Aktualności
Ciechanowieccy karatecy "Budzili Alanka"
Ciechanowieccy karatecy "Budzili Alanka"
Ciechanowieccy karatecy wzięli udział w Charytatywnym Turnieju Kyokushin – Samurai Cup „Budzimy Alanka”, który odbył się w Wiśniowej Górze. Całość opłat startowych przeznaczona była na leczenie 7-letniego Alana... »»
 
XLI sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejXLI sesja Rady Miejskiej rozpoczęła się od wystąpienia goszczących w Ciechanowcu marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego, który podziękował ciechanowieckim samorządowcom i urzędnikom... »»
 
Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe
 Burmistrz Ciechanowca zaprasza na bezpłatne seanse filmowe fot. www.kisspng.comBurmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko zaprasza w sobotę do sali kinowej nowo otwartej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu na seanse filmowe. Bajka "Mała Stopa" będzie miała dwie projekcje o godz. 13.15 i 15.00... »»
 
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu
Ślubowanie pierwszoklasistów w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu
Czterdziestu trzech pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu złożyło uroczyste ślubowanie i zostało pasowanych na uczniów. Z tej okazji gratulacje i życzenia złożył burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko... »»
 
Wyprawka czytelnicza dla trzylatka
Wyprawka czytelnicza dla trzylatka / fot. www.kisspng.com
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu włączyła się w realizację pilotażowego projektu dla trzylatków realizowanego w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” i zaprasza trzylatki do odwiedzania biblioteki... »»
 
Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu - II edycja
Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu – II edycja
Po wakacyjnej przerwie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu kontynuował zajęcia w ramach Programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu – II edycja”... »»
 
Podsumowanie konkursu fotograficznego Moje dwa kółka...
Podsumowanie konkursu fotograficznego Moje dwa kółka…
Elementem kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT) w Ciechanowcu był konkurs fotograficzny „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”. O nagrodą w konkursie, ufundowaną przez Burmistrza Ciechanowca... »»
 
Międzynarodowa konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018
Konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018 fot. Piotr Dymus
W Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Innowacyjne Eco-Miasto 2018, poświęcona zrównoważonemu zarządzaniu miastami, z uwzględnieniem wyzwań społecznych, klimatycznych i ekonomicznych... »»
 
Ciechanowiec w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu
Ciechanowiec w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu
Ciechanowiec, jako jedno ze 153 polskich miast, uczestniczyło w obchodach Europejskiego Tygodnia  Zrównoważonego Transportu (ETZT), którego inicjatorem jest Komisja Europejska. W ramach trwającej od 16 do 22 września... »»
 
Punkt rekrutacyjny Wojsk Obrony Terytorianlnej w Wysokiem Mazowieckiem
Otwarcie punktu rekrutacyjnego w Wysokiem Mazowieckiem
14 batalion lekkiej piechoty (14blp) wraz z WKU Bielsk Podlaski zaprasza wszystkich zainteresowanych służbą w Wojskach Obrony Terytorianlnej do nowo otwartego punktu rekrutacyjnego w Urzędzie Miasta Wysokie Mazowieckie... »»
 
Jesienne spotkanie - zdrowe odżywianie
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie"
"Jesienne spotkanie – zdrowe odżywianie" pod tym hasłem odbyło się pierwsze z czterech przedstawień nawiązujących do poszczególnych pór roku. Obsadę aktorską stanowili uczniowie z klasy II b i członkowie koła przyrodniczego z VI b... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje fot. Pexels  pixabay.com"Owoce miłości" Karoliny Wilczyńskiej, "Diabli nadali" Olgi Rudnickiej, "Polscy terroryści" Wojciecha Lady, "13 powodów"Jaya Ashera, "Kamerdyner. Miłość, wojna, zbrodnia" to tylko niektóre z nowości ciechanowieckiej Biblioteki... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl