Program
Aktualności
Święto Zmarłych
Święto ZmarłychGdy nadchodzą te pełne zadumy dni wszyscy odwiedzamy cmentarze – groby bliskich nam zmarłych, zapalamy im znicze, składamy kwiaty. Obyczaj nakazuje też zapalić światło na grobach zapomnianych, których nie odwiedza już nikt bliski...  »»
 
"Moja bezpieczna droga do szkoły"
„Moja bezpieczna droga do szkoły” W Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu wręczono nagrody w konkursie „Moja bezpieczna droga do szkoły”, którego celem było uświadomienie dzieciom potrzeby zachowania szczególnej ostrożności...  »» 
 
Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Pobikrach
Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w PobikrachMimo deszczowej pogody mieszkańcy Pobikier w niedzielę, 29 października, licznie przybyli na otwarcie wyremontowanej Świetlicy Wiejskiej. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych...  »»
 
Ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji
Ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji26 października 2006 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej IV kadencji. Niezwykły i szczególnie uroczysty charakter spotkania podkreśliła obecność zaproszonych gości...  »»
 
"Hubertus 2006" Klubu Jeździeckiego "Gepard"
“Hubertus 2006” Klubu Jeździeckiego “Gepard”Już po raz drugi Klub Jeździecki “Gepard” zorganizował tradycyjnego “Hubertusa". Pogoń za “lisem” była długa i wyczerpująca. Ostatecznie lisią kitę zdobył Dariusz Wiśniewski z Klubu Jeździeckiego “Gepard”...  »»
 
"Znaczek dla misjonarza"
„Znaczek dla misjonarza”Trwający Tydzień Misyjny jest zaproszeniem i okazją do czynnego wsparcia pracy misjonarzy. Pragnę zaprosić wszystkich ludzi dobrej woli, zarówno małych jak i dużych do włączenia się w akcję „Znaczek dla misjonarza”...  »»
 
Festyn "Zamek w Ciechanowcu"
Festyn “Zamek w Ciechanowcu”Studenci Międzywydziałowego Studium Gospodarki Przestrzennej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego wybrali Ciechanowiec na miejsce realizacji swoich zajęć. W ramach warsztatów postanowili zainteresować dzieci zamkiem...  »»
 
Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w Kosiorkach
Otwarcie Świetlicy Wiejskiej w KosiorkachPiętnasty października 2006 r. to z pewnością ważna data dla mieszkańców wsi Kosiorki. Tego dnia miało miejsce uroczyste otwarcie Świetlicy Wiejskiej. Obiekt może stanowić miejsce obchodów lokalnych uroczystości i wydarzeń kulturalnych...  »»
 
Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaDzień Nauczyciela w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu zgromadził aktualnych i emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły. Dyrektor szkoły powitał wszystkich gości...  »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 nast.  » koniec »»

facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl