Program
Aktualności
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Ciechanowca
W święto Objawienia Pańskiego pod hasłem „Odnowi oblicze ziemi”,  przez 752 miejscowości w Polsce przeszły Orszaki Trzech Króli. Ciechanowiecki Orszak w przebraniach i koronach na głowach, wyruszył sprzed siedziby COKiS... »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2018 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2018 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 
IV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Podczas czwartej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni podjęli trzy uchwały dotyczące finansów Gminy Ciechanowiec w 2018 i 2019 roku. Dwie uchwały: jedna uchylająca uchwałę w sprawie udzielenia w 2018 roku pomocy finansowej... »»
 
Spotkanie opłatkowe ks. biskupa Tadeusza Pikusa z samorządowcami
Spotkanie opłatkowe ks. biskupa Tadeusza Pikusa z samorządowcami
Tradycją stały się organizowane co roku w okresie bożonarodzeniowym spotkania opłatkowe Biskupa Drohiczyńskiego z samorządowcami. Na zaproszenie ks. bpa Tadeusza Pikusa do Drohiczyna przyjechali... »»
 
Zimowe wieczory z kolędą - koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej
Zimowe wieczory z kolędą - koncert uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Koncert Bożonarodzeniowy „Zimowe wieczory z kolędą”, przygotowany przez uczniów i absolwentów  Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ciechanowcu... »»
 
Rozstrzygnięcie konkursu "Rodzinne bombki"
Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki”
W kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki 2018”, ogłoszonego przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Na konkurs wpłynęło 105 bombek od 73 rodzin... »»
 
Styczniowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmoweW sobotę 12 stycznia zapraszamy na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlony zostanie film animowany "Spider-Man Uniwersum" oraz polskie najnowsze filmy "Pech to nie grzech" i "Underdog"... »»
 
Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas
Kiedy w nas rozbrzmiewa kolęd czas
Nadszedł czas kolędowania i dzielenia się opłatkiem. Pamiętali o tym ciechanowieccy licealiści, przedstawiając program artystyczny związany ze świętami Bożego Narodzenia. Kolędy, pastorałki i utwory muzyczne ujęte w ramy zabawnej... »»
 
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
Spotkanie opłatkowe samorządu gminy Ciechanowiec
W sali kolumnowej "Szczęsny", na spotkaniu opłatkowym spotkali się przedstawiciele samorządu gminy: Burmistrz Ciechanowca,  Przewodniczący Rady Miejskiej, Skarbnik Gminy, Sekretarz Gminy, radni, dyrektorzy jednostek oraz sołtysi... »»
 
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" - historia życia
Spektakl "Rotmistrz Pilecki" – historia życia
Spektakl „Rotmistrz Pilecki” przygotowany i wystawiony przez młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, został przyjęty gromkimi brawami na stojąco przez publiczność w Sali Widowiskowej w Ciechanowcu... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na zimowe wieczory fot. pixabay"Magia grudniowej nocy" Gabrieli Gargaś, "W obiektywie wspomnień" Karoliny Wilczyńskiej, trzeci tom "Władzy absolutnej" Remigiusza Mroza to tylko niektóre z nowości jakie Biblioteka proponuje na zimowe wieczory... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl