Informator
Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskie
 Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskieBurmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Karolewski zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich.... »»
 
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady"
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady" Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do udziału w powiatowym konkursie plastycznym "Motyle, ważki i inne owady"... »»
 
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Uczniowie i wychowawcy ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika  w Ciechanowcu zapraszają na szkolne obchody Dnia Ziemi, które odbędą się 26 kwietnia 2019  r. (piątek) od godz. 8.00 w Szkole Podstawowej... »»
 
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza 25 kwietnia 2019 r. do udziału w gminnych eliminacjach Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"... »»
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie wiosennym można zastosować m.in. opaski lepowe na pnie drzew służące do odłowu szrotówka... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznie
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznieFundacja Wspomagania Wsi zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na warsztat dla młodych aktywistów w ramach projektu PoleDziałania... »»
 
Przywrócić historię skazaną na zapomnienie - spotkanie z Robertem Radzikiem
Przywrócić historię skazaną na zapomnieMiejska Biblioteka Publiczna 9 kwietnia 2019 r. zaprasza na spotkanie z Robertem Radzikiem autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych... »»
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
Akcja szczepienia lisów
Od 30 marca do 3 kwietnia 2019 r. na całym obszarze województwa podlaskiego będą prowadzone ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie... »»
 
Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnych
Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnychZapraszamy na Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnych. Spędź kreatywnie czas ze swoim dzieckiem i stwórzcie niepowtarzalną palmę wielkanocną... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1503

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl