Informator
Sprawy do załatwienia w Urzędzie

Sprawy do załatwienia w UrzędzieW Urzędzie Miejskim został opracowany Katalog usług. Zawiera on informacje niezbędne do załatwiania spraw administracyjnych takie jak: dokumenty wymagane do załatwienia danej sprawy...  »»

 
Informacja o wykonaniu budżetu gminy Ciechanowiec za 2006 rok
Informacja o wykonaniu budżetu gminy Ciechanowiec za 2006 rokW ostatnich dniach Burmistrz przedstawił Radzie Miejskiej Informację o wykonaniu budżetu gminy Ciechanowiec za 2006 rok. Udostępniamy tekst Informacji...  »»
 
Pomoc w wypełnianiu wniosków

Punkt pomocy w wypełnianiu wnioskówUrząd Miejski w Ciechanowcu uruchomił dla rolników bezpłatny punkt pomocy w wypełnianiu wniosków o dopłaty bezpośrednie. Punkt mieści się w sali konferencyjnej Urzędu...  »»

 
"Polski Producent Żywności 2007"

Logo "Polski Producent Żywności 2007"Urząd Marszałkowski zaprasza producentów żywności z terenu naszego województwa do udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego konkursie “Polski Producent...  »»

 
Uprawa wierzby energetycznej
Uprawa wierzby energetycznej Od końca stycznia trwają prowadzone przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie seminaria szkoleniowe na temat: "Uprawa wierzby energetycznej na potrzeby...  »»
 
Pokaz konserwacji i wymiany osłon na wałkach odbioru mocy

Pokaz konserwacji i wymiany osłon na wałkach odbioru mocyOddział KRUS w Wysokiem Mazowieckiem w ramach promocji bezpieczeństwa pracy organizuje dla rolników Gminy Ciechanowiec pokaz konserwacji...  »»

 
Konkurs Plastyczny "Mój Dom"
Konkurs Plastyczny “Mój Dom” Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza adresowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Wysokomazowieckiego Konkurs Plastyczny “Mój Dom”. Termin nadsyłania prac upływa...  »»
 
Zapisy do przedszkola

Zapisy do przedszkola na rok 2007/2008 Przedszkole w Ciechanowcu informuje, że rozpoczął sie okres zapisywania dzieci w wieku 3–5 lat na rok szkolny 2007/2008. ”Karty zgłoszenia” można pobrać w budynku Przedszkola...  »»

 
"Moja Mała Ojczyzna"

Moja Mała OjczyznaStowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju "Agro-Group” w lutym 2006 rozpoczęło, pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, akcję „Moja Mała Ojczyzna”. Akcja ma na celu zachęcenie młodzieży...  »»

 
Międzynarodowy Konkurs Dla Dzieci na Projekt Znaczka Pocztowego
Międzynarodowy Konkurs Dla Dzieci na Projekt Znaczka Pocztowego Zapraszamy  dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie "Możemy pokonać ubóstwo". Prace laureatów zostaną wydane w postaci...  »»
 

««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1251 - 1260 z 1300

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl