Informator
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 17-18.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Zaproszenie na "Jasełka"
Zaproszenie na Jasełka
Burmistrz Ciechanowca zaprasza 6 stycznia 2019 r. o godz. 18.15 do sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej na "Jasełka" w wykonaniu chóru i zespołu teatralnego ZSOiZ w Ciechanowcu... »»
 
Zapraszamy na Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych
Zapraszamy na Regionalny Przegląd Zespołów KolędniczychMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na 3. Regionalny Przegląd Zespołów Kolędniczych, który odbędzie się 13 stycznia 2019 r. (niedziela)... »»
 
Zaproszenie na Koncert Noworoczny
Koncert „Zimowe wieczory z kolędą” W niedzielę 13 stycznia o godz. 18 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu odbędzie się Koncert Noworoczny. Wystąpią m.in.: Chór Kantata, Młodzieżowa Orkiestra Rozrywkowa, Orkiestra Dęta... »»
 
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki - IV edycja wystartowała
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się... »»
 
Orszak Trzech Króli - zaproszenie
Orszak Trzech Króli
6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się uroczysty przemarsz uczestników Orszaku Trzech Króli. Do tego radosnego wydarzenia zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i gminy... »»
 
Poszukiwani wolontariusze
Poszukiwani wolontariusze
Psiaki z przytuliska w Ciechanowcu, będące pod opieką Podlaskiej Fundacji Empatia, proszą o pomoc. Poszukiwani są wolontariusze do opieki nad psami, m.in. karmienia,  wyprowadzania na spacery... »»
 
IV sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
Wymiar składek w IV kwartale 2018 r.
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2018 roku wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal stanowić będzie kwotę 42,00 zł... »»
 
Godziny pracy Biblioteki
Wydłużone godziny pracy Biblioteki
W nowej siedzibie Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu, otwarta jest w godzinach: w poniedziałki od 8.00 do 16.00, od wtorku do piątku od 8.00 do 18.00, a w soboty od godz. 9.00 do godz. 15.00... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 1444
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl