Aktualności
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej
Obchody święta Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, zwanego inaczej Bożym Ciałem, wiążą się z procesją z Najświętszym Sakramentem. W obu ciechanowieckich parafiach pw. Trójcy Przenajświętszej i pw. Najświętszej Marii Panny z Fatimy... »»
 
XXVII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejNa XXVII sesji Rady Miejskiej, radni przyjęli uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok, zmian w budżecie gminy na 2017 rok, zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej... »»
 
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
21 wędkarzy rywalizowało o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tylko płocie chciały brać w tegorocznych Mistrzostwach Koła Wędkarskiego "Jazgarz" w Wędkarstwie Spławikowym o Puchar Burmistrza Ciechanowca. 16 centymetrów, to długość największej płotki jaką udało się złowić... »»
 
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza
Zespół Taneczny „Takt” działający w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zdobył Grand Prix III Międzynarodowego Festiwalu Poloneza oraz pierwsze miejsce w kategorii zespołów tanecznych... »»
 
Seniorzy czytają dzieciom
Seniorzy czytają dzieciom
Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Ciechanowcu zakończyło pierwszą serię spotkań z cyklu „Seniorzy czytają dzieciom”. W maju i czerwcu odbyły się cztery spotkania... »»
 
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Festyn Kultury Polskiej "Znad Issy"
Po raz piętnasty na Litwie odbył się Festyn Kultury Polskiej „Znad Issy” i po raz czwarty Festiwal Kultury Polskiej w Poniewieżu. W obu festynach udział wzięła Orkiestra Dęta Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu... »»
 
"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”
„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – to tytuł cyklu debat społecznych, które organizowane są w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną... »»
 
Rodzinny Ogród Działkowy "Pod Gruszą"
Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”
Ulica Podlaska 2 w Ciechanowcu to dla wielu mieszkańców naszego miasta swoisty raj na ziemi. To tu od 1975 roku mieści się Rodzinny Ogród Działkowy „Pod Gruszą”. Aby tam trafić trzeba wyjść za miasto drogą w kierunku Malca... »»
 
"Mój nos" i "mówiłaś" zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Wiersze „Mój nos” i „mówiłaś” zwyciężyły w I Majowym Konkursie Jednego Wiersza
Rozstrzygnięty został I Majowy Konkurs Jednego Wiersza zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Ciechanowcu. Finał i wręczenie nagród odbyło się na terenie Muzeum Rolnictwa na łonie przyrody, przy ognisku... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl