buy medication online
Informator
Mikołajkowe projekcje filmu dla dzieci z niespodzianką
Mikołajkowe projekcje filmu familijnegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na bezpłatne projekcje filmu dla dzieci, połączone z wizytą Mikołaja. Wstęp wolny, bez rezerwacji miejsc: 6 grudnia 16.30 i 19.00... »»
 
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie
Koncert zespołu Lotniczej Akademii Wojskowej w DęblinieBurmistrz Ciechanowca, LAW w Dęblinie, Dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu oraz Dyrektor COKiS zapraszają na koncert zespołu WILAW Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie... »»
 
Kino w Twoim Mieście zaprasza na seanse filmowe
Andrzejkowy Maraton StrachuW niedzielę 8 grudnia "Kino w Twoim Mieście" zaprasza na seanse filmowe do sali kinowej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Rezerwacja biletów tel. 502 040 008... »»
 
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
Zaproszenie do konkursu Rodzinne bombki 2019
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne bombki 2019"... »»
 
Zmiana numeru konta do opłat za gospodarowanie odpadami
Zmiana numeru konta do opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymiUrząd Miejski informuje, że w Banku Spółdzielczym w Ciechanowcu został otwarty rachunek przeznaczony na środki z opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi... »»
 
Do pobrania - ankieta o przyłączenie do sieci gazowej
Ankieta o przyłączenie do sieci gazowejAnkieta o określenie możliwości przyłączenia do sieci gazowej, niezbędna do oszacowania potencjału rynkowego przez Polską Spółkę Gazowniczą ekonomicznej... »»
 
Zgłoszenie planowanej powierzchni uprawy maku i konopi włóknistych
Zgłoszenie planowanej powierzchni uprawy maku i konopi włóknistych ROPS w Białymstoku przyjmuje w terminie do 20 grudnia 2019 roku zgłoszenia dotyczące powierzchni i rejonizacji upraw maku i konopi włóknistych planowanych na... »»
 
Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. K. Uszyńskiego
 Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza UszyńskiegoMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza do wzięcia udziału w XXXIX Konkursie Gry na Instrumentach Pasterskich, w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2019 r... »»
 
Andrzejkowy Maraton Strachu
Andrzejkowy Maraton StrachuCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Andrzejkowy Maraton Strachu. W najbliższy piątek, 29 listopada wyświetlone zostaną cztery filmy. Wstęp wolny. Sala widowiskowa Miejskiej Biblioteki ul. Mostowa 8... »»
 
Kampania informacyjna o stypendiach - baza aktualnych ofert
Kampania informacyjna o stypendiach
Gmina Ciechanowiec przystąpiła do udziału w kampanii informacyjnej programów stypendialnych w ramach współpracy z Fundacją Dobra Sieć, która poprzez serwis internetowy... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1609
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card