Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Aktualności
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaDzień 20 grudnia 2006r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu był z pewnością dniem wyjątkowym. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w „Festiwalu Jasełkowym”...  »»
 
Kluby Przedszkolaka w naszej gminie
Kluby Przedszkolaka w naszej gminieGmina Ciechanowiec zgłosiła swój udział w projekcie „Kluby Przedszkolaka na wsi”. 19 grudnia 2006 na spotkaniu, podczas którego poddano analizie zgłoszenia, zapadła decyzja, że projekt ten będzie realizowany m.in. w naszej gminie...  »»
 
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia Okres świąt Bożego Narodzenia, rozciąga się od wigilii Bożego Narodzenia, i trwa aż do Święta Trzech Króli. Jest to czas najbardziej obrosły różnymi zwyczajami. Tradycyjnie przygotowania do świąt rozpoczynają się...  »»
 
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w Białowieży
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w BiałowieżyDo tego wyjazdu grupa uczniów z gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu przygotowywała się kilka dni. 9 listopada zachęcali klientów sklepów do wzięcia udziału w akcji pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”...  »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza CiechanowcaW Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca, który odbył się 16 grudnia 2006 roku wzięło udział 20 chłopców reprezentujących szkoły podstawowe naszej gminy. Rozgrywki toczyły się w czterech grupach...  »»
 
W czwartek na targu...
W czwartek na targuRozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i mimo deszczowej pogody na ciechanowieckim targu panował dość duży ruch. Oprócz artykułów sprzedawanych co tydzień, pojawiła się duża oferta produktów świątecznych: cytrusów i bakalii...  »»
 
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów!
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów! Rozpoczął się sezon grzewczy. Niestety, w ramach oszczędności, w domowych kotłach i piecach spalane są śmieci i odpady z tworzyw sztucznych. Z kominów wydobywa się wtedy charakterystyczny dym i nieprzyjemny zapach...  »»
 
Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy" - rozstrzygnięty
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy"W Czyżewie rozstrzygnięto V edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy". Konkurs organizowany był przez GOK w Czyżewie Osadzie i Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego...  »»
 
"Działaj Lokalnie"
“Działaj Lokalnie”Akademia Rozwoju Filantropii w Warszawie, przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizuje program “Działaj Lokalnie”, który poprzez przyznawanie dotacji w otwartych konkursach grantowych pomaga...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 nast.  » koniec »»

Informator

Zaproszenie na XXII Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXII Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę... »»
 
Dotacje na poprawę bezpieczeństwa
logo NGO
MSWiA ogłasza nabór wniosków do programu „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka” na rok 2018. Na realizację projektów przez jednostki samorządu terytorialnego i organizacje pozarządowe... »»
 
Zaproszenie na debatę z Komisją Europejską
logo Województwa Podlaskiego
Debata „Przyszłość rozwoju regionalnego: Polityka Spójności 2020+" odbędzie się 9 maja 2018 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego... »»
 
Zaproszenie na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego
Zaproszenie na Zawody SpinningoweKoło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 zaprasza na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego, które odbędą się w czwartek 3 maja. Zbiórka na wyspie... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu
Wizje lokalne na południowym odcinku projektowanego gazociąguGAZ-SYSTEM S.A. informuje, że od 17.04. do 25.05.2018 r. prowadzone będą badania geologiczne na projektowanym południowym odcinku gazociągu Polska-Litwa... »»
 
1% podatku dla Józia Duchovskiego
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w leczeniu chorego na autyzm Józia Duchovskiego, wypełniając deklarację PIT. Józio jest pod opieka Fundacji Silentio... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl