Program
Aktualności
Harmonogram odbioru odpadów w styczniu 2019
Harmonogram odbioru nieczystości stałych i zbiórki selektywnej
MPO Spółka z o.o. w Białymstoku Oddział Siemiatycze zajmująca gospodarką odpadami na terenie Gminy Ciechanowiec, przedstawia harmonogram, na styczeń 2019 r., odbioru odpadów z terenu miasta i gminy Ciechanowiec... »»
 
Lutowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
15 lutego "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną filmy dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje. Rezerwacja biletów do 13 lutego... »»
 
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowychPrzedsiębiorco, 31 stycznia 2019 r. upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2018 rok i dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż alkoholu... »»
 
Trwa nabór wniosków w Konkursie Grantowym Programu "Równać Szanse"
Trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20.000... »»
 
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ciechanowca rozpoczęli VI rok edukacji. Uczestnictwo w zajęciach pozwala na poszerzenie wiedzy, zaspokojenie zainteresowań, poznanie nowych osób i nawiązanie przyjaźni... »»
 
Ferie w naszym mieście - program zajęć
Ferie z przedszkolakamiCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na „Ferie w naszym mieście” w dniach od 18 stycznia do 2 lutego. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na zajęcia... »»
 
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Niezwykły koncert odbył się w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu. Trzeci z kolei Koncert Noworoczny, w trakcie którego można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz piosenki nawiązujące... »»
 
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowegoKażdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej, powinien złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych... »»
 
Styczniowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
W niedzielę 27 stycznia "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną film dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje... »»
 
Burmistrz Ciechanowca informuje...
Herb Ciechanowca
W związku z podjęciem uchwały Nr 18/III/18 Rady Miejskiej, od 1 lutego Gmina Ciechanowiec nie będzie odbierać odpadów komunalnych z nieruchomości lub ich części wykorzystywanych na prowadzenie działalności gospodarczej... »»
 
Spotkanie opłatkowe z sołtysami dekanatu ciechanowieckiego
Spotkanie opłatkowe z sołtysami dekanatu ciechanowieckiego
Sołtysi z dekanatu ciechanowieckiego, drohiczyńskiego, sarnackiego oraz siemiatyckiego uczestniczyli w dorocznym spotkaniu opłatkowym w Drohiczynie. Mszy świętej w drohiczyńskiej katedrze przewodniczył ks. biskup... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl