buy medication online
 
Aktualności
Majowe zawody strzeleckie strażaków i sołectw
Majowe zawody strzeleckie strażaków i sołectw
Po oficjalnych, miejskich uroczystościach Święta Narodowego Trzeciego Maja, na strzelnicy Koła Łowieckiego w Malcu odbyła się majówka, której głównym wydarzeniem były strażackie i sołeckie zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza... »»
 
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Świętowaliśmy 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ciechanowieckie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja rozpoczęły się akademią w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej, przygotowaną przez... »»
 
Jubileusz 111-lecia ciechanowieckiej Orkiestry Dętej
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS
W tym roku rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja zbiegła się z jubileuszem 111-lecia powstania ciechanowieckiej Orkiestry Dętej, która z tej okazji zagrała wyjątkowy koncert. Tego dnia na publiczność, czekała prawdziwa muzyczna uczta... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, koła gospodyń i rzemieślników do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim, 22 czerwca na Stadionie Miejskim... »»
 
Akcja sprzątania zalewu i rzeki Nurzec
Akcja sprzątania zalewu i rzeki Nurzec
Do akcji sprzątania rzeki Nurzec pod hasłem "Korzystamy to sprzątamy" włączyli się wędkarze, ciechanowieckie Morsy i mieszkańcy Ciechanowca, którzy podczas sobotniego sprzątania wypełnili śmieciami ponad 40 dużych worków... »»
 
Ruszają dwie nowe inwestycje w Gminie Ciechanowiec
Ruszają dwie nowe inwestycje w Gminie Ciechanowiec
Burmistrz Ciechanowca podpisał dwie umowy z firmą „DIMEX” Budownictwo Komunikacyjne Antoni Timofiejuk z Siemiatycz, która wygrała ogłoszone wcześniej przetargi na realizację inwestycji w Gminie Ciechanowiec... »»
 
Spotkanie kibiców z piłkarzami Jagiellonii Białystok
Spotkanie kibiców z piłkarzami Jagiellonii Białystok
Z inicjatywy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz kibiców odbyło się spotkanie z piłkarzami Jagiellonii Białystok. Do Ciechanowca przyjechali Zoran Arsenić, Guilherme oraz Martin Kostal. Sympatycy piłki nożnej mieli okazję... »»
 
IX sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu
Sesja Rady Miejskiej
Podczas obrad IX sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni zapoznali się z "Informacją o stanie dróg gminnych i planowanych działaniach w zakresie modernizacji i bieżących napraw" oraz z "Oceną zasobów pomocy społecznej"... »»
 
Konkursowe palmy nasyciły kolorami ciechanowiecką Niedzielę Palmową
Konkursowe palmy nasyciły kolorami ciechanowiecką Niedzielę Palmową
Prawie 600 palm zgłoszonych do udziału w XXII Konkursie na Wykonanie Palmy Wielkanocnej organizowanym przez Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka,  w Niedzielę Palmową wzięło udział w procesji w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej... »»
 
Wielkanocna Zbiórka Żywności - wsparciem potrzebujących
Wielkanocna Zbiórka Żywności - wsparciem potrzebujących
Po raz kolejny, w okresie przedświątecznym uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wzięli udział w ogólnopolskiej Wielkanocnej Zbiórce Żywności, której organizatorami są Banki Żywności... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje
Miejska Biblioteka Publiczna proponujeCykle powieściowe polskich autorek: Danki Braun, Blanki Lipińskiej, Agaty Przybyłek czy Katarzyny Michalak,  to tylko niektóre z nowości mogących zainteresować czytelników ciechanowieckiej Biblioteki... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card