Informator
Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznegoBurmistrz Ciechanowca ogłasza z dniem 14 lutego 2008 roku otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego wynikającego z Gminnego Programu Profilaktyki...  »»

 
Oszuści znowu się uaktywniają

Oszuści znowu się uaktywniają W ostatnich dniach Izba Skarbowa w Białymstoku coraz częściej otrzymuje informacje o osobach, które podszywając się pod pracowników administracji skarbowej, próbują wyłudzać...  »»

 
Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej

Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na  Koncert  Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej  COKiS. W czasie koncertu zostaną wykonane utwory...  »»

 
Kurs Tańca Towarzyskiego I stopnia
Kurs Tańca Towarzyskiego I stopniaCiechanowiecki Ośrodek Kultury  i  Sportu  zapra-sza na Kurs Tańca Towarzyskiego I stopnia dla dorosłych (powyżej 18 lat). Zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu. Spotkanie organizacyjne w COKiS...  »»
 
Powiatowy Urząd Pracy zmienił adres
PUP zmienił adresPowiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem 7 stycznia 2008 roku zmienił adres.  Nowa siedziba urzędu mieści się na ul. 1 Maja 8. Zmianie uległy także niektóre...  »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
Bezpłatne badania mammograficzneBezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Mammobus będzie ustawiony przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu na ul. 11 listopada 3, w dniach 24, 25 stycznia 2008 roku...  »»
 
Konkurs plastyczny "Moje święta Bożego Narodzenia"
Konkurs plastyczny “Moje święta Bożego Narodzenia”Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza konkurs plastyczny „Moje święta Bożego Narodzenia” Prace mogą być wykonane dowolną techniką...  »»
 
Zwolnienia od podatku
Zwolnienia od podatkuNaczelnik Urzędu Skarbo-wego w Wysokiem Mazowieckiem przypomi-na podatnikom o wprowadzonych z dniem 1 stycznia 2007 roku zmianach w ustawie o podatku od spadków i darowizn...  »»
 
Możliwość wynajmu pomieszczeń w budynku przedszkola
Możliwość wynajmu pomieszczeń w budynku przedszkolaPrzedszkole informuje o posiadaniu w budynku przy ul. Mickiewicza 29 A wolnych pomieszczeń z osobnym wejściem. Zainteresowani wynaj-mem proszeni są...  »»
 
"I ty możesz zostać św. Mikołajem"
„I ty możesz zostać św. Mikołajem”Klasa III c z Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Ciechanowcu, podob-nie jak w ubiegłym roku, zbiera zabawki, artykuły szkolne, słodycze i inne produkty spożywcze lub przemysłowe...  »»
 

««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1351 - 1360 z 1468

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl