Aktualności
Mistrzowie karate szkolili mieszkańców Ciechanowca
Mistrzowie karate szkolili mieszkańców CiechanowcaW Centralnym Dojo Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate w Ciechanowcu odbyło się współfinansowane przez Burmistrza Ciechanowca dwudniowe seminarium sportowo-szkoleniowe „Bezpieczni mieszkańcy II edycja”... »»
 
Sukces Marty Kujawskiej w finale Festiwalu Piosenki Przedszkolaków
Sukces Marty Kujawskiej w finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Marta Kujawska piosenką „Moja wesoła rodzina” wyśpiewała pierwsze miejsce w finale 25. Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. Marta ma 6 lat i uczęszcza do Przedszkola w Ciechanowcu... »»
 
Konkurs muzyczny Mini Playback Show
Konkurs muzyczny Mini Playback Show Wciel się w swoją ulubioną gwiazdę. Konkurs muzyczny skierowany do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Zgłoszenia do konkursu do 24 maja 2017 roku w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu ul. Mostowa... »»
 
Remonty i rozbudowy ulic
Remonty i rozbudowy ulicTrwają prace remontowe na łączniku pomiędzy tamą a ulicą Kozarską, oraz rozbudowa ulicy Wierzbowej w Ciechanowcu. Prace remontowe przy tamie obejmują wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na podbudowie z kruszywa naturalnego... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu ogłosiła I Majowy Konkurs Jednego Wiersza. Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną... »»
 
132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego
132 tegorocznych absolwentów przystąpiło do egzaminu maturalnego
Od 4 maja w całej Polsce trwa matura. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. J. Iwaszkiewicza w Ciechanowcu do egzaminu przystapiło 132 tegorocznych absolwentów. Maturalne egzaminy potrwają do 21 maja... »»
 
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego Maja
Ciechanowieckie obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja z udziałem Marszałka Województwa Podlaskiego Jerzego Leszczyńskiego, rozpoczęły się akademią w sali sportowej Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.... »»
 
Spinningowe Mistrzostwa Koła Ciechanowiec
Spinningowe Mistrzostwa Koła CiechanowiecPoczątek maja to dla wędkarzy długo oczekiwany czas kończący okres ochronny na bolenia i szczupaka, to także termin corocznych Spinningowych Mistrzostw Koła Ciechanowiec organizowanych przez Koło Wędkarskie nr 87 „Jazgarz”... »»
 
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Na strzelnicy myśliwskiej Koła Łowieckiego „Rogacz” odbyły się XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca. Wielobój został rozegrany w śrucie: strzelanie do rzutków na kręgu myśliwskim... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl