Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ
Rozgrywki siatkarek z ZSOiZ W ZSOiZ im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu działa sekcja piłki siatkowej dziewcząt, pod kierownictwem pani Grażyny Panas. Dziewczęta trenują trzy razy w tygodniu. Ich ciężka praca przynosi efekty...  »»
 
Po feriach w COKiS
Po feriach w COKiS   W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu od 30 stycznia 2006 r. trwały warsztaty muzyczne dla członków orkiestry dętej COKiS. Zajęcia prowadzone były w klasie instrumentów dętych drewnianych...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px