Informator
Kabaret "Szpilka" zaprasza
Kabaret Miejska Biblioteka Publicznej zaprasza 28 września o godz. 18.00 na przedstawienie kabaretu „Szpilka”, działającego przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku... »»
 
Zapisz drużynę do turnieju
"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Trwają zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę... »»
 
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy Podlaska Fundacja Empatia zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci, którzy lubią kontakt ze zwięrzętami i chcą poświęcić swój czas na spacery z psami... »»
 
Zmiana kwot przychodów emerytów i rencistów
Logo KRUSKRUS  informuje, że od 1 września 2017 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych... »»
 
Wysokość składki na ubezpieczenie w IV kwartale 2017 roku
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2017 roku wysokość skłdki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal... »»
 
Rekrutacja do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia
Zapisy do klasy I Społecznej Szkoły Muzycznej Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza rekrutację do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2017/18 w klasie fortepianu. Zapisy w siedzibie COKiS...  »»
 
Propozycja współpracy dla rolników
Logo PGEPRK FARE w Ciechanowcu oferuje bezpłatne przekazanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych i zaprasza rolników chcących wykorzystywać osady do nawożenia pól... »»
 
Muzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę fotograficzną
Zaproszenie na wystawę fotograficznąMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na wystawę fotograficzną pt. "Rok Miłosierdzia i XXXI Światowy Dzień Młodzieży 2016" autorstwa Mariano Caldarella... »»
 
Narodowa Sztuka Białoruska
Narodowa Sztuka Białoruska
Organizatorzy zapraszają na wernisaż wystawy "Narodowa Sztuka Białoruska" w poniedziałek, 28 sierpnia 2017 roku o godz. 12.00 w salach Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
W  czwartek, 21 września, w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie mogą zarejestrować się wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1206

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl