Informator
Konkurs Plastyczny "Mój Dom"
Konkurs Plastyczny “Mój Dom” Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza adresowany do dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Wysokomazowieckiego Konkurs Plastyczny “Mój Dom”. Termin nadsyłania prac upływa...  »»
 
Zapisy do przedszkola

Zapisy do przedszkola na rok 2007/2008 Przedszkole w Ciechanowcu informuje, że rozpoczął sie okres zapisywania dzieci w wieku 3–5 lat na rok szkolny 2007/2008. ”Karty zgłoszenia” można pobrać w budynku Przedszkola...  »»

 
"Moja Mała Ojczyzna"

Moja Mała OjczyznaStowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju "Agro-Group” w lutym 2006 rozpoczęło, pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, akcję „Moja Mała Ojczyzna”. Akcja ma na celu zachęcenie młodzieży...  »»

 
Międzynarodowy Konkurs Dla Dzieci na Projekt Znaczka Pocztowego
Międzynarodowy Konkurs Dla Dzieci na Projekt Znaczka Pocztowego Zapraszamy  dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat do wzięcia udziału w konkursie "Możemy pokonać ubóstwo". Prace laureatów zostaną wydane w postaci...  »»
 
Spotkanie Stowarzyszenia "Dobra Wola"

Spotkanie organizacyjne Stowarzyszenia "Dobra Wola" Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “Dobra Wola” w Ciechanowcu zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie orga-nizacyjne...  »»

 
Kontrole sposobu odprowadzania wód deszczowych

Będą kontrole sposobu odprowadzania wód deszczowych W roku 2006 zakończono prace polegające na rozdziale kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną oraz I etap modernizacji oczyszczalni ścieków...  »»

 
Zwrot podatku akcyzowego
Zwrot podatku akcyzowegoZbliża się termin składania przez rolników wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Rolnicy powinni przygotować wnioski...  »»
 
Stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych umysłowo lub fizycznie
Stowarzyszenie dla osób niepełnosprawnych umysłowo lub fizycznie OPS w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie organizacyjne osoby zainteresowane powstaniem Stowarzyszenia dla osób...  »»
 
"Kluby Przedszkolaka na wsi"
Spotkania organizacyjne w sprawie “Klubów Przedszkolaka na wsi”   Koordynator projektu “Kluby Przedszkolaka na wsi” zaprasza rodziców dzieci w wieku 3-5 lat (zainteresowanych edukacją przed-szkolną) na spotkania organizacyjne...  »»
 
Turniej Tenisa Stołowego

COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dziewczęta i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora COKiS, 10 lutego 2007 roku o godz. 10.00...  »»

 

««  start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1351 - 1360 z 1394

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl