Aktualności
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2016 roku
Mieszkańcy gminy Ciechanowiec w 2010 roku
Urodzenia, zgony i migracje powodują, że liczba mieszkańców jest liczbą zmienną. Przedstawiamy najnowsze dane demograficzne dotyczące gminy Ciechanowiec w 2016 roku. Ogólna liczba mieszkańców naszej gminy... »»
 
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś
„Rękodzieło artystyczne wczoraj i dziś” to projekt, który został zrealizowany przez Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Ciechanowcu i dofinansowany w ramach zadań publicznych gminy Ciechanowiec... »»
 
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
Koncert "Zimowe wieczory z kolędą"
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Bożonarodzeniowy Koncert Społecznej Szkoły Muzycznej i Młodzieżowej Orkiestry Rozrywkowej. W pierwszej części koncertu wychowankowie... »»
 
Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała
"Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała"
„Scrabble rozwija, scrabble przeciwdziała” to tytuł projektu zrealizowanego przez Stowarzyszenie „Zameczek”. Organizacja zorganizowała działania, które w nietypowy, a zarazem efektywny sposób wpływają na zagospodarowanie czasu wolnego... »»
 
Rozstrzygnięcie konkursu "Rodzinne bombki"
Rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki”
W  Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Rodzinne bombki 2016”. Na konkurs wpłynęło 80 bombek od 37 rodzin. Każda bombka była wyjątkowa, dlatego też jury  przyznało dyplomy i nagrody... »»
 
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w 2016 roku
Sesja Rady MiejskiejOdbyła się ostatnia planowana w tym roku sesja Rady Miejskiej, podczas której przyjęto jedenaście uchwał, w tym w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ciechanowiec oraz uchwalenia budżetu gminy na 2017 r... »»
 
Zawodnicy z Ciechanowca finalistami Międzynarodowych Mistrzostw Karate
 Zawodnicy z Ciechanowca finalistami Międzynarodowych Mistrzostw Karate
Już po raz szósty odbyły się w Zambrowie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin International Budo Kai IBK. Startujący w różnych kategoriach karatecy z Ciechanowca odnieśli kolejne sukcesy i na podium stanęło ośmiu naszych zawodników... »»
 
Konserwacja ciechanowieckich pomników przyrody
Konserwacja ciechanowieckich pomników przyrody
W ramach realizacji zadania „Pielęgnacja i konserwacja pomników przyrody na terenie Gminy Ciechanowiec” przeprowadzono kompleksowe prace w obrębie trzech pomników przyrody zlokalizowanych w Ciechanowcu... »»
 
Otwarcie drogi łączącej dwa województwa
Otwarcie drogi łączącej dwa województwa
Podróżujący drogą wojewódzką nr 694 relacji Przyjmy – Ciechanowiec otrzymali kolejne kilometry odnowionej trasy – oddano do użytku prawie cztery kilometry drogi przebiegające przez gminy Nur i Boguty-Pianki... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl