Informator
Nagroda Honorowa "Świadek Historii"
Logo IPN
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku zaprasza do zgłaszania kandydatur do X edycji Nagrody Honorowej „Świadek Historii”. Nagroda jest przyznawana osobom fizycznym oraz instytucjom... »»
 
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Wypożyczalnia rowerów przy Punkcie Informacji Turystycznej
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która obecnie mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej pl. 3 Maja 31. Czynna w godzinach otwarcia PIT... »»
 
XLI sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
XLI sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu odbędzie się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad: Założenia do budżetu gminy na 2019 rok... »»
 
Jesienne Targi Ogrodnicze i Targi Leśne w Szepietowie
Targi Ogrodnicze i Leśne w SzepietowiePODR w Szepietowie zaprasza w dniach 6 i 7 października 2018 r. na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz Targi Leśne „Las i My”... »»
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
Akcja szczepienia lisów
Od 15 do 19 września 2018 r. na całym obszarze województwa podlaskiego będą prowadzone ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykłady: „Staropolskie kulinaria - sarmackie upodobania i obyczaje stołowe” oraz "Pieśni szczególnie ważne w historii Polski "... »»
 
COKiS ogłasza nabór do Orkiestry Dętej
Zapisy do Orkiestry DętejCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do Orkiestry Dętej. Bezpłatna nauka gry na instrumentach dętych. Możliwość wypożyczenia instrumentu. Zapisy do 15.09...  »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji tańca ludowego
Zapisy do sekcji tańca ludowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji tańca ludowego na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia we wtorek 11 września...  »»
 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK w Białymstoku informuje, że 17 września uruchomione zostaną syreny alarmowe dla upamiętnienia 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę... »»
 
Zaproszenie na uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu
Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka7 października 2018 r. w siedzibie głównej Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbędzie się ogłoszenie wyników Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Budownictwa... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1417

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl