Program
Aktualności
Zespół muzyki dawnej "La Charambita" - goście z Hiszpanii
Zespół muzyki dawnej “La Charambita” - goście z HiszpaniiDzięki współpracy nawiązanej przez Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka z Instytutem Cervantesa z Warszawy, na XXVI Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich gościł hiszpański zespół muzyki dawnej “La Charambita”...  »»
 
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich
Zakończył się XXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. UszyńskiegoXXVI Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego odbył się 2 i 3 grudnia w Ciechanowcu, tradycyjnie w pierwszą niedzielę Adwentu. W tym roku konkurs miał nieco zmienioną formułę...  »»
 
II sesja Rady Miejskiej - Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca
II sesja Rady Miejskiej – Mirosław Reczko nowym Burmistrzem Ciechanowca5 grudnia 2006 roku odbyła się II sesja Rady Miejskiej V kadencji. Obrady otworzył przewodniczący Rady Mirosław Kierski, a następnie Rada Miejska przyjęła ślubowanie nowego burmistrza Ciechanowca...  »»
 
Skażenie wód Nurca olejem opałowym
Skażenie wód Nurca olejem opałowymW piątek 1 grudnia 2006 roku, ok. godz. 13.00 Społeczna Straż Rybacka działająca przy Kole Wędkarskim “Jazgarz” w Ciechanowcu otrzymała zgłoszenie od jednego z wędkarzy o oleistej plamie, która pojawiła się na Nurcu...  »»
 
Dzień Kultury Europejskiej
Dzień Kultury Europejskiej 29 listopada w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu odbył się konkurs "Dzień Kultury Europejskiej". Każda z klas IV–VI przygotowała prezentację na temat wylosowanego kraju Unii Europejskiej...  »»
 
Adwent i "dźwięk trąby Bożej"
Adwent i "dźwięk trąby Bożej" Rozpoczyna się Adwent, czyli okres oczekiwania na narodziny Chrystusa. Data świąt Bożego Narodzenia została wyznaczona w II połowie IV wieku, i z tego okresu pochodzą pierwsze wzmianki o obchodzeniu Adwentu w Hiszpanii...  »»
 
"Razem do Europy" - wymiany szkolne pomiędzy Polską i Ukrainą
„Razem do Europy" – wymiany szkolne pomiędzy Polską i UkrainąW dniach 19–24 listopada 2006 r., w ramach realizacji projektu „Razem do Europy”, gościliśmy w naszym gimnazjum grupę młodzieży wraz z opiekunami z położonego w centralnej Ukrainie miasta Czerkasy...  »»
 
I sesja Rady Miejskiej V kadencji
I sesja Rady Miejskiej V kadencjiW piątek, 24 listopada 2006 roku, odbyła się I sesja Rady Miejskiej V kadencji. Sesję otworzył radny senior - Marek Janiak, prowadząc obrady do czasu wybrania przewodniczącego Rady Miejskiej...  »»
 
Katarzynkowe wróżby dla kawalerów, andrzejkowe dla panien...
Katarzynkowe wróżby dla kawalerów, andrzejkowe dla panien...Od zarania dziejów ludzie chcieli znać przyszłość jaka ich czeka i próbowali osiągnąć tę wiedzę przy pomocy wróżb - kawalerowie 24 listopada w wigilię dnia św. Katarzyny, a panny 29 listopada w wigilię św. Andrzeja...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl