Program
Aktualności
Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton
Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika zrealizował projekt pt. ”Wszyscy mogą grać w Speedminton - Crossminton” upowszechniający nową grę wśród mieszkańców Ciechanowca... »»
 
Seanse kina plenerowego tego lata
Seanse kina plenerowego tego lata
Stowarzyszenie „Razem” z Ciechanowca zorganizowało tego lata dwa seanse kina plenerowego. Pierwszy odbył się w czerwcu z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w nim udział blisko 300 osób, a bajka nosiła tytuł „UPS Arka odpłynęła”... »»
 
Rusza Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse"
Równać szanse - logo
Rozpoczął się nabór projektów w Regionalnym Konkursie Grantowym. Organizacje pozarządowe, w tym OSP, miejskie i gminne domy kultury oraz powiatowe, miejskie i gminne biblioteki mogą uzyskać dotację w wysokości do 8500 zł... »»
 
Zapraszamy na Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci"
Zapraszamy na Rajd Rowerowy "Szlakiem Pamięci" Burmistrz Ciechanowca, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, Dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu zapraszają chętnych do udziału w Rajdzie Rowerowym „Szlakiem Pamięci” Ciechanowiec - Pobikry... »»
 
Konkurs "Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie"
Konkurs „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konkurs fotograficzny „Moje dwa kółka, czyli rowerem przez Podlasie”. Nagrodą główną w konkursie jest rower. Konkurs ogłoszony jest w ramach obchodzonego w dniach 16-22 września... »»
 
Ciechanowiec i Rosbach wezmą udział w międzynarodowym projekcie
Ciechanowiec i Rosbach vor der Höhe wezmą udział w międzynarodowym projekcieCiechanowiec wraz ze swym miastem partnerskim Rosbach vor der Höhe został wybrany do udziału w międzynarodowym projekcie „Integracja europejskich i lokalnych działań na rzecz ochrony klimatu” (BEACON)... »»
 
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Sierpniowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Tradycyjnemu spotkaniu reprezentacji prawobrzeżnego i lewobrzeżnego Ciechanowca rywalizujących o Puchar Burmistrza w meczu piłki nożnej „strona na stronę”, towarzyszyły regaty kajakowe i rywalizacja w rzucie lotką do tarczy... »»
 
Ogólnoświatowa Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGS
38 Ogólnoświatowa  Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGSW Warszawie odbyła się 38. Ogólnoświatowa  Konferencja Towarzystw Genealogicznych IAJGS, w której wzięło udział ponad 1000 osób. Do reprezentowania Polski zaproszono Burmistrza Ciechanowca Mirosława Reczko... »»
 
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
Międzynarodowy Festiwal Folkloru "Podlaskie Spotkania"
Ciechanowiecki występ uczestników XIII Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Podlaskie Spotkania” zostawił po sobie niezapomniane wrażenia. Wystąpiło 11 zespołów, a koncert trwał do późnych godzin wieczornych... »»
 
Nie masz uprawnień, aby zobaczyć tę część witryny.
Musisz się zalogować.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl