Aktualności
Podpis elektroniczny - obowiązek dla organizacji pozarządowych
Podpis elektroniczny - obowiązek dla organizacji pozarządowych
Organizacje-pracodawcy do 31 stycznia muszą wysłać PIT-y pracownicze. A każda organizacja pozarządowa, nawet taka, która nie miała żadnych przepływów finansowych, ma obowiązek do 31 marca każdego roku złożyć zeznanie CIT-8... »»
 
V sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
W czasie piątej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni zapoznali się z informacją z realizacji „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2018”... »»
 
Na sto dni przed maturą, bal który się pamięta
Na sto dni przed maturą, bal który się pamięta
Tradycyjną „Studniówką” maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych symbolicznie pożegnali czas zabawy i beztroski. Teraz czeka ich 100 dni intensywnej nauki, egzamin dojrzałości i dorosłe życie, z nowymi obowiązkami... »»
 
Harmonogram odbioru odpadów w styczniu 2019
Harmonogram odbioru nieczystości stałych i zbiórki selektywnej
MPO Spółka z o.o. w Białymstoku Oddział Siemiatycze zajmująca gospodarką odpadami na terenie Gminy Ciechanowiec, przedstawia harmonogram, na styczeń 2019 r., odbioru odpadów z terenu miasta i gminy Ciechanowiec... »»
 
Lutowe seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
15 lutego "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wyświetlone zostaną filmy dla dzieci oraz polskie najnowsze produkcje. Rezerwacja biletów do 13 lutego... »»
 
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych
Termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowychPrzedsiębiorco, 31 stycznia 2019 r. upływa termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2018 rok i dokonania opłaty za korzystanie z zezwolenia na sprzedaż alkoholu... »»
 
Trwa nabór wniosków w Konkursie Grantowym Programu "Równać Szanse"
Trwa nabór wniosków w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Grantowy w ramach Programu "Równać Szanse 2019" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program skierowany jest do fundacji i stowarzyszeń z miejscowości do 20.000... »»
 
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli VI rok edukacji
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Ciechanowca rozpoczęli VI rok edukacji. Uczestnictwo w zajęciach pozwala na poszerzenie wiedzy, zaspokojenie zainteresowań, poznanie nowych osób i nawiązanie przyjaźni... »»
 
Ferie w naszym mieście - program zajęć
Ferie z przedszkolakamiCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na „Ferie w naszym mieście” w dniach od 18 stycznia do 2 lutego. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na zajęcia... »»
 
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Koncert Noworoczny kolęd i pastorałek
Niezwykły koncert odbył się w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu. Trzeci z kolei Koncert Noworoczny, w trakcie którego można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz piosenki nawiązujące... »»
 
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego
Zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowegoKażdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej, powinien złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px