Informator
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego - edycja 2007

Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego – edycja 2007Urząd Marszałkowski i Muzeum Rolnictwa ogłaszają III edycję Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego...  »»

 
Zielona Gala - Święto Podlaskich Łąk

Zielona Gala - Święto Podlaskich ŁąkW sobotę i niedzielę 26-27 maja 2007 Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do Szepietowa na Zieloną Galę - imprezę popularyzującą technologie zbioru zielonek i wyrobu pasz...  »»

 
Międzynarodowy Turniej Ekologiczno-Wędkarski im. Anatola Wakuluka

Międzynarodowy Turniej Ekologiczno-Wędkarski im. Anatola WakulukaDo 20 maja można zgłosić swój udział w Międzynarodowym Tur-nieju Ekologiczno-Wędkarskim im. Anatola Wakuluka, który...  »»

 
Rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest
Rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest Urząd Miejski informuje, że 14 maja 2007 roku na terenie gminy rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Inwentaryzacja ma na celu jak najdokładniejsze...  »»
 
Zakaz wywożenia odpadów na dzikie wysypiska

Zakaz wywożenia odpadów na dzikie wysypiskaDzikie wysypiska śmieci to jeden z najpoważniejszych problemów w Gminie Ciechanowiec. W przydrożnych rowach, lasach, wyrobiskach...  »»

 
Nowe ceny dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków

Nowe ceny dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków W czasie sesji z dnia 16 kwietnia 2007 roku Rada Miejska uchwaliła obniżkę cen za 1 m³ dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków. Nowe ceny...  »»

 
Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza

Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłosiła VIII edycję Czerwcowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs adresowany jest do mieszkańców...  »»

 
Pokaz wymiany osłon na wałach przegubowo-teleskopowych

Pokaz wymiany osłon na wałach przegubowo-teleskopowychPlacówka Terenowa KRUS w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na pokaz montażu, konserwacji i wymiany osłon na wałach przegubowo-teleskopowych...  »»

 
Wykonanie budżetu gminy w I kwartale 2007 roku
Budynek Urzędu Miejskiego w CiechanowcuBurmistrz Ciechanowca informuje o wykonaniu budżetu gminy w I kwartale 2007 roku.
    Przedstawiamy pełny tekst informacji...  »»
 
N@UTOBUS w naszej gminie

N@UTOBUS w naszej gminie Urząd Miejski w Ciechanowcu włączył się do akcji, która na terenie województwa podlaskiego rozpoczęła się 27 lutego 2007 roku, i zaprosił do nas N@UTOBUS – autobus internetowy...  »»

 

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1161 - 1170 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl