buy medication online
 
Aktualności
VIII sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Na ósmej sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni po wysłuchaniu sprawozdania Burmistrza Ciechanowca z pracy pomiędzy sesjami, podjęli wszystkie zaplanowane uchwały i zapoznali się z informacją... »»
 
Dentobus - mobilny gabinet stomatologiczny
Dentobus - mobilny gabinet stomatologiczny
Szkołę Podstawową w Radziszewie Starym - 4 kwietnia i Przedszkole w Ciechanowcu - 9 kwietnia 2019 r. odwiedzi Dentobus, mobilny gabinet stomatologiczny. W trakcie wizyty w Dentobusie wszyskie dzieci otrzymają przegląd... »»
 
Ankieta przyłączenia gospodarstw domowych i instytucji do sieci gazu ziemnego
Ankieta przyłączenia gospodarstw domowych i instytucji do sieci gazu ziemnego
Informujemy, że trwają negocjacje w sprawie gazyfikacji Gminy Ciechanowiec. W imieniu spółki BLUE GAZ, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, która ma na celu poznanie Państwa zapotrzebowania na gaz ziemny (LNG)... »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarty konkurs ofert
Sesja Rady Miejskiej
Burmistrz Ciechanowca ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania "Organizacja platformy wymiany doświadczeń między organizacjami, połączona z promocją działalności organizacji działających na terenie Ciechanowca"... »»
 
Wsparcie finansowe dla Klubu Sportowego Unia Ciechanowiec
Wsparcie finansowe dla Klubu Sportowego Unia Ciechanowiec
Klub Sportowy Unia Ciechanowiec otrzymał z budżetu Gminy Ciechanowiec dofinansowanie w wysokości 30.000 zł na realizację projektu „Uczestniczenie i organizowanie rozgrywek sportowych w 2019 roku”... »»
 
Aleksandra Szczudło wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego
Aleksandra Szczudło nową wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego
Pochodząca z Ciechanowca Aleksandra Szczudło została wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podlaskiego. W głosowaniu pokonała Cezarego Cieślukowskiego, byłego wojewodę suwalskiego i wiceministra zdrowia... »»
 
Przedłużenie terminu do złożenia zeznania o wysokości dochodu
Logo NGO
Minister Finansów rozporządzeniem z 21 marca 2019 r. przedłużył do 31 października 2019 r. termin do złożenia zeznania przez niektórych podatników osiągających dochody wolne od podatku dochodowego od osób prawnych... »»
 
Planowana liczba klas w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu 2019/2020
Sesja Rady Miejskiej
Burmistrz Ciechanowca informuje o liczbie oddziałów poszczególnych klas oraz wielkości oddziałów w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu planowanych na rok szkolny 2019/2020... »»
 
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS
Zakończył się zorganizowany przez Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS w kategorii mężczyzn powyżej 40 roku życia. W turnieju wzięło udział 16 zawodników... »»
 
Natalia Panas Mistrzynią Polski w Kickboxingu
Natalia Panas Mistrzynią Polski w Kickboxingu
Pochodząca z Ciechanowca Natalia Panas została Mistrzynią Polski w Kickboxingu Kick-Light w kategorii +70kg. W walce finałowej pokonała Magdę Marczak z Klubu Sportowego Prosna Kalisz. Została też najlepszą zawodniczką Mistrzostw... »»
 
Nowe ułatwienia w składaniu e-sprawozdań i CIT-8
Logo NGO
Jeszcze kilka dni pozostało na złożenie CIT-8. Ministerstwo Finansów rozszerzyło funkcjonalność aplikacji e-Sprawozdania Finansowe, aby wspomóc różnorodne podmioty w wypełnianiu ich obowiązków sprawozdawczych... »»
 
Zamówienia publiczne w Gminie Ciechanowiec
Sesja Rady Miejskiej
Burmistrz Ciechanowca zaprasza do składania ofert w dwóch zamówieniach publicznych, których celem jest doposażenie pracowni w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu i w Szkole Podstawowej w Łempicach... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card