buy medication online
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dębliniez
Aktualności
Wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło
Wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło
„Szeryf nie siedzi za biurkiem. Przyszłam do samorządu dla czynienia dobrej zmiany” - wywiad wPolityce.pl z Aleksandrą Szczudło, pierwszą w historii województwa podlaskiego wiceprzewodniczącą Sejmiku... »»
 
Świetlice wiejskie w Gminie Ciechanowiec udostępnione turystom
Świetlice wiejskie w Gminie Ciechanowiec udostępnione turystom
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób odwiedzających turystycznie gminę Ciechanowiec, burmistrz oraz sołtysi oferują możliwość korzystania z zasobów świetlic wiejskich. W świetlicach istnieje możliwość odpoczynku, umycia się... »»
 
170 724 zł dotacji na ponadnarodową mobilność uczniów do Grecji
170 724 zł dotacji dla Gminy Ciechanowiec na ponadnarodową mobilność uczniów do Grecji
Decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Gmina Ciechanowiec otrzymała 170 724 zł dotacji na projekt pn. „Ponadnarodowa mobilność uczniów Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu kluczem do ich rozwoju... »»
 
Kolejne sołectwa z Gminy Ciechanowiec otrzymały wsparcie finansowe
Kolejne sołectwa z Gminy Ciechanowiec otrzymały wsparcie finansowe
Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Stanisław Derehajło i Członek Zarządu Województwa Wiesława Burnos podpisali umowy z przedstawicielami samorządów w ramach „Programu odnowy wsi województwa podlaskiego”... »»
 
Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia
Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia
„Dziedzictwo pokoleń ocalić od zapomnienia” to projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku, a  dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca w ramach zadań publicznych gminy... »»
 
Program "Rodzina 500+" bez kryterium dochodowego
Program „Rodzina 500+” od 1 lipca bez kryterium dochodowegoOd 1 sierpnia 2019 r. drogą tradycyjną (papierową), można składać wnioski o wsparcie z rządowego programu „Rodzina 500 plus” na nowy okres świadczeniowy 2019/2021. Złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku... »»
 
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca
13 i 14 lipca w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zostały rozegrane VI Otwarte Mistrzostwa Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca. W turnieju udział wzięło 38 zawodników z Warszawy, Poznania, Białegostoku... »»
 
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu poświęcona była podjęciu uchwał w sprawach: zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowisko... »»
 
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
WKU w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Bielsku Podlaskim prowadzi nowy nabór do służby przygotowawczej. Jest to rodzaj służby wprowadzony dla pełnoletnich kobiet i mężczyzn, którzy nigdy nie pełnili służby wojskowej... »»
 
Harmonogram zamiatania ulic w Ciechanowcu
Harmonogram zamiatania ulic
Przedsiębiorstwo Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu przedstawia harmonogram zamiatania ulic w 2019 roku. Harmonogram prac może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niesprzyjających warunków atmosferycznych... »»
 
Piknik NGO-sów
LPiknik NGO-sów
Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku zrealizowało zadanie publiczne pod nazwą „Piknik NGO-sów”, które odbyło się w ramach trwających Dni Ciechanowca. Na spotkaniu Stowarzyszenie UTW gościło przedstawicieli 20 organizacji... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card