Aktualności
Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton
Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika zrealizował projekt pt. ”Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton” upowszechniający nową grę wśród mieszkańców Ciechanowca... »»
 
Głosowanie w konkursie "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie"
Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
Trwa głosowanie internetowe na najczęściej polubione zdjęcie w konkursie fotograficznym ogłoszonym przez Burmistrza Ciechanowca „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”, w którym nagrodą główną jest rower... »»
 
Ciechanowiec w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu
 Ciechanowiec w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego TransportuZapraszamy do udziału w wydarzeniach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, którego celem jest promocja i łączenie alternatywnych dla samochodu środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze... »»
 
Seanse kina plenerowego tego lata
Seanse kina plenerowego tego lata
Stowarzyszenie „Razem” z Ciechanowca zorganizowało tego lata dwa seanse kina plenerowego. Pierwszy odbył się w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w nim udział blisko 300 osób, a bajka nosiła tytuł „UPS Arka odpłynęła”... »»
 
Jesień w polu i zagrodzie - niezapomniana podróż do przeszłości
Jesień w Polu i Zagrodzie. Festyn w skansenie
Niezapomniana podróż do przeszłości - festyn „Jesień w polu i zagrodzie”. Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka zaprasza do ciechanowieckiego skansenu na imprezę plenerową, która odbędzie się 23 września w godz. 11.00 - 17.00.... »»
 
Rusza Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse"
Równać szanse - logo
Rozpoczął się nabór projektów w Regionalnym Konkursie Grantowym. Organizacje pozarządowe, w tym OSP, miejskie i gminne domy kultury oraz powiatowe, miejskie i gminne biblioteki mogą uzyskać dotację w wysokości do 8500 zł... »»
 
Zapraszamy na Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci"
Zapraszamy na Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci" Burmistrz Ciechanowca, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zapraszają chętnych do udziału w Rajdzie Rowerowym „Szlakiem Pamięci” Ciechanowiec - Pobikry... »»
 
Konkurs "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie"
Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konkurs fotograficzny „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”. Nagrodą główną w konkursie jest rower. Konkurs ogłoszony jest w ramach obchodzonego w dniach 16-22 września... »»
 
Ciechanowiec i Rosbach wezmą udział w międzynarodowym projekcie
Ciechanowiec i Rosbach vor der Höhe wezmą udział w międzynarodowym projekcieCiechanowiec wraz ze swym miastem partnerskim Rosbach vor der Höhe został wybrany do udziału w międzynarodowym projekcie „Integracja europejskich i lokalnych działań na rzecz ochrony klimatu” (BEACON)... »»
 
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tradycyjnemu spotkaniu reprezentacji prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizujących o Puchar Burmistrza w meczu piłki nożnej „strona na stronę”, towarzyszyły regaty kajakowe i rywalizacja w rzucie lotką do tarczy... »»
 
Ogólnoświatowa Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGS
38 Ogólnoświatowa  Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGSW Warszawie odbyła się 38. Ogólnoświatowa  Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGS, w której wzięło udział ponad 1000 osób. Do reprezentowania Polski zaproszono Burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl