buy medication online
 
Aktualności
Sześć wieków Ciechanowca - konkurs plastyczny
Sześć wieków Ciechanowca – konkurs plastyczny
W 590. rocznicę uzyskania przez Ciechanowiec praw miejskich, Burmistrz Ciechanowca i COKiS zapraszają artystów-amatorów zamieszkujących naszą gminę do udziału w konkursie plastycznym „Sześć wieków Ciechanowca”... »»
 
Poseł Tadeusz Cymański z wizytą w Ciechanowcu
Poseł Tadeusz Cymański z wizytą w Ciechanowcu
23 maja z wizytą w Ciechanowcu przebywał poseł Sejmu RP i kandydat  do europarlamentu Tadeusz Cymański wraz z wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego Aleksandrą Szczudło, którzy zachęcali do udziału... »»
 
Kolejna edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
SKolejna edycja Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej
Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika, kontynuując wieloletnią tradycję Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, zorganizowała IX Edycję Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej. Konkurs był imprezą otwartą, do której mogli... »»
 
Przedłużenie terminu składania wniosków o płatności bezpośrednie
Punkt wypełniania oświadczeń o przyznanie dopłat bezpośrednich
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedłużył o dwa tygodnie termin składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich. Decyzja ta oznacza, że ARiMR będzie przyjmowała wnioski do 31 maja 2019 r... »»
 
Wykaz działek przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze przetargu
Wykaz działek przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze przetargu nieograniczonego
Burmistrz Ciechanowca podaje do publicznej wiadomości wykaz działek przeznaczonych do wydzierżawienia w drodze przetargu nieograniczonego położonych na terenie Gminy Ciechanowiec stanowiących własność Gminy... »»
 
Pierwsze miejsce Drużyny Musztry Paradnej
Pierwsze miejsce drużyny Musztry Paradnej w „VI Wojewódzkim Przeglądzie Musztry”
Drużyna Musztry Paradnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu zajęła pierwsze miejsce w „VI Wojewódzkim Przeglądzie Musztry” klas mundurowych województwa podlaskiego. Przegląd jest formą rywalizacji... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu ogłasza III Majowy Konkurs Jednego Wiersza. Konkurs adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną, Na laureatów czekają nagrody... »»
 
Majowe zawody strzeleckie strażaków i sołectw
Majowe zawody strzeleckie strażaków i sołectw
Po oficjalnych, miejskich uroczystościach Święta Narodowego Trzeciego Maja, na strzelnicy Koła Łowieckiego w Malcu odbyła się majówka, której głównym wydarzeniem były strażackie i sołeckie zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza... »»
 
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Świętowaliśmy 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ciechanowieckie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja rozpoczęły się akademią w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej, przygotowaną przez... »»
 
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS
W tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja zbiegła się z jubileuszem 111-lecia powstania ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, która z tej okazji zagrała wyjątkowy koncert. Tego dnia na publiczność, czekała prawdziwa muzyczna uczta... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, koła gospodyń i rzemieślników do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim, 22 czerwca na Stadionie Miejskim... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card