Informator
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku przypomina o obowiązku wykonywania co 3 lata badań sprzętu przeznaczonego do stosowania środków ochrony roślin... »»
 
Oddaj krew - czekamy 15 lipca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się w Ciechanowcu, w ambulansie przy Urzędzie Miejskim... »»
 
Zaproszenie na wykład "Zdrowo jesz, długo żyjesz"
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Zdrowo jesz, długo żyjesz”, który odbędzie się w środę 19 lipca 2017 roku o godz. 17.00... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertOd godziny 20.30, w sobotę 15 lipca, przy Hotelu Nowodwory, będą wyświetlane filmy: animowany pt. "Baranek Shaun" i polska komedia "Jest sprawa". To drugi z czterech seansów filmowych... »»
 
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na "Jarmark Żubra"
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na „Jarmark Żubra” Hajnowski Dom Kultury organizuje 16 lipca 2017 roku XI Jarmark Żubra – "Rozsmakuj się w hajnowskim miodzie". Wiodącym tematem tegorocznej edycji są...  »»
 
Terminarz zawodów wędkarskich
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymCiechanowieckie Koło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 przedstawia kalendarz imprez wędkarskich na  2017 rok. Pierwsze zawody odbędą się już 3 maja. W planach również organizacja Dnia Dziecka...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 10.07.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zaproszenie na Festyn Rodzinny
Zaproszenie na Festyn Rodzinny Parafia pw. NMP z Fatimy oraz Stowarzyszenie Razem zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 9 lipca 2017 r. obok placu zabaw przy kaplicy. Początek imprezy o godz. 15.00... »»
 
IV Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 8-9 lipca 2017 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1178

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl