Aktualności
Wielbłąd i korony do wygrania w konkursie orszakowych miejscowości
Wielbłąd i korony do wygrania w konkursie orszakowych miejscowości
Już po raz piąty mieszkańcy miejscowości, w których odbędzie się Orszak Trzech Króli mogą wygrać wielbłąda. Rusza wielki konkurs „Głosuj na wielbłąda”, w którym główną nagrodą jest wizyta egzotycznego aktora... »»
 
XX Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejNa XX sesji Rady Miejskiej radni przyjęli uchwały dotyczące zmian w budżecie gminy na 2016 rok, podatków w 2017 roku i programów regulujących różne aspekty funkcjonowania gminy w nadchodzącym roku... »»
 
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Ciechanowcu
11 listopada Ciechanowiec uroczyście świętował  odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. W obchodach wzięli udział  przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, organizacji, szkół oraz mieszkańcy... »»
 
Nagrody i wyróżnienia w Konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego
Nagrody i wyróżnienia w konkursie na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego
Zakończył się XII Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim. Zdobywcą II miejsca został budynek mieszkalny z ulicy Pałacowej w Ciechanowcu... »»
 
Co się może zdarzyć, gdy świeczka zgaśnie?
Co może się zdarzyć, gdy świeczka zgaśnie?
Grupa teatralna działająca przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku w składzie Agnieszka Jędrzejczak i Łukasz Kozłowski zaprezentowała spektakl „Świeczka zgasła” Aleksandra Fredry. Organizatorem wydarzenia byli... »»
 
Klony, cisy i jarzębiny stanęły wzdłuż ciechanowieckich ulic
Klony, cisy i jarzębiny stanęły wzdłuż ciechanowieckich ulic
We wsi Pobikry oraz wzdłuż ciechanowieckich ulic Kazimierza Uszyńskiego, Kościuszki, 11 Listopada oraz Pińczowskiej zasadzono 21 cisów, 33 klony oraz 24 jarzębiny. Nasadzenia odbyły się w ramach realizacji projektu... »»
 
Stowarzyszenie UTW zakończyło kolejny projekt
UTW zakończyło kolejny projekt
Seniorzy z gminy Ciechanowiec są przykładem, że starość nie musi oznaczać samotności, bierności, zamknięcia w czterech ścianach swojego domu. Na co dzień maszerując z kijkami przez miasto pokazują, że potrafią być aktywni... »»
 
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje na jesienne wieczory
Miejska Biblioteka Publiczna proponuje...Nadeszła jesień – wcześnie zapada zmierzch, wydłużają się wieczory i godziny spędzane w domowym zaciszu. Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu przedstawia kilka nowych książek, przy których można miło spędzić czas... »»
 
Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016 z podlaskim akcentem
Mistrzostwa Europy Furo Karate z podlaskim akcentem
W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks” w Wiśniowej Górze pod Łodzią odbyły się Mistrzostwa Europy Furo Karate 2016. Na Mistrzostwa zostali zaproszeni zawodnicy i zawodniczki Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl