Informator
W COKiS powstaje sekcja tańców standardowych i latynoamerykańskich
W COKiS powstaje sekcja tańców standardowych i latynoamerykańskich W COKiS powstaje sekcja tańców standardowych i latynoamerykańskich. Dzieci, które chcą tańczyć w zespole i reprezentować Ciechanowiec...  »»
 
Zwrot podatku akcyzowego
Zwrot podatku akcyzowego za okres od 1 marca do 31 sierpnia 2007 r.Referat Podatkowy Urzędu Miejskiego informuje, że od 1 do 30 września 2007 roku rolnicy mogą składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego...  »»
 
Dofinansowanie zakupu mundurków szkolnych i podręczników
Dofinansowanie zakupu podręczników i mundurków szkolnychW związku ze zmianą terminu, jeszcze do 31 sierpnia 2007 roku rodzice mogą składać do dyrektorów szkół wnioski o dofinansowanie...  »»
 
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępne
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępneW Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, w szkołach na terenie gminy oraz na naszej stronie internetowej są już dostępne wnioski o przyznanie stypendium szkolnego...  »»
 
KSM organizuje obóz "Orłów Podlasia"
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje obóz “Orłów Podlasia”KSM Diecezji Drohiczyń-skiej zaprasza młodzież do uczestnictwa w Obozach Orłów z Podlasia. Wszyscy uczestnicy będą mogli rozwinąć się w jednym z wybranych przez...  »»
 
Potrzebni wolontariusze
Potrzebni wolontariuszeSzukamy wolontariuszy, którzy mogliby pomóc w opiece nad 6-letnim autystycznym chłopcem. Mile widziane są osoby studiujące pedagogikę, psychologię lub logopedię, również licealiści...  »»
 
Wykonanie budżetu gminy w drugim kwartale 2007 roku

Budynek Urzędu Miejskiego w CiechanowcuBurmistrz Ciechanowca informuje o wykonaniu budżetu gminy w drugim kwartale 2007 roku. Przed-stawiamy pełny tekst informacji Wykonanie budżetu....  »»

 
Ambulans do pobierania krwi zawita w sobotę do Ciechanowca

Ambulans do pobierania krwi zawita w sobotę do CiechanowcaOSP w Ciechanowcu i Polski Czerwony Krzyż w Łomży zapraszają w sobotę, 4 sierpnia 2007 roku, do honorowego oddania krwi w ambulansie do...  »»

 
Stypendia pomostowe czekają na maturzystów 2007
Stypendia pomostowe czekają na maturzystów 2007Stowarzyszenie “Tutor” przypomina, że do 10 sierpnia 2007 roku można składać wnioski o stypendia pomostowe. Stypendia przyznawane są maturzystom...  »»
 
"Warsztaty cyrkowe" w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika
“Warsztaty cyrkowe” w Szkole Podstawowej im. M. KopernikaW Szkole Podstawowej w Ciechanowcu od 30 lipca do 3 sierpnia 2007 roku będą się odbywały “Warsztaty cyrkowe” dla uczniów klas 4-6. Warsztaty będą...  »»
 

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1191 - 1200 z 1277

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl