Aktualności
Konsultacje społeczne projektu obwodnicy
Konsultacje społecznePodlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, w związku z opracowywaniem dokumentacji projektowej na budowę obwodnicy Ciechanowca w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 690, zaprasza na konsultacje społeczne 4 lipca... »»
 
Razem łatwiej, razem lepiej
Razem łatwiej, razem lepiej
Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu zrealizowało projekt „Razem łatwiej, razem lepiej” z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym dofinansowany przez Burmistrza Ciechanowca... »»
 
Rajd Pamięci w 76. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
Rajd Pamięci w 75. rocznicę Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem
23 czerwca 2017 roku mija 76. rocznica Zbrodni Sowieckiej pod Zabłudowem. W tym dniu Burmistrz Ciechanowca zaprasza do uczestnictwa w obchodach i udziału w Rajdzie Pamięci, który rozpocznie się o godz. 14.00 na cmentarzu w Kuczynie... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego
Ciechanowieckie instytucje połączyły siły i zorganizowały wspólnie Rodzinny Dzień Dziecka - Piknik na płycie Stadionu Miejskiego. Impreza odbywająca się pod ogólnopolskim patronatem Stowarzyszenia Parafiada... »»
 
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Muzyczny prezent na Dzień Mamy
Od kilku lat uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu organizują z okazji Dnia Matki koncert „Gram mojej Mamie”. Tegoroczny Koncert odbył się... »»
 
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych
W Ciechanowcu odbyły się trzydniowe II Manewry uczniów klas mundurowych i organizacji paramilitarnych, w których udział wzięło prawie 160 pasjonatów sztuki żołnierskiej z całej Polski. Wśród uczestników byli uczniowie... »»
 
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Nowe miejsca pracy w Ciechanowcu
Altimus-Tech Sp. z o.o. na potrzeby funkcjonowania swojego Centrum Innowacji technologii radiolokacyjnych w Ciechanowcu zatrudni Monterów Elektroników/Elektryków/Elektromonterów i Operatorów Bezpieczeństwa... »»
 
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
6 tysięcy złotych na nowy sprzęt dla strażaków
Gmina Ciechanowiec otrzymała 6 tysięcy złotych dotacji od Województwa Podlaskiego na zakup sprzętu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu. Zgodnie z Uchwałą Sejmiku Województwa... »»
 
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych
W słoneczny majowy dzień w Ciechanowcu odbył się Pierwszy Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych. Do udziału w marszu zaproszone zostały organizacje i instytucje działające na rzecz osób niepełnosprawnych oraz mieszkańcy... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl