Informator
XI Zajazd Wysokomazowiecki
XI Zajazd WysokomazowieckiMuzeum Rolnictwa im. Ks. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na XI Zajazd Wysokomazowiecki,14 lipca 2019 r. na terenie muzeum. Podczas festynu będzie można poznać realia życia w XVIII-wiecznym Ciechanowcu... »»
 
Zostań Liderem Szlachetnej Paczki
Super WLider Paczki to bohater, który stwarza szansę na zmianę historii życia ludziom w potrzebie w Twojej okolicy. Dostrzega ich problemy, poznaje ich historie, przywraca im godność. Jest sercem Paczki... »»
 
Urząd Miejski w Ciechanowcu przyjmie na staż dwie osoby
Herb Ciechanowca
Urząd Miejski w Ciechanowcu  przyjmie na staż dwie osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Wysokiem Mazowieckiem... »»
 
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontu
Zmiana siedziby Przedszkola na czas remontuW związku z remontem, począwszy od 2 września 2019 r. Przedszkole w Ciechanowcu mieścić się będzie w budynku Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika...  »»
 
Składka na ubezpieczenie KRUS za III kwartał
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w III kwartale 2019 r. miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie wynosi 42,00 zł.... »»
 
Komunikat dotyczący pogorszenia jakości wody z wodociągu Radziszewo-Sieńczuch
Taryfy opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodęPaństwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje o pogorszeniu jakości wody z wodociągu... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
Koncert Orkiestry Dętej COKiS "Letnie Granie nad Zalewem"
Letnie Granie nad ZalewemZapraszamy na koncert Orkiestry Dętej COKiS "Letnie Granie nad Zalewem" w niedzielę 30 czerwca o godz. 19.00 na przystani kajakowej nad ciechanowieckim zalewem... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki" - w naszym mieście od marca do czerwca w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Rolnicze badania ankietowe 2019 r.
Badania ankietowe w 2014 r.Od 1 czerwca 2019 r. będą realizowane badania dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej. Na terenie województwa podlaskiego wykonywać je będą pracownicy oraz ankieterzy Urzędu Statystycznego... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px