Program
Aktualności
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej
Dary dla Ośrodka Pomocy Społecznej Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowcu nawiązał współpracę z Fundacją „Samaritanus” z Warszawy. Zakres działalności Fundacji to przede wszystkim udzielanie pomocy społecznej i socjalnej osobom w trudnej sytuacji...  »»
 
Sytuacja ciechanowieckiego sportu
Sytuacja ciechanowieckiego sportu 10 stycznia 2007 roku, w sali COKiS, odbyło się spotkanie ludzi zainteresowanych ciechanowieckim sportem: burmistrza Ciechanowca, dyrektorów szkół, nauczycieli wychowania fizycznego, trenerów i działaczy...  »»
 
Dziecięca Grupa Teatralna
Dziecięca Grupa TeatralnaOd września działa przy COKiS Dziecięca Grupa Teatralna. Pierwszym przedstawieniem przygotowanym przez grupę były “Jasełka z Małym Księciem”, które miały swoją premierę w czasie “Festiwalu jasełkowego”...  »»
 
Ukazał się II tom Ciechanowieckiego Rocznika Muzealnego
II tom Ciechanowieckiego Rocznika MuzealnegoW ubiegłym roku w Muzeum Rolnictwa, aby upowszechniać wiedzę na temat historii pogranicza mazowiecko-podlaskiego oraz publikować wyniki ciekawych badań, powołano do życia Ciechanowiecki Rocznik Muzealny...  »»
 
Gry polityczne
Gry polityczne29 grudnia 2006 roku odbyła się IV sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu. Dotyczyła ona wyłącznie zmian budżetowych. Konkretnie chodziło o zmianę kredytu krótkoterminowego na długoterminowy...  »»
 
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2006 roku…Liczba mieszkańców jest liczbą zmienną, która zależy od liczby urodzeń, zgonów i migracji. Na koniec 2006 roku liczba ludności w gminie Ciechanowiec wyniosła 9787 osób, w tym – 9573 mieszkających na stałe, 214 zameldowanych czasowo...  »»
 
Jasełka w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II

Jasełka w Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła IIJak co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu odbyło się spotkanie opłatkowe, w czasie którego uczniowie wystawili tradycyjne „Jasełka”...  »»

 
"Mocne kości, moc radości"
Zakończyło się głosowanie na plac zabaw w konkursie "Mocne kości, moc radości"W grudniu Ciechanowiec zgłosił plac zabaw, zlokalizowany w parku znajdującym się pomiędzy ulicami Mickiewicza i 11-go listopada, do konkursu pod nazwą „Mocne kości moc radości” zorganizowanego przez firmę Danone Sp. z o.o...  »»
 
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
Festiwal Jasełkowy w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaDzień 20 grudnia 2006r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu był z pewnością dniem wyjątkowym. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w „Festiwalu Jasełkowym”...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl