Program
Aktualności
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek
Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i PastorałekCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej zorganizowały II Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy mogli zaprezentować jeden utwór spośród trzech odmian pieśni bożonarodzeniowych... »»
 
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
Nabór deklaracji na kolektory słoneczne i instalacje fotowoltaiczne
W terminie od 23 stycznia do 10 lutego 2017 roku osoby zainteresowane dofinansowaniem instalacji kolektorów słonecznych i/lub instalacji fotowoltaicznych powinny złożyć ankietę i deklarację dotyczącą udziału w projekcie... »»
 
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu
Środowiskowy Dom Samopomocy w Ciechanowcu funkcjonuje od 1 grudnia 2014 roku, jest placówką pobytu dziennego, ośrodkiem obejmującym wsparciem 30 osób z terenu miasta i gminy Ciechanowiec. Zakres i poziom świadczonych... »»
 
Realizacja zadań inwestycyjnych w 2016 roku
Realizacja zadań Inwestycyjnych w 2016 roku
Zadania inwestycyjne w 2016 roku związane były głównie z przygotowaniem projektów pod nowe duże inwestycje, które wykonane zostaną na terenie naszej gminy w najbliższej przyszłości przy udziale funduszy zewnętrznych... »»
 
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Rok 2016 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowcu
Na koniec 2016 roku księgozbiór Miejskiej Biblioteki Publicznej wraz z filiami liczył ponad 33 tys. woluminów. W bibliotece zarejestrowanych było 879 czytelników, którzy wypożyczyli 10 392 książek. Bibliotekę odwiedziło ponad 7 tys. czytelników... »»
 
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
Remont kościoła w Winnie-Poświętnej
W 2016 roku prowadzony był drugi etap remontu zabytkowego siedemnastowiecznego kościoła pw. Św. Doroty w Winnie-Poświętnej. Remontowany był przede wszystkim dach. Prace obejmowały demontaż rynien... »»
 
XXII Sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady MiejskiejPierwsza w 2017 roku, a XXII sesja Rady Miejskiej VII kadencji w Ciechanowcu, poświęcona była rozpatrzeniu i podjęciu uchwał w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wysokomazowieckiemu, Województwu Podlaskiemu... »»
 
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
Akcja Polskiej Unii Onkologii "Dzień Drzwi Otwartych"
W Światowym Dniu Walki z Rakiem większość ośrodków onkologicznych w Polsce organizuje akcję "Dnia Drzwi Otwartych”. Również Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie ul. Ogrodowa 12, zaprasza 4 lutego... »»
 
Ferie zimowe w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Ferie z przedszkolakamiMiejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza dzieci w wieku od 6 do 10 lat na ferie. W programie robienie kartek walentynkowych i masek karnawałowych, czytanie na głos, kalambury, quizy, zagadki... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl