Informator
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminarium
PODR w Szepietowie zaprasza rolników na seminariumPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza rolników do udziału w seminarium powiatowym “Technologia uprawy rzepaku na nasiona"...  »»
 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Ciechanowcu
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Ciechanowcu 14 stycznia 2007 roku 15 ciechanowieckich wolon-tariuszy będzie zbierało na terenie miasta i gminy pieniądze w czasie XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy...  »»
 
Bezpłatne szkolenia dla rolników
Bezpłatne szkolenia dla rolnikówW najbliższym czasie odbędą się bezpłatne szkolenia dla rolników z powiatu wysokomazowieckiego. Będzie można nauczyć się obsługi komputera i internetu, księgowości w rolnictwie, poznać...  »»
 
Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zaprasza w swoje szeregi
Klub Seniora “Chwilowo Młodzi” zaprasza w swoje szeregi Od dziesięciu lat istnieje w Ciechanowcu Klub Seniora “Chwilowo Młodzi”, który działa przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu. Spotkania odbywają się...  »»
 
Informator o rozliczeniu za 2006 rok
Informator o rozliczeniu za 2006 rok Przed nami kolejna już kampania składania PITów. W urzędach pojawia się coraz więcej podatników, którzy poszukują informacji , więc stworzyliśmy krótki informator, który daje odpowiedź...  »»
 
Od 1 stycznia likwidacja znaczków skarbowych
Od 1 stycznia likwidacja znaczków skarbowychZgodnie z art. 8 ust. 1, ustawy z dnia 16 listopada 2006 roku o opłacie skarbowej, od 1 stycznia 2007 roku zapłaty opłaty skarbowej dokonuje się gotówką lub...  »»
 
Prawo ochrony środowiska
Prawo ochrony środowiskaNa podstawie ustawy z 27 kwietnia 2001 r. „Prawo ochrony środowiska”, osoby prowadzące działalność gospodarczą korzystające ze środowiska obowiązane są do ponoszenia opłat...  »»
 
"Moje Święta Bożego Narodzenia" - konkurs plastyczny

,,Moje Święta Bożego Narodzenia” - konkurs plastycznyCOKiS zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycz-nym ,,Moje Święta Bożego Narodzenia”. Tematem prac niech będą wyrażane w sposób...  »»

 
Dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego dla "zerówek"
Dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego dla “zerówek” OPS w Ciechanowcu informuje, że rodziny uprawnione do zasiłku rodzinnego,  mogą składać wnioski o przyznanie dodatku z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego...  »»
 
IV Mazowieckie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży "CIRCUS 2006"
IV Mazowieckie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży “CIRCUS 2006” COKiS zaprasza do udziału w IV Mazowieckim Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży “CIRCUS 2006” Cyrk Świata - Świat Cyrku, organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury...  »»
 

««  start « poprz. 151 152 153 154 155 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1521 - 1530 z 1548

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px