Informator
Muzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę fotograficzną
Zaproszenie na wystawę fotograficznąMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na wystawę fotograficzną pt. "Rok Miłosierdzia i XXXI Światowy Dzień Młodzieży 2016" autorstwa Mariano Caldarella... »»
 
Zapisz drużynę do turnieju
"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Trwają zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę... »»
 
Zaproszenie na spotkanie autorskie
Zaproszenie na spotkanie autorskie "Podróże z Pileckim" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie autorskie połączone z pokazem filmu „Pilecki” oraz promocją książki „Pilecki. Śladami mojego taty”. Spotkanie odbędzie się 5 października... »»
 
Kabaret "Szpilka" zaprasza
Kabaret Miejska Biblioteka Publicznej zaprasza 28 września o godz. 18.00 na przedstawienie kabaretu „Szpilka”, działającego przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku... »»
 
Jesienne Targi Ogrodnicze i Targi Leśne w Szepietowie
Targi Ogrodnicze i Leśne w SzepietowiePODR w Szepietowie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz Targi Leśne „Las i My”... »»
 
XXIX sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIX sesja Rady Miejskiej odbędzie się 28.09.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Studium... »»
 
Narodowa Sztuka Białoruska
Narodowa Sztuka Białoruska
Organizatorzy zapraszają na wernisaż wystawy "Narodowa Sztuka Białoruska" w poniedziałek, 28 sierpnia 2017 roku o godz. 12.00 w salach Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
W  czwartek, 21 września, w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie mogą zarejestrować się wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Terminarz zawodów wędkarskich
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymCiechanowieckie Koło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 przedstawia kalendarz imprez wędkarskich na  2017 rok. Pierwsze zawody odbędą się już 3 maja. W planach również organizacja Dnia Dziecka...  »»
 
Wołyń i Małopolska Wschodnia w latach 1939-1943 - przyczyny tragedii
Muzeum Rolnictwa zaprasza na spotkanie z Dariuszem Markiem Srzednickim Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie z Dariuszem Markiem Srzednickim, historykiem, reżyserem i scenarzystą, badaczem dwudziestolecia... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl