Informator
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 19.03.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Bezpłatne szkolenie dla rolników
Bezpłatne szkolenie dla rolnikówBurmistrz Ciechanowca oraz firma Agroekspert Kaczyńscy zapraszają 6 marca 2019 r. o godz. 11.00  do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, na bezpłatne szkolenie dla rolników... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 5-6.03.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Podziękowania dla Zarządu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu
Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu składa podziękowanie Zarządowi Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu za wsparcie finansowe w postaci 2500 zł... »»
 
Dotacje z programu "Niepodległa"
logo Województwa Podlaskiego
Wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski i Biuro Programu „Niepodległa” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dotacje z programu „Niepodległa”... »»
 
Zapraszamy na najnowszy program kabaretu Czesuaf
Najnowszy program kabaretu CzesuafCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na występ Kabaretu Czesuaf, 2 marca godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu... »»
 
Zaproszenie na Królewski Bal Stulecia
Zaproszenie na Królewski Bal StuleciaW programie: odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej biskupowi Antoniemu Mościckiemu, konferencja naukowa, podsumowanie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, Królewski Bal Stulecia... »»
 
Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn 40+
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoDyrektor COKiS zaprasza w niedzielę 3 marca 2019 r. o dodz. 12.00 do hali sportowej COKiS przy ul. 11 Listopada 5A na Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn 40+...  »»
 
Zaproszenie dla dzieci na Bal Karnawałowy
Zaproszenie dla dzieci na Bal KarnawałowyOrganizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy w niedzielę 3 marca 2019 r. od godz. 15.00 do godz. 17.30 do Sali Bankietowej "Szczęsny" , ul. Wierzbowa 17...  »»
 
Zaproszenie rodziców na spotkanie
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca zaprasza 15 marca godz. 17.00 rodziców uczniów Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu na spotkanie, którego tematem będzie funkcjonowanie i organizacja pracy szkoły... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 1503

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl