Informator
Bezpłatne badania mammograficzne
Bezpłatne badania mammograficzneBezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Mammobus będzie ustawiony przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu na ul. 11 listopada 3, w dniach 24, 25 stycznia 2008 roku...  »»
 
Konkurs plastyczny "Moje święta Bożego Narodzenia"
Konkurs plastyczny “Moje święta Bożego Narodzenia”Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza konkurs plastyczny „Moje święta Bożego Narodzenia” Prace mogą być wykonane dowolną techniką...  »»
 
Zwolnienia od podatku
Zwolnienia od podatkuNaczelnik Urzędu Skarbo-wego w Wysokiem Mazowieckiem przypomi-na podatnikom o wprowadzonych z dniem 1 stycznia 2007 roku zmianach w ustawie o podatku od spadków i darowizn...  »»
 
Możliwość wynajmu pomieszczeń w budynku przedszkola
Możliwość wynajmu pomieszczeń w budynku przedszkolaPrzedszkole informuje o posiadaniu w budynku przy ul. Mickiewicza 29 A wolnych pomieszczeń z osobnym wejściem. Zainteresowani wynaj-mem proszeni są...  »»
 
"I ty możesz zostać św. Mikołajem"
„I ty możesz zostać św. Mikołajem”Klasa III c z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, podob-nie jak w ubiegłym roku, zbiera zabawki, artykuły szkolne, słodycze i inne produkty spożywcze lub przemysłowe...  »»
 
Grupa Samopomocy i Wsparcia
Grupa Samopomocy i Wsparcia “Ostoja” W ostatnim czasie powstała w Ciechanowcu Grupa Samopomocy i Wsparcia “Ostoja”, która zaprasza na spotkania wszystkich pragnących zmierzyć się z problemem alkoholizmu. Mityngi będą...  »»
 
"Pomyśl: Święta... Możesz pomóc"
„Pomyśl: Święta… Możesz pomóc” „Pomyśl: Święta… Możesz pomóc” - pod tym hasłem Federacja Polskich Ban-ków Żywności przeprowadzi 30 listopada i 1 grudnia ogólnopolską Świąteczną Zbiórkę Żywności. W Ciechanowcu organizują ją...  »»
 
Charytatywny Bal Andrzejkowy
Charytatywny Bal AndrzejkowyCARITAS w Ciechanowcu zaprasza na Charytatywny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 24 listopada 2007r. od godz. 19:00 w sali balowej JAGODA. Zapewniamy wspaniałą muzykę, domową kuchnię...  »»
 
Fundusze na podejmowanie lub rozwijanie działalności nierolniczej
Fundusze na podejmowanie lub rozwijanie działalności nierolniczejPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie w ramach Pomocy Technicznej, organizuje 28 listopada o godz. 10.00 w sali szkoleniowej PODR...  »»
 
Punkt Konsultacyjny "Zero tolerancji dla przemocy w szkole"
Punkt Konsultacyjny "Zero tolerancji dla przemocy w szkole" W Poradni Psychologi-czno-Pedagogicznej w Ciechanowcu w ramach programu „Zero tolerancji dla przemocy w szkole” rozpoczyna działalność...  »»
 

««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1261 - 1270 z 1373

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl