Informator
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza w soboty
Logo COKiSCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza wszystkich chętnych na salę gimnastyczną w każdą sobotę od godziny 14.00 do 20.00, będzie można zagrać...  »»
 
Hodowla żywca wołowego - szansą dla rolników
Hodowla żywca wołowego - szansą dla rolnikówUrząd Miejski w Ciechanowcu   oraz   Polskie Stowarzyszenie Hodowców Bydła Mięsnego zapraszają rolników z gminy Ciechanowiec oraz gmin...  »»
 
Kurs tańców standardowych i latynoamerykańskich dla dorosłych
Kurs tańców standardowych i latynoamerykańskich dla dorosłychW Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu rozpoczyna się kurs tańców standardowych i latyno-amerykańskich dla dorosłych (od 18 lat). Zapisy...  »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne i okulistyczne
Bezpłatne badania mammograficzne i okulistyczne2-3 października będzie gościł w Ciechanowcu, przy przychodni “Medyk”, ambulans medyczny, w którym będą prowadzone bezpłatne badania profilaktyczne, sfinansowane...  »»
 
Czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP
Czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARPRusza czwarta edycja warsztatów regionalnych. Polskiej Akademii Rozwo-ju Przedsiębiorczości. Celem tych spotkań jest przygotowanie uczestników do korzystania...  »»
 
Społeczna Szkoła Muzyczna
Społeczna Szkoła Muzyczna I stopniaOd 1 października 2007 roku w COKiS rozpoczyna działalność Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia. Przesłuchania kandydatów odbędą się 1 października 2007 roku, o godz. 15.00. Zapisy oraz informacje...  »»
 
Wymiana dowodów osobistych
Wymiana dowodów osobistychSejm wydłużył ważność starych dowodów osobis-tych do 31 marca 2008 roku, ale wnioski o nowy dowód osobisty należy nadal składać do 31 grudnia 2007 roku. Zgodnie z zapisami przyjętej ustawy...  »»
 
Rozpoczynają się wypłaty zasiłków pielęgnacyjnych i rodzinnych
Rozpoczynają się wypłaty zasiłków pielęgnacyjnych i rodzinnychOśrodek Pomocy Społecznej w Ciechano-wcu rozpoczyna wypłaty zasiłków pielęgnacyjnych oraz zasiłków rodzinnych na wskazane rachunki i w kasie Banku...  »»
 
Apel o nadzór nad posiadanymi psami
Apel o nadzór nad posiadanymi psamiCo jakiś czas pojawia się w Ciechanowcu problem wałęsających się psów, które są agresywne i niebezpieczne dla przechodniów. By uniknąć nieszczęśliwych wypadków...  »»
 
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu poszukuje instruktorów
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu poszukuje instruktorówCOKiS poszukuje instruktorów do prowadze-nia z dziećmi następujących zajęć: szachy, tenis stołowy. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się...  »»
 

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1161 - 1170 z 1258

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl