buy medication online
 
Aktualności
Walne zebranie Towarzystwa Miłośników Ciechanowca
Walne zebranie Towarzystwa Miłośników Ciechanowca 23 lutego 2006 roku odbyło się walne zebranie członków Towarzystwa Miłośników Ciechanowca. TMC jest organizacją, która od momentu swego powstania w 1962 roku, skupia w swoich szeregach szerokie grono społeczników...  »»
 
Dzień wśród Starożytnych
Dzień wśród Starożytnych 24 lutego w Szkole Podstawowej odbył się „Dzień wśród Starożytnych”. Jest to doroczna, całodzienna impreza podsumowująca blok zajęć dotyczący starożytności i mitologii w klasach piątych...  »»
 
Środa Popielcowa
"Popielec", rys. M.E. Andriolli, ze zbiorów Państwowego Muzeum Etnograficznego w WarszawieŚroda Popielcowa, zwana także Wstępną Środą (ponieważ jest pierwszym dniem Wielkiego Postu, poprzedzającego Wielkanoc i "wstępem" do uroczystości wielkopostnych), albo Popielcem (ponieważ posypuje się głowy wiernych popiołem)...  »»
 
Święto Szkoły Podstawowej
Święto Szkoły Podstawowej  Święto Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu związane jest z datą urodzin słynnego astronoma Mikołaja Kopernika – naszego patrona od 1971 r. W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele wspólnie przeżywają osiągnięcia szkoły...  »»
 
Talenty w podstawówce
Talenty w podstawówce  Coroczną tradycją Szkoły Podstawowej jest cykl konkursów „Talenty, talenty…”, odbywający się zaraz po zimowych feriach. Jedenasta edycja odbyła się pod hasłem „Radość to słoneczna strona życia”...  »»
 
Próbny egzamin w III klasie gimnazjum
Próbny egzamin w III klasie gimnazjumW dniach 16-17 lutego 2006 roku w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbył się próbny egzamin gimnazjalny. W czwartek uczniowie klas trzecich uzupełniali arkusz zadań z zakresu przedmiotów humanistycznych...  »»
 
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa
Nowa wystawa w Muzeum Rolnictwa21 lutego 2006 roku odbyło się w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka otwarcie nowej wystawy czasowej pt. „Porzucone skarby”. Jest to autorska wystawa Wiesława Mikuckiego z Muzeum Przyrodniczego przy Uniwersytecie w Białymstoku...  »»
 
Tłusty Czwartek
Tłusty CzwartekTłusty Czwartek – kiedyś pierwszy dzień Tłustego Tygodnia, który kończył okres Zapustów czyli Karnawału. Zygmunt Gloger tak pisał o pochodzeniu tej nazwy: „Czas przed Wielkim Postem, poprzedzającym Mękę Chrystusa...  »»
 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego
Gminny Turniej Tenisa StołowegoW sobotę, 18. 02. 2006 odbył się kolejny, tym razem Gminny Turniej Tenisa Stołowego zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu. W Turnieju wzięły udział czteroosobowe drużyny...  »»
 
Zima nie ustępuje
Zima nie ustępuje  Zima daje się nam we znaki. Wyjątkowo niebezpiecznie jeździ się po ulicach i drogach naszej gminy. Najwięcej skarg i interwencji dotyczy dróg powiatowych. Ich śliskie nawierzchnie stanowią zagrożenie...  »»
 
Pożar na ul. Mostowej
Pożar na ul. Mostowej  Dziś 17. 02. 2006, o godzinie 5.29 wybuchł tragiczny pożar w drewnianym budynku u zbiegu ulic Drohickiej i Mostowej. W pożarze śmierć poniósł mieszkaniec domu. Budynek spłonął niemal doszczętnie...  »»
 

««  start « poprz. 201 202 203 204 205 206 207 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card