Informator
Wnioski o zasiłki rodzinne
Wnioski o zasiłki rodzinneW Ośrodku Pomocy Społecznej w Ciecha-nowcu można składać wnioski o przyznanie świadczeń rodzinnych. Osoby ubiegające się o świadczenia na nowy okres zasiłkowy...  »»
 
Otwarcie Świetlicy Organizacji Społecznych w Ciechanowcu

OPS w  CiechanowcuKomisja ds. Rozwią-zywania Problemów Alkoholowych zaprasza w piątek 6 lipca 2007 roku, o godzinie 18.00 na uroczyste otwarcie Świetlicy...  »»

 
Konkurs plastyczny "Bezpieczny wypoczynek - przepis na lato"

Konkurs plastyczny „Bezpieczny wypoczynek – przepis na lato”Co roku podczas letniego wypoczynku w woj. podlaskim dochodzi do wzrostu liczby nieszczęśliwych wypadków z udziałem dzieci – padają ofiarami utonięć...  »»

 
Jak bezpiecznie spędzić wakacje

Jak bezpiecznie spędzić wakacjeNa terenie województwa podlaskiego wodami przydatnymi do kąpieli są m.in. kąpieliska rzeki Nurzec, znajdujące się na terenie miasta Ciechanowiec. W przypadku zmian jakości wody...  »»

 
Międzynarodowy numer konta bankowego

Międzynarodowy numer konta bankowegoUrząd Miejski w Ciechanowcu informuje o międzynarodowym numerze konta bankowego w BS Ciechanowiec, dla osób przebywających za granicą...  »»

 
Zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym
Zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym Rada Powiatu Wysokomazowieckiego uchwałą z 26. 03. 2007 r. wprowadziła zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym na terenie...  »»
 
Fabryka Okien i Drzwi PCV "DOBROPLAST"
Fabryka Okien i Drzwi PCV „DOBROPLAST”Fabryka Okien i Drzwi PCV „DOBROPLAST” z Laskowca Starego poszukuje pracowników i zaprasza na spotkanie do sali konferencyjnej Urzędu...  »»
 
Bezpłatne badania gęstości mineralnej kości przedramienia
Bezpłatne badania gęstości mineralnej kości przedramieniaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Medyk” S.C. na ul. Mickiewicza 18
zaprasza kobiety chcące sprawdzić czy są zagrożone osteoporozą na
bezpłatne badania...  »»
 
Turniej Tenisa Stołowego - "Na powitanie wakacji"
Turniej Tenisa Stołowego - „Na powitanie wakacji” Klub Tenisa Stołowego w Wysokiem Mazowieckiem organizuje dla wszystkich mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego turniej, którego celem jest...  »»
 
Po WIGOR do Szepietowa

Po WIGOR do SzepietowaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na XIV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, która odbędzie się w Szepietowie...  »»

 

««  start « poprz. 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1261 - 1270 z 1335

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl