Informator
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2017"
PROT logo
11 grudnia mija termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Rodzinne bombki 2017". Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 23.11.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
28 listopada 2017 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie może zarejestrować się każda kobieta w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Zaproszenie na Charytatywny Bal Andrzejkowy
Zaproszenie na Charytatywny Bal AndrzejkowyParafia pw. Najświętszej Marii Panny z Fatimy zaprasza do uczestnictwa w Charytatywnym Balu Andrzejkowym do Domu Weselnego "Jagoda", który odbędzie się 18 listopada... »»
 
Akademia Lidera
Szkolenie wyjazdowe poświęcone produktom lokalnym Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” wraz z ciechanowieckim Stowarzyszeniem „Zameczek” realizuje inicjatywę edukacyjną pod nazwą "Akademia Lidera"... »»
 
Wysokość składki na ubezpieczenie w IV kwartale 2017 roku
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2017 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal... »»
 
Eko Odkrywcy już po raz piąty
Eko Odkrywcy już po raz piąty
Wystartowała piąta edycja konkursu Eko Odkrywcy, który zachęca nauczycieli oraz ich podopiecznych do aktywnego dbania o środowisko. W tym roku na zwycięzców czekają nagrody w postaci dofinansowania projektów... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 13-17.11.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Propozycja współpracy dla rolników
Logo PGEPRK FARE w Ciechanowcu oferuje bezpłatne przekazanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych i zaprasza rolników chcących wykorzystywać osady do nawożenia pól... »»
 
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy Podlaska Fundacja Empatia zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci, którzy lubią kontakt ze zwięrzętami i chcą poświęcić swój czas na spacery z psami... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl