Informator
Święto Narorodowe Trzeciego Maja
Uroczystości Święta Narodowego Trzeciego MajaW tym roku obchodzimy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Z tej okazji Burmistrz Ciechanowca zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich, które rozpoczną się... »»
 
Jarmark Produktów Lokalnych
Logo Województwa PodlaskiegoW ramach „Pikniku bez granic”  – transgranicznej majówki na Kanale Augustowskim współorganizowanej przez Urząd Marszałkowski Woj. Podlaskiego odbędzie się Jarmark Produktów Lokalnych... »»
 
Otwarcie sezonu motocyklowego
Zaproszenie na otwrcie sezonu motocyklowego29 kwietnia 2017 roku o godzinie 12.00 ulicami Ciechanowca przejedzie parada motocykli. Na otwarcie sezonu motocyklowego zaprasza Burmistrz Ciechanowca, grupa "Motor Skansen", Muzeum Rolnictwa oraz parafia... »»
 
XXI Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą na strzelnicy... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 24-27.04.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów "Polsha, Privet!"
Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów
Interesuje cię taniec, choreografia lub śpiew zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Młodych Talentów "Polsha, Privet!" w Ostródzie. Dzieci i młodzież do 17 roku życia... »»
 
Firma z branży odzieżowej zatrudni krawcowe/szwaczki
Oferta pracy: krawcowe i szwaczkiW związku z planowanym w najbliższym czasie uruchomieniem w Ciechanowcu przez projektanta mody nowej firmy z branży odzieżowej, poszukuje się do pracy krawcowe... »»
 
Terminarz zawodów wędkarskich
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymCiechanowieckie Koło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 przedstawia kalendarz imprez wędkarskich na  2017 rok. Pierwsze zawody odbędą się już 3 maja. W planach również organizacja Dnia Dziecka...  »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1117

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl