Informator
XI sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 
Zaproszenie na "Piknik NGO-sów"
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na spotkanie organizacji pozarządowych pn. „Piknik NGO-sów”, które odbędzie się 21 czerwca 2019 r. (piątek) w Sali Bankietowej Szczęsny o godz. 16.30... »»
 
Zarządzenie Burmistrza Ciechanowca w sprawie skrócenia czasu pracy
Herb Ciechanowca
Zarządzenie nr 22/2019 Burmistrza Ciechanowca z dnia 11 czerwca 2019 r. w sprawie skrócenia czasu pracy pracownikom Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
Zaproszenie na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe"
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
7 czerwca 2019 r. (piątek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, odbędzie się spotkanie na temat  budowy gazociągu Polska-Litwa... »»
 
Odpust na świętego Antoniego
Odpust na świętego AntoniegoMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu zaprasza na imprezę plenerową „Odpust na świętego Antoniego”, która odbędzie się 9 czerwca 2019 r. (niedziela) na terenie Muzeum w godz. 11.00-19.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1528

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px