Informator
Przypominamy o obowiązku odśnieżania chodników
Przypominamy o obowiązku odśnieżania chodnikówZima w tym roku bardzo się spóźniła, lecz kiedy już nadeszła, nie pożałowała nam śniegu. W związku z tym chcemy przypomnieć, że właściciele nieruchomości oraz najemcy...  »»
 
Powstaje nowa grupa przedszkolna
Powstaje nowa grupa przedszkolna  Przedszkole w Ciechanowcu informuje, że przeprowadza nabór do nowej grupy przedszkolnej. Gdy grupa rozpocznie zajęcia, po zakończenu ferii zimowych - 5 lutego 2007, dzieci uczęszczające do przedszkola...  »»
 
Technik Rolnik - kurs metodą eksternistyczną
Technik Rolnik – kurs metodą eksternistyczną Istnieje możliwość pod-niesienia kwalifikacji rolniczych, uprawniających m.in. do ubiegania się o środki pochodzące z funduszy Unii Europejskiej, zakup ziemi...  »»
 
Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim - II edycja
Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim – II edycjaW najbliższym czasie odbędą się bezpłatne szkolenia dla rolników z powiatu wysokomazowieckiego. Będzie można nauczyć się obsługi komputera...  »»
 
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminarium
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminariumPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza rolników do udziału w seminarium powiatowym “Technologia uprawy rzepaku na nasiona"...  »»
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Ciechanowcu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Ciechanowcu 14 stycznia 2007 roku 15 ciechanowieckich wolon-tariuszy będzie zbierało na terenie miasta i gminy pieniądze w czasie XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy...  »»
 
Bezpłatne szkolenia dla rolników
Bezpłatne szkolenia dla rolnikówW najbliższym czasie odbędą się bezpłatne szkolenia dla rolników z powiatu wysokomazowieckiego. Będzie można nauczyć się obsługi komputera i internetu, księgowości w rolnictwie, poznać...  »»
 
Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zaprasza w swoje szeregi
Klub Seniora “Chwilowo Młodzi” zaprasza w swoje szeregi Od dziesięciu lat istnieje w Ciechanowcu Klub Seniora “Chwilowo Młodzi”, który działa przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Spotkania odbywają się...  »»
 
Informator o rozliczeniu za 2006 rok
Informator o rozliczeniu za 2006 rok Przed nami kolejna już kampania składania PITów. W urzędach pojawia się coraz więcej podatników, którzy poszukują informacji , więc stworzyliśmy krótki informator, który daje odpowiedź...  »»
 
Od 1 stycznia likwidacja znaczków skarbowych
Od 1 stycznia likwidacja znaczków skarbowychZgodnie z art. 8 ust. 1, ustawy z dnia 16 listopada 2006 roku o opłacie skarbowej, od 1 stycznia 2007 roku zapłaty opłaty skarbowej dokonuje się gotówką lub...  »»
 

««  start « poprz. 141 142 143 144 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1401 - 1410 z 1432
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl