Informator
KRUS przypomina o kwocie granicznej
Logo KRUSKRUS przypomina, iż do dnia 31 maja rolnik lub domownik prowadzący też pozarolniczą działalność gospodarczą zobowiązany jest złożyć zaświadczenie, że nie została przekroczona kwota graniczna... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie
Pomóżmy Bogusi spełnić marzenie. Potrzebna pomoc finansowaBogusia mieszka w Ciechanowcu. Choruje na rzadkie schorzenie. Teraz ma szansę na operację i na normalne życie. Można pomóc Bogusi wysyłając sms, wpłacając dowolną kwotę przez Siepomaga.pl... »»
 
Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym
PODR w Szepietowie zaprasza 23-24 czerwca 2016 r. na Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym... »»
 
Zaproszenie na zawody
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymTegoroczne Spławikowe Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę 17 czerwca na zalewie w Ciechanowcu, rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: seniorzy i juniorzy...  »»
 
Rozstrzygnięcie Majowego Konkursu Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza uczestników konkursu oraz pasjonatów poezji na oficjalne rozstrzygnięcie Drugiego Majowego Konkursu Jednego Wiersza... »»
 
Zaproszenie na spotkanie w sprawie wytyczenia szlaków
Jest takie miejsce u zbiegu dróg...
Dyrektor COKiS zaprasza wszystkich pasjonatów historii Ciechanowca na spotkanie dotyczące wytyczenia, w naszej gminie, dwóch historycznych szlaków - pieszego i rowerowego... »»
 
Wsparcie projektów innowacyjnych - spotkanie w Łomży
Fundusze Europejskie13 czerwca, w Parku Przemysłowym Łomża, odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców dotyczące wsparcia realizacji innowacyjnych projektów... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 12-13.06.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Podziękowanie za współpracę
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" dziękują użytkownikom zalewu za świetną współpracę w trakcie Spławikowych Zawodów Rodzinnych odbywających się z okazji Dnia Dziecka... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 1361

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl