Program
Aktualności
XXVII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejNa XXVII sesji Rady Miejskiej, radni przyjęli uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok, zmian w budżecie gminy na 2017 rok, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej... »»
 
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwanego inaczej Bożym Ciałem, wiążą się z procesją z Najświętszym Sakramentem. W obu ciechanowieckich parafiach pw. Trójcy Przenajświętszej i pw. Najświętszej Marii Panny z Fatimy... »»
 
Rajd Pamięci w 76. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
Rajd Pamięci w 75. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
23 czerwca 2017 roku mija 76. rocznica Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem. W tym dniu Burmistrz Ciechanowca zaprasza do uczestnictwa w obchodach i udziału w Rajdzie Pamięci, który rozpocznie się o godz. 14.00 na cmentarzu w Kuczynie... »»
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tylko płocie chciały brać w tegorocznych Mistrzostwach Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. 16 centymetrów, to długość największej płotki jaką udało się złowić... »»
 
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Zespół Taneczny „Takt” działający w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zdobył Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza oraz pierwsze miejsce w kategorii zespołów tanecznych... »»
 
Rodzinny Ogród Działkowy "Pod Gruszą"
Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”
Ulica Podlaska 2 w Ciechanowcu to dla wielu mieszkańców naszego miasta swoisty raj na ziemi. To tu od 1975 roku mieści się Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”. Aby tam trafić trzeba wyjść za miasto drogą w kierunku Malca... »»
 
Konsultacje społeczne projektu obwodnicy
Konsultacje społecznePodlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, w związku z opracowywaniem dokumentacji projektowej na budowę obwodnicy Ciechanowca w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 690, zaprasza na konsultacje społeczne 4 lipca... »»
 
"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – to tytuł cyklu debat społecznych, które organizowane są w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną... »»
 
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Po raz piętnasty na Litwie odbył się Festyn Kultury Polskiej „Znad Issy” i po raz czwarty Festiwal Kultury Polskiej w Poniewieżu. W obu festynach udział wzięła Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl