Informator
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład „Ciechanowiec i okolice w latach 1914-1918”, który odbędzie się w poniedziałek, 24 września 2018 r. o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji szachowych
Zapisy do sekcji szachowejCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji szachowych na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia w poniedziałek 10 września...  »»
 
Zaproszenie na Podlaskie Forum Organizacji Pozarządowych
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
29-30 września 2018 r. pod hasłem „W przyszłość z refleksją o przeszłości” odbędzie się w Białymstoku Podlaskie Forum Organizacji Pozarządowych... »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji tańca nowoczesnego
Zapisy do sekcji tańca nowoczesnegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji tańca nowoczesnego na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia w czwartek 6 września...  »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Podlasiu II edycja"... »»
 
Narodowe czytanie - "Przedwiośnie"
Narodowe czytanieOrganizatorzy zapraszają do wspólnego czytania "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego w sobotę 8 września 2018 roku od godziny 10.00, przed wejściem do Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu... »»
 
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępne
Wnioski o stypendium szkolne i zasiłek szkolny są już dostępneW Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu oraz na Miejskim Portalu Internetowym są dostępne wnioski o przyznanie stypendium szkolnego i zasiłku szkolnego... »»
 
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Rolnictwa
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum RolnictwaMuzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, organizuje wydarzenie nawiązujące do życia rodziny Starzeńskich sto lat temu...  »»
 
XL. sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
XL. sesja Rady Miejskiej odbędzie się 11 września 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad: Stan realizacji zaplanowanych inwestycji na 2018 rok... »»
 
Podlaski Dzień Kukurydzy
Podlaski Dzień Kukurydzy Pokazy zbioru kukurydzy, bogata kolekcja odmian, prezentacje doświadczeń, wystawcy z branży rolniczej, wykłady i rozstrzygnięcia konkursów, to niektóre z atrakcji zaplanowanych na 9 września w Szepietowie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1417

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl