Program
Aktualności
Warsztaty Muzyczne 2007
Warsztaty Muzyczne 2007W czasie ferii odbywały się w COKiS warsztaty muzyczne prowadzone przez Krzysztofa Witkowskiego – dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego z Zambrowa, w których...  »»
 
Wybory do Izb Rolniczych
Wybory do Izb RolniczychW całej Polsce odbywały się w niedzielę 4 lutego 2007 wybory do Izb Rolniczych. Do zasiadania w komisji, kandydowania i głosowania uprawnione są osoby płacące podatek rolny. Nasza gmina stanowi jeden, dwumandatowy okręg wyborczy...  »»
 
Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiS
Mirosława Chojnowska objęła funkcję dyrektora COKiSOd 1 lutego 2007 roku funkcję dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu objęła Mirosława Chojnowska, z wykształcenia muzyk i filolog polski, która od 22 lat związana jest z Ciechanowcem...  »»
 
Nagrody w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek przyznane
Nagrody w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek przyznaneW Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu wręczono nagrody w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim. Pierwsze miejsce przyznano za “Zagrodę Stefana”...  »»
 
V sesja Rady Miejskiej
V sesja Rady MiejskiejW poniedziałek 29 stycznia 2007 roku odbyła się V sesja Rady Miejskiej, na której podjęto uchwałę w sprawie budżetu gminy Ciechanowiec na rok 2007 oraz sześć innych uchwał dotyczących przystąpienia do projektu...  »»
 
Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej
Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej25 stycznia 2007 roku odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu. Komendant omówił plany na rok bieżący - jednym z najpilniejszych zadań jest pozyskanie...  »»
 
Studniówka w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych
Studniówka w Liceum Ogólnokształcącym dla DorosłychW sobotni wieczór, 27 stycznia, uczniowie zaoczni i wieczorowi Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Ciechanowcu świętowali zbliżającą się maturę na balu studniówkowym. Aby tradycji stało się zadość, studniówkę rozpoczął polonez...  »»
 
Spotkanie z przedstawicielem Prokuratury
Spotkanie z przedstawicielem Prokuratury18 stycznia 2007 roku w auli szkolnej Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, w ramach działań zapobiegających i zwalczających demoralizację wśród dzieci i młodzieży, odbyło się spotkanie...   »»
 
Choinka noworoczna w gimnazjum
Choinka noworoczna w gimnazjumW czwartek 18 stycznia 2007 r. odbyła się choinka noworoczna gimnazjalistów. Przygotowana przez Samorząd Uczniowski zabawa była miłym, odprężającym akcentem kończącym pracę w I semestrze...   »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl