Informator
Bezpieczeństwo dla wszystkich
Bezpieczeństwo dla wszystkichUczyć dzieci bezpieczeń-stwa na drogach można na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo dla wszystkich”, organizowany już po raz siódmy...  »»
 
Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową
Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową COKiS zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na Ozdobę Choinkową “Gwiazdka 2006” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Świnoujściu...  »»
 
Wypłata zwrotu podatku akcyzowego producentom rolnym
Wypłata zwrotu podatku akcyzowego producentom rolnymW związku z ustawą z dnia 10 marca 2006 roku o zwrocie podatku akcyzo-wego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej informujemy...  »»
 
Wypłata zasiłków suszowych i stypendiów szkolnych
Wypłata zasiłków suszowych i stypendiów szkolnychOPS w Ciechanowcu informuje, że już rozpoczęła się wypłata zasiłków celowych w związku z suszą 2006 roku, a od 20 listopada 2006 roku będą wypłacane...  »»
 
Pomoc dla gospodarstw rolnych dotkniętych suszą
Pomoc dla gospodarstw rolnych dotkniętych susząOd 1 września 2006 weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie warunków realizacji programu pomocy dla gospodarstw rolnych...  »»
 
Konkurs na najlepiej zachowany zabytek wiejskiego budownictwa drewnianego
Konkurs na najlepiej zachowany zabytek wiejskiego budownictwa drewnianegoUrząd Marszałkowski organizuje konkurs na najlepiej zachowany zabytek wiejskiego budownictwa drewnianego, którego celem jest...  »»
 
Stypendia i zasiłki szkolne
Stypendia i zasiłki szkolneW Ośrodku Pomocy Społecznej od 1-15 września można składać wnioski o stypendia i zasiłki szkolne. Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej...  »»
 
Dopłaty do oleju napędowego
Dopłaty do oleju napędowegoZbliża się termin składania przez rolników wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Zwrot przysługuje producentowi rolnemu...  »»
 
Gminny punkt obsługi Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt
Gminny punkt obsługi Identyfikacji i Rejestracji ZwierzątAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Gmina Ciechanowiec podpisały porozumienie w sprawie utworzenia gminnego punktu obsługi w zakresie Identyfikacji...  »»
 
Stypendia szkolne
Stypendia szkolneUczniom pozostającym w trudnej sytuacji materia-lnej będą przydzielane stypendia i zasiłki szkolne. Wnioski o udzielenie pomocy są już dostępne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Urzędzie Miejskim...  »»
 

««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1261 - 1270 z 1277

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl