Aktualności
Puchar Polski International Budo Kai Kyokushin Karate
Puchar Polski International Budo Kai Kyokushin KarateW hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano zawody Pucharu Polski Polskiej Federacji IBK (Kyokushin Karate), których organizatorem był Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Ciechanowca... »»
 
Kiermasz, spotkania i quizy z okazji Światowego Dnia Książki
Kiermasz, spotkania i quizy z okazji Światowego Dnia Książki
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu wraz z filiami w Winnie-Poświętnej i Pobikrach włączyła się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich poprzez organizację różnorodnych akcji promujących czytelnictwo... »»
 
XXV sesja Rady Miejskiej - cena wody i ścieków bez zmian
Sesja Rady MiejskiejPodczas XXV sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dotychczasowych taryf zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków... »»
 
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej
Dzień Ziemi w Szkole Podstawowej
Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu obchodzili Dzień Ziemi. Przedstawienie o tematyce ekologiczno-bajkowej, które obejrzały też przedszkolaki z Przedszkola w Ciechanowcu... »»
 
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu "Mama, tata i ja"
Laureaci powiatowych eliminacji Festiwalu „Mama, tata i ja”
W siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyły się powiatowe eliminacje do XXV Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, tata i ja”. W eliminacjach udział wzięło 13 młodych wykonawców... »»
 
Muzeum w świątecznej edycji programów w radiu i telewizji
Muzeum w świątecznej edycji programów w radiu i telewizji
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu, w czasie Świąt Wielkanocnych zaprasza do wysłuchania i obejrzenia programów, nagranych na terenie muzeum przez ekipy stacji radiowych i telewizyjnych... »»
 
Wystawa "Andrzej Ciechanowiecki - kolekcjoner i darczyńca"
Na zdjęciu Andrzej Ciechanowiecki
W Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu do 11 czerwca 2017 roku można oglądać poświęconą Honorowemu Obywatelowi Ciechanowca wystawę "Andrzej Ciechanowiecki – kolekcjoner i darczyńca" z kolekcji Fundacji Zbiorów... »»
 
Niedziela Palmowa z konkursem na wykonanie palmy wielkanocnej
Niedziela Palmowa z konkursem na wykonanie palmy wielkanocnej
Niedziela Palmowa, ostatnia niedziela przed Wielkanocą i pierwszy dzień Wielkiego Tygodnia, została tak nazwana ze względu na wprowadzone do liturgii w XI wieku święcenie palm, które wierni przynoszą w tym dniu do kościoła... »»
 
Każdy rodzaj sportu niesie za sobą ogromny bagaż wartości
Każdy rodzaj sportu niesie za sobą ogromny bagaż wartościW Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbyła się III Konferencja metodyczno-szkoleniowa w ramach "Programu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej"... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl