Informator
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020
Plan polowań na zwierzynę łowną na sezon łowiecki 2019/2020Zarząd Wojskowego Koła Łowieckiego "Jeleń" w Nurcu-Stacji na podstawie Regulaminu Polowań, podaje plan polowań zbiorowych na zwierzynę łowną, na sezon 2019/2020... »»
 
Konsultacje projektu Wieloletniego programu współpracy w l. 2020-24 z organizacjami pozarządowymi
konsultacje projektu „Wieloletniego Programu Współpracy w latach 2020-2024 Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Wieloletniego Programu Współpracy w latach 2020-2024 Gminy Ciechanowiec... »»
 
Bezzwrotne dotacje dla osób bezrobotnych
Bezzwrotne dotacje dla osób bezrobotnychNa terenie LGD "Brama na Podlasie" realizowany jest projekt pod nazwą "Twój pomysł + dotacja = Biznes". W ramach tego projektu możliwe jest pozyskanie łącznie do 35 tys. zł... »»
 
Rodzinny Piknik na Wyspie
Zakończenie lata - Rodzinny Piknik na WyspieOrganizatorzy: Parafia Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, Rada Rodziców Przedszkola i COKiS zapraszają 25 sierpnia w godz. 14.00 - 20.00 na Zakończenie lata - Rodzinny Piknik na Wyspie... »»
 
Konkurs na stanowisko Dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Wymiar czasu pracy... »»
 
Szkolenie skierowane do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich
Województwo Podlaskie
23 sierpnia o godz. 9.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbędzie się bezpłatne szkolenie w zakresie przeprowadzania wapnowania gleb dla podniesienia ich jakości... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
Afrykański pomór świń - obszar zapowietrzony w gm. Ciechanowiec
Rozporządzenie Wojewody Podlaskiego
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że na podstawie Rozporządzenia Wojewody Podlaskiego w sprawie zwalczania afrykańskiego... »»
 
Zaproszenie do udziału w V edycji "Olimpiady Aktywności Wiejskiej"
logo Województwa Podlaskiego
Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) w województwie podlaskim zaprasza do udziału w V edycji „Olimpiady Aktywności Wiejskiej”... »»
 
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontu
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontuW związku z remontem, począwszy od 2 września 2019 r. Przedszkole w Ciechanowcu mieścić się będzie w budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1562

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px