Informator
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektakl - 16 grudnia godz. 18.00
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektaklBurmistrz Ciechanowca zaprasza na spektakl "Rotmistrz Pilecki" w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca w kategorii mężczyzn w niedzielę, 16 grudnia 2018 r...  »»
 
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2018"
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2018"
18 grudnia mija termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Rodzinne bombki 2018". Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie... »»
 
Spotkanie dotyczące FIO
logo NGO
13 grudnia 2018 roku o godzinie 11.00 w sali kolumnowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, odbędzie się spotkanie dotyczące funkcjonowania Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2019... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 14.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki - IV edycja wystartowała
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się... »»
 
E-zdrowie ułatwia rejestrację
Podlaski System Informacyjny e-ZdrowieE-Zdrowie to portal umożliwiający szybką rejestrację na wizytę lub do poradni. Dostęp do rejestracji online otrzymuje każdy pacjent, który założy konto na portalu. Portal udostępnia aktualne informacje... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
Wydłużone godziny pracy Biblioteki
Wydłużone godziny pracy Biblioteki
Od 29 października 2018 r. wydłużone zostaną godziny pracy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, która będzie otwarta w dni powszednie od godz. 8.00 do 18.00,a w soboty od 9.00 do 17.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1429
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl