Informator
Stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych umysłowo lub fizycznie
Stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych umysłowo lub fizycznie OPS w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie organizacyjne osoby zainteresowane powstaniem Stowarzyszenia dla osób...  »»
 
"Kluby Przedszkolaka na wsi"
Spotkania organizacyjne w sprawie “Klubów Przedszkolaka na wsi”   Koordynator projektu “Kluby Przedszkolaka na wsi” zaprasza rodziców dzieci w wieku 3-5 lat (zainteresowanych edukacją przed-szkolną) na spotkania organizacyjne...  »»
 
Turniej Tenisa Stołowego

COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dziewczęta i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS, 10 lutego 2007 roku o godz. 10.00...  »»

 
Komunikat
KomunikatBurmistrz Ciechanowca informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 5 lutego 2007 r. (poniedziałek), został przekroczony stan ostrzegawczy poziomu wody na rzece Nurzec w miejscowości Brańsk...  »»
 
Odśnieżanie dróg
Odśnieżanie drógDuża ilość śniegu jaką uraczyła nas zima, powoduje problemy z odśnieżaniem. Na terenie naszej gminy znajdują się trzy kategorie dróg publicznych: wojewódzkie, powiatowe, gminne...  »»
 
Przypominamy o obowiązku odśnieżania chodników
Przypominamy o obowiązku odśnieżania chodnikówZima w tym roku bardzo się spóźniła, lecz kiedy już nadeszła, nie pożałowała nam śniegu. W związku z tym chcemy przypomnieć, że właściciele nieruchomości oraz najemcy...  »»
 
Powstaje nowa grupa przedszkolna
Powstaje nowa grupa przedszkolna  Przedszkole w Ciechanowcu informuje, że przeprowadza nabór do nowej grupy przedszkolnej. Gdy grupa rozpocznie zajęcia, po zakończenu ferii zimowych - 5 lutego 2007, dzieci uczęszczające do przedszkola...  »»
 
Technik Rolnik - kurs metodą eksternistyczną
Technik Rolnik – kurs metodą eksternistyczną Istnieje możliwość pod-niesienia kwalifikacji rolniczych, uprawniających m.in. do ubiegania się o środki pochodzące z funduszy Unii Europejskiej, zakup ziemi...  »»
 
Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim - II edycja
Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim – II edycjaW najbliższym czasie odbędą się bezpłatne szkolenia dla rolników z powiatu wysokomazowieckiego. Będzie można nauczyć się obsługi komputera...  »»
 
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminarium
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminariumPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza rolników do udziału w seminarium powiatowym “Technologia uprawy rzepaku na nasiona"...  »»
 

««  start « poprz. 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1191 - 1200 z 1227

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl