Aktualności
V Zawody o Puchar Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego
V Zawody o Puchar Starosty Powiatu WysokomazowieckiegoW niedzielę, 23 lipca 2006 roku, odbyły się na strzelnicy Koła Myśliwskiego “Rogacz” V Zawody o Puchar Starosty Powiatu Wysokie Mazowieckie w Myśliwskim Wieloboju Strzeleckim. Przy przepięknej słonecznej pogodzie zawodnicy...  »»
 
Odsłonięcie pomnika Władysława Łukasiuka ps. "Młot"
Odsłonięcie pomnika Władysława Łukasiuka ps. "Młot"Fundacja “Pamiętamy” ufundowała pomnik poświęcony pamięci Władysława Łukasiuka ps. "Młot", dowódcy oddziałów partyzanckich 6 Brygady Wileńskiej AK. 15 lipca 2006 roku nastąpiło jego uroczyste odsłonięcie...  »»
 
X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim
X Zawody w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim2 lipca 2006 roku na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego “Rogacz” odbyły się X Zawody “O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Strzeleckim Wieloboju Myśliwskim. W zawodach wzięło udział 37 zawodników...  »»
 
Zlot TKKF w Ciechanowcu
Zlot TKKF w CiechanowcuW ostatni weekend odbywały się w Ciechanowcu dwie imprezy organizowane przez Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej: Wojewódzki Zlot Sportowo-Rekreacyjny TKKF oraz Wojewódzki Turniej Miast i Gmin...  »»
 
Biblioteka Miejska proponuje na lato...
Biblioteka Miejska proponuje na lato...W drugim kwartale tego roku Biblioteka Miejska dokonała zakupów 170 nowych woluminów. Przedstawiamy wybrane propozycje na wakacyjną lekturę. Informujemy jednocześnie, że na okres lipca i sierpnia...  »»
 
Rzeczpospolita Obojga Narodów w sztuce kartografii od XVI do XIX wieku
Rzeczpospolita Obojga Narodów w sztuce kartografii od XVI do XIX wiekuRozpoczął się sezon wakacyjny. Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka proponuje na ten okres nową wystawę: “Rzeczpospolita Obojga Narodów w sztuce kartografii od XVI do XIX wieku – ze zbiorów Zamku Królewskiego w Warszawie"...   »»
 
Wianki na Nurcu
Wianki na Nurcu24 czerwca 2006 roku na Stadionie Miejskim odbył się Festyn “Wianki na Nurcu”, którego organizatorem był Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. Główną atrakcją imprezy był konkurs na najpiękniejszy wianek...  »»
 
Konkurs "Czyste Podlasie" - edycja 2005/2006
Konkurs "Czyste Podlasie" - edycja 2005/2006W roku szkolnym 2005/2006 ruszyła II edycja konkursu „Czyste Podlasie”, w którym kolejny raz i to z dużym sukcesem - wzięło udział ciechanowieckie Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II. Konkurs ten polega na zbiórce surowców wtórnych...  »»
 
Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum
Zakończenie roku szkolnego w gimnazjumDnia 23 czerwca 2006 roku, jak we wszystkich szkołach w Polsce, w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2005/2006. Zanim uczniowie otrzymali świadectwa, razem z nauczycielami...  »»
 
Zjazd Absolwentów Liceum 1977-1981
Zjazd Absolwentów Liceum 1977-198117 czerwca 2006r. absolwenci ciechanowieckiego liceum rocznik 1977-1981, świętowali 25-lecie egzaminu dojrzałości. Spotkanie po latach rozpoczęło się w południe mszą świętą, po której uczestnicy zjazdu bryczkami udali się...  »»
 
"Zasłużony dla Kultury Polskiej"
"Zasłużony dla Kultury Polskiej"14 czerwca w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zostały wręczone ustanowione przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego medale „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” i odznaki honorowe „Zasłużony dla Kultury Polskiej”...  »»
 
65 rocznica wywózki na Sybir zesłańców z Ciechanowca
65 rocznica wywózki na Sybir zesłańców z Ciechanowca20 czerwca mija 65 rocznica wywózki na Sybir zesłańców z Ciechanowca. Z tej okazji w niedzielę odbył się przemarsz członków ciechanowieckiego Koła Sybiraków pod Pomnik Sybiraka, gdzie złożono kwiaty...  »»
 

««  start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast.  » koniec »»

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl