Informator
Turniej Tenisa Stołowego - "Na powitanie wakacji"
Turniej Tenisa Stołowego - „Na powitanie wakacji” Klub Tenisa Stołowego w Wysokiem Mazowieckiem organizuje dla wszystkich mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego turniej, którego celem jest...  »»
 
Po WIGOR do Szepietowa

Po WIGOR do SzepietowaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na XIV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, która odbędzie się w Szepietowie...  »»

 
Wybory ławników na kadencję 2008-2011

Wybory ławników na kadencję 2008-2011W związku z upływającą z dniem 31 grudnia 2007 roku kadencją ławników, Rada Miejska w Ciechanowcu wybierze nowych ławników dla potrzeb Sądu Rejonowego...  »»

 
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego - edycja 2007

Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego – edycja 2007Urząd Marszałkowski i Muzeum Rolnictwa ogłaszają III edycję Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego...  »»

 
Zielona Gala - Święto Podlaskich Łąk

Zielona Gala - Święto Podlaskich ŁąkW sobotę i niedzielę 26-27 maja 2007 Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do Szepietowa na Zieloną Galę - imprezę popularyzującą technologie zbioru zielonek i wyrobu pasz...  »»

 
Międzynarodowy Turniej Ekologiczno-Wędkarski im. Anatola Wakuluka

Międzynarodowy Turniej Ekologiczno-Wędkarski im. Anatola WakulukaDo 20 maja można zgłosić swój udział w Międzynarodowym Tur-nieju Ekologiczno-Wędkarskim im. Anatola Wakuluka, który...  »»

 
Rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest
Rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest Urząd Miejski informuje, że 14 maja 2007 roku na terenie gminy rozpoczęła się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Inwentaryzacja ma na celu jak najdokładniejsze...  »»
 
Zakaz wywożenia odpadów na dzikie wysypiska

Zakaz wywożenia odpadów na dzikie wysypiskaDzikie wysypiska śmieci to jeden z najpoważniejszych problemów w Gminie Ciechanowiec. W przydrożnych rowach, lasach, wyrobiskach...  »»

 
Nowe ceny dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków

Nowe ceny dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków W czasie sesji z dnia 16 kwietnia 2007 roku Rada Miejska uchwaliła obniżkę cen za 1 m³ dostarczanej wody i odprowadzanych ścieków. Nowe ceny...  »»

 
Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza

Czerwcowy Konkurs Jednego Wiersza Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży ogłosiła VIII edycję Czerwcowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs adresowany jest do mieszkańców...  »»

 

««  start « poprz. 141 142 143 144 145 146 147 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1401 - 1410 z 1467

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

 
facebook      instagram      youtube

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl