buy medication online
 
Aktualności
Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe
Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe
16 października Burmistrz Ciechanowca podpisał z firmą TFK Roads Jacek Timofiejuk umowę na realizację rzeczową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Zagospodarowanie terenu na cele rekreacyjno-sportowe w Ciechanowcu”... »»
 
Podsumowanie zadania - Wycieczka do Parku Linowego
Podsumowanie zadania Wycieczka do Parku Linowego
Stowarzyszenie Razem poprzez wiele różnorodnych form aktywizacji dba o to, aby młodzi mieszkańcy Ciechanowca aktywnie spędzali czas. Przy wsparciu Burmistrza Ciechanowca, ze środków finansowych Gminy Ciechanowiec...»»
 
Ligowe Zmagania Sezonu 2019-2020 w tenisie stołowym
Ligowe Zmagania Sezonu 2019-2020 w tenisie stołowymRozpoczął się VI Sezon Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym. W rozgrywkach po raz kolejny uczestniczy drużyna Team Ciechanowiec Śledzianów. Nazwa drużyny wzięła się od połączenia tenisistów z Ciechanowca i zawodnika... »»
 
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Polsko - Gruzińska wymiana młodzieży
Gmina Ciechanowiec przy współpracy Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych realizowała projekt wymiany młodzieży w ramach konkursu Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Polsko - Gruzińska wymiana...»»
 
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej, uznanie i wyrazy wdzięczności
Dzień Edukacji Narodowej jest szczególnym dniem dla nauczycieli i całej społeczności związanej z oświatą. W tym dniu bardziej niż kiedykolwiek dostrzegana jest odpowiedzialność towarzysząca procesowi nauczania, znaczenie i rola...»»
 
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży
Ciechanowiecka Młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych od 30 września do 6 października 2019 roku uczestniczyła w projekcie „Polsko-ukraińskie spotkania młodzieży”. W projekcie udział wzięła 20-osobowa grupa...»»
 
Aleksandra Szczudło i Jacek Bogucki zostali wybrani do sejmu i senatu
Aleksandra Szczudło i Jacek Bogucki zostali wybrani do sejmu i senatuAleksandra Szczudło do Sejmu, a Jacek Bogucki do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zostali wybrani w wyborach parlamentarnych i będą reprezentować Podlasie. Samorząd, Burmistrz Ciechanowca, Przewodniczący Rady Miejskiej... »»
 
XIV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
XIV sesja Rady Miejskiej poświęcona była podjęciu uchwał w sprawach: zmian w budżecie gminy na 2019 rok, upoważnienia Burmistrza Ciechanowca do zaciągnięcia zobowiązań w 2020 roku w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych... »»
 
Sieć gazowa w naszym mieście, plany inwestycyjne i wykonawcze
Sieć gazowa w naszym mieście, plany inwestycyjne i wykonawcze
Gazyfikacja miasta Ciechanowiec jest jeden z głównych priorytetów dla obecnych władz samorządowych. Z uwagi, na podnoszone wątpliwości i nieznajomość tematu pod względem inwestycyjnym i wykonawczym, odbyło się spotkanie... »»
 
Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych dla Gminy Ciechanowiec
Kolejne dofinansowanie inwestycji drogowych dla Gminy Ciechanowiec
6 października, podczas otwarcia odcinka drogi powiatowej Dąbrowa Moczydły - Dąbrowa Łazy, Wojewoda Podlaski przekazał symboliczne czeki na realizację inwestycji drogowych, dofinansowanych z Funduszu Dróg Samorządowych... »»
 
Punkt Konsultacyjny programu Czyste Powietrze już czynny
Punkt Konsultacyjny programu „Czyste Powietrze” już czynny
W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Białymstoku, 3 października 2019 r. Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki podpisał umowę, która ma pomóc w realizacji programu „Czyste Powietrze”... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card