buy medication online
Informator
Konkurs plastyczny "Bezpieczny wypoczynek - przepis na lato"

Konkurs plastyczny „Bezpieczny wypoczynek – przepis na lato”Co roku podczas letniego wypoczynku w woj. podlaskim dochodzi do wzrostu liczby nieszczęśliwych wypadków z udziałem dzieci – padają ofiarami utonięć...  »»

 
Jak bezpiecznie spędzić wakacje

Jak bezpiecznie spędzić wakacjeNa terenie województwa podlaskiego wodami przydatnymi do kąpieli są m.in. kąpieliska rzeki Nurzec, znajdujące się na terenie miasta Ciechanowiec. W przypadku zmian jakości wody...  »»

 
Międzynarodowy numer konta bankowego

Międzynarodowy numer konta bankowegoUrząd Miejski w Ciechanowcu informuje o międzynarodowym numerze konta bankowego w BS Ciechanowiec, dla osób przebywających za granicą...  »»

 
Zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym
Zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym Rada Powiatu Wysokomazowieckiego uchwałą z 26. 03. 2007 r. wprowadziła zakaz używania jednostek pływających o napędzie motorowym na terenie...  »»
 
Fabryka Okien i Drzwi PCV "DOBROPLAST"
Fabryka Okien i Drzwi PCV „DOBROPLAST”Fabryka Okien i Drzwi PCV „DOBROPLAST” z Laskowca Starego poszukuje pracowników i zaprasza na spotkanie do sali konferencyjnej Urzędu...  »»
 
Bezpłatne badania gęstości mineralnej kości przedramienia
Bezpłatne badania gęstości mineralnej kości przedramieniaNiepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej “Medyk” S.C. na ul. Mickiewicza 18
zaprasza kobiety chcące sprawdzić czy są zagrożone osteoporozą na
bezpłatne badania...  »»
 
Turniej Tenisa Stołowego - "Na powitanie wakacji"
Turniej Tenisa Stołowego - „Na powitanie wakacji” Klub Tenisa Stołowego w Wysokiem Mazowieckiem organizuje dla wszystkich mieszkańców powiatu wysokomazowieckiego turniej, którego celem jest...  »»
 
Po WIGOR do Szepietowa

Po WIGOR do SzepietowaPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na XIV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, która odbędzie się w Szepietowie...  »»

 
Wybory ławników na kadencję 2008-2011

Wybory ławników na kadencję 2008-2011W związku z upływającą z dniem 31 grudnia 2007 roku kadencją ławników, Rada Miejska w Ciechanowcu wybierze nowych ławników dla potrzeb Sądu Rejonowego...  »»

 
Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego - edycja 2007

Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego – edycja 2007Urząd Marszałkowski i Muzeum Rolnictwa ogłaszają III edycję Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego...  »»

 

««  start « poprz. 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1521 - 1530 z 1593
levitra bitcoin buy

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px
buy Tadalafil with btc or credit card