Aktualności
Szymon Płachta mistrzem Ciechanowca w scrabble
Szymon Płachta mistrzem Ciechanowca w scrabble
W odróżnieniu od zeszłorocznego turnieju tym razem było znacznie więcej zawodników spoza województwa podlaskiego. Nie zawiedli gracze z Białegostoku, a ponadto wystartowało kilkoro zawodników z Ciechanowca i okolic... »»
 
Rajd Pamięci w 76. rocznicę zbrodni pod Zabłudowem
Rajd Pamięci w 76. rocznicę zbrodni pod Zabłudowem
W 76. rocznicę zbrodni sowieckiej pod Zabłudowem odbył się Rajd Pamięci po miejscach, gdzie pochowane są ofiary mordu z 23 czerwca 1941 roku. Rajd Pamięci rozpoczął się w Kuczynie, następnie przejechał przez Ciechanowiec... »»
 
Z kulturą za pan brat
Z kulturą za pan brat
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w ramach projektu „Z kulturą za pan brat” zorganizowało dla słuchaczy UTW i mieszkańców Ciechanowca wyjazd poznawczy do jednego z najstarszych grodów Polski – Lublina... »»
 
Loterie, konkursy i wiele atrakcji podczas "Festynu Rodzinnego"
Loterie, konkursy i wiele atrakcji podczas „Festynu Rodzinnego”
Stowarzyszenie „Razem” oraz Parafia pw. NMP z Fatimy byli inicjatorami kolejnego „Festynu Rodzinnego”, który się odbył na Osiedlu nr 1 w Ciechanowcu. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla dzieci i ich rodziców... »»
 
Muzeum Rolnictwa zaprasza na XVII Podlaskie Święto Chleba
XVII Podlaskie Święto Chleba
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 13 sierpnia 2017 roku na XVII Podlaskie Święto Chleba. W programie pokazy żniwne, dożynkowe, pieczenia tradycyjnego chleba, występy kapel i zespołów, konkursy... »»
 
Poprawa dróg w Sołectwie Dąbczyn
Poprawa dróg w Sołectwie Dąbczyn
Choć nie jest to obligatoryjne, Gmina Ciechanowiec od 2010 roku wyodrębnia z budżetu fundusz sołecki. Kwoty dla poszczególnych sołectw obliczane są na podstawie wzoru przedstawionego w ustawie, i zależą od liczby... »»
 
Boisko Orlik przy ul. 11 Listopada otwarte po remoncie
Boisko Orlik przy ul. 11 Listopada otwarte po remoncie
Po blisko siedmiu latach intensywnego użytkowania kompleksu boisk Orlik przy ul. 11 Listopada, zarządzający obiektem Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu przeprowadził jego pierwszą gruntowną renowację... »»
 
Konsultacje społeczne projektu obwodnicy
Konsultacje społeczneKonsultacje społeczne projektu obwodnicy zgromadziły blisko 70 zainteresowanych osób, które mimo dużego emocjonalnego zaangażowania, bardzo merytorycznie dyskutowały o przebiegu obejścia Ciechanowca... »»
 
Woda i ogień podczas tegorocznych Wianków na Nurcu
Woda i ogień podczas tegorocznych Wianków na Nurcu
Wianki na Nurcu to jedna z najstarszych imprez organizowanych w Ciechanowcu, która łączy ze sobą chrześcijańskie obrzędy święcenia wody i pradawne słowiańskie wierzenia o oczyszczającej mocy żywiołów wody i ognia... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl