Informator
Stypendia i zasiłki szkolne
Stypendia i zasiłki szkolneW Ośrodku Pomocy Społecznej od 1-15 września można składać wnioski o stypendia i zasiłki szkolne. Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej...  »»
 
Dopłaty do oleju napędowego
Dopłaty do oleju napędowegoZbliża się termin składania przez rolników wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Zwrot przysługuje producentowi rolnemu...  »»
 
Gminny punkt obsługi Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt
Gminny punkt obsługi Identyfikacji i Rejestracji ZwierzątAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Gmina Ciechanowiec podpisały porozumienie w sprawie utworzenia gminnego punktu obsługi w zakresie Identyfikacji...  »»
 
Stypendia szkolne
Stypendia szkolneUczniom pozostającym w trudnej sytuacji materia-lnej będą przydzielane stypendia i zasiłki szkolne. Wnioski o udzielenie pomocy są już dostępne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Urzędzie Miejskim...  »»
 
Rozpoczęła pracę Komisja ds. szacowania strat spowodowanych suszą
Rozpoczęła pracę Komisja ds. szacowania strat spowodowanych susząW związku z suszą, która dotknęła rolników naszej gminy, na wniosek Burmistrza Ciechanowca Wojewoda Podlaski powołał Komisję...  »»
 
Żniwa mogą być bezpieczne
Żniwa mogą być bezpieczneZa kilka dni na terenie województwa podlaskiego rozpoczną się żniwa, zwięczenie całorocznej pracy każdego rolnika. Niestety, tegoroczne zbiory nie zapowiadają się najlepiej,  trzeba jednak zebrać...   »»
 
Wielkanocna Zbiórka Żywności
BecikoweOd 31 marca do 1 kwietnia przy wejściach do sklepów będą dyżurowali wolontariusze, którym będzie można przekazywać żywność. Cała zebrana w czasie akcji żywność trafi do podopiecznych...  »»
 
Konkurs na wykonanie Palmy Wielkanocnej
BecikoweKonkurs ma zasięg regionalny. Mogą brać w nim udział wszyscy niezależnie od wieku. Przy ocenie palm będą brane pod uwagę indywidualne pomysły...  »»
 
Becikowe
BecikoweOd 1 stycznia 2006 roku do zasiłku rodzinnego przysługuje dodatek z tytułu urodzenia dziecka w wysokości 1000 zł. Do dnia 31 grudnia 2005 roku, dodatek ten wypłacany był w wysokości 500 zł...  »»
 
Szkolenie rolników
BecikoweGimnazjum zaprasza rolników z terenu Gminy Ciechanowiec na szkol-enia w zakresie: Kodeks dobrych praktyk rolniczych w woj. podlaskim, Zasady integrowanej produkcji w woj. podlaskim...  »»
 

««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1351 - 1360 z 1361

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl