Informator
Zaproszenie na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe"
Zaproszenie na wystawę w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę "Białoruskie Stroje Ludowe" z kolekcji Białoruskiego Pańtwowego Muzeum Architektury Narodowej i Życia Codziennego... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 2.07.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
 
Uroczystości upamiętniające 70. rocznicę śmierci kpt. Władysława Łukasiuka "Młota"
Uroczystości upamiętniające 70. rocznicę śmierci kpt. Władysława Łukasiuka „Młota” Dyrektor białostockiego oddziału IPN oraz Burmistrz Ciechanowca zapraszają 27 czerwca o godz. 10.00 na uroczystość upamiętniającą 70. rocznicę śmierci... »»
 
XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych
XXVI Regionalna Wystawa Zwierząt HodowlanycPodlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na XXVI Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym... »»
 
Przerwa w dostawie wody
Taryfy opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodęFirma Bogbud Prace Ziemne informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej 4 lipca 2019 r. nastąpi przerwa w dostawie wody w Przybyszynie, Malcu, Kosiorkach, Kostuszynie, Gaju, Skórcu... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
Konkurs na najpiękniejszy wianek
Konkurs na najpiękniejszy wianek
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w „Konkursie na Najpiękniejszy Wianek Świętojański” organizowany w ramach imprezy "Jarmark Świętojański". W Konkursie może brać udział każdy... »»
 
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
Budowa gazociągu Polska-Litwa przez teren Gminy Ciechanowiec
7 czerwca 2019 r. (piątek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, odbędzie się spotkanie na temat  budowy gazociągu Polska-Litwa... »»
 
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorców
Jarmark Świętojański - zapraszamy wystawców i przedsiębiorcówBurmistrz Ciechanowca zaprasza wystawców i przedsiębiorców, twórców ludowych, producentów potraw regionalnych, do bezpłatnego udziału w Jarmarku Świętojańskim... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px