Informator
Propozycja współpracy dla rolników
Logo PGEPRK FARE w Ciechanowcu oferuje bezpłatne przekazanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych i zaprasza rolników chcących wykorzystywać osady do nawożenia pól... »»
 
Terminarz zawodów wędkarskich
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymCiechanowieckie Koło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 przedstawia kalendarz imprez wędkarskich na  2017 rok. Pierwsze zawody odbędą się już 3 maja. W planach również organizacja Dnia Dziecka...  »»
 
Podsumowanie Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego17 września 2017 roku w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa odbędzie się Podsumowanie Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek... »»
 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK informuje, że w dniu 17 września 2017 r. jednostki samorządu terytorialnego z terenu województwa podlaskiego uruchomią syreny alarmowe... »»
 
XXVIII sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXVIII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 14.09.2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. podjęcie uchwały o pomocy finansowej dla Gminy Sośno... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Rozwój jest możliwy w każdym wieku. Jak być lepszym - praktyczne inspiracje”, który odbędzie się 14 września 2017 roku w COKiS... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 11-12.09.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 4-5.09.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Narodowe czytanie - "Wesele"
Narodowe czytanieOrganizatorzy zapraszają do wspólnego czytania fragmentów "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego w sobotę 2 września 2017 roku od godziny 10.00, przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Piknik "Zakończenie wakacji"
Piknik "Zakończenie wakacji" - piknik, na który zapraszają Parafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie "Razem" odbędzie się 3 września 2017 roku. W programie poświęcenie i uroczyste otwarcie placu zabaw... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1206

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl