Program
Aktualności
Kluby Przedszkolaka w naszej gminie
Kluby Przedszkolaka w naszej gminieGmina Ciechanowiec zgłosiła swój udział w projekcie „Kluby Przedszkolaka na wsi”. 19 grudnia 2006 na spotkaniu, podczas którego poddano analizie zgłoszenia, zapadła decyzja, że projekt ten będzie realizowany m.in. w naszej gminie...  »»
 
Święta Bożego Narodzenia
Święta Bożego Narodzenia Okres świąt Bożego Narodzenia, rozciąga się od wigilii Bożego Narodzenia, i trwa aż do Święta Trzech Króli. Jest to czas najbardziej obrosły różnymi zwyczajami. Tradycyjnie przygotowania do świąt rozpoczynają się...  »»
 
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w Białowieży
Uczniowie Gimnazjum z prezentami w Domu Dziecka w BiałowieżyDo tego wyjazdu grupa uczniów z gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu przygotowywała się kilka dni. 9 listopada zachęcali klientów sklepów do wzięcia udziału w akcji pod hasłem „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”...  »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza CiechanowcaW Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca, który odbył się 16 grudnia 2006 roku wzięło udział 20 chłopców reprezentujących szkoły podstawowe naszej gminy. Rozgrywki toczyły się w czterech grupach...  »»
 
W czwartek na targu...
W czwartek na targuRozpoczął się okres przedświątecznych zakupów i mimo deszczowej pogody na ciechanowieckim targu panował dość duży ruch. Oprócz artykułów sprzedawanych co tydzień, pojawiła się duża oferta produktów świątecznych: cytrusów i bakalii...  »»
 
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów!
Nie trujmy samych siebie, naszych bliskich i sąsiadów! Rozpoczął się sezon grzewczy. Niestety, w ramach oszczędności, w domowych kotłach i piecach spalane są śmieci i odpady z tworzyw sztucznych. Z kominów wydobywa się wtedy charakterystyczny dym i nieprzyjemny zapach...  »»
 
Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy" - rozstrzygnięty
Powiatowy Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy"W Czyżewie rozstrzygnięto V edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie - tradycje i obrzędy". Konkurs organizowany był przez GOK w Czyżewie Osadzie i Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego...  »»
 
"Działaj Lokalnie"
“Działaj Lokalnie”Akademia Rozwoju Filantropii w Warszawie, przy wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizuje program “Działaj Lokalnie”, który poprzez przyznawanie dotacji w otwartych konkursach grantowych pomaga...  »»
 
Wiktor Wojtkowski - zastępcą burmistrza Ciechanowca
Wiktor Wojtkowski – zastępcą burmistrza Ciechanowca7 grudnia 2006 roku burmistrz Ciechanowca Mirosław Reczko powołał na stanowisko zastępcy burmistrza Wiktora Józefa Wojtkowskiego. Będzie on nadzorował pracę Referatów: Inwestycji i Nieruchomości oraz  PRK „FARE”...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl