Informator
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 1.09.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „O ryzyku czytania, arcydziełach i zazdrości filozofów”, który odbędzie się 31 sierpnia 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
Uroczystości w 71. rocznicę śmierci Danuty Siedzikówny "Inki"
71 rocznica śmierci Danuty Siedzikówny „Inki”
Organizatorzy uroczystości związanych z 71. rocznicą śmierci "Inki" - Danuty Siedzikówny, zapraszają na mszę świętą w intencji żołnierzy podziemia antykomunistycznego... »»
 
Najlepszy Produkt Turystyczny
Logo Polskiej Organizacji Turystycznej
Rozpoczęła się XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny  - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych... »»
 
Mini Strefa Relaksu zaprasza
Mini Strefa RelaksuCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do korzystania z „Mini Strefy Relaksu” przy wypożyczalni sprzętu wodnego, gdzie czekają leżaki i książki... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22-25.08.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XVII Podlaskie Święto Chleba
XVII Podlaskie Święto Chleba
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza 13 sierpnia 2017 roku na XVII Podlaskie Święto Chleba. W programie pokazy żniwne, dożynkowe, pieczenia tradycyjnego chleba w piecu polowym... »»
 
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertOd godziny 20.00, w sobotę 26 sierpnia, obok placu zabaw przy Parafii pw. NMP z Fatimy będą wyświetlane: film animowany pt. "Dom" i "Kabarety na dużym ekranie". To ostatni z czterech seansów filmowych... »»
 
KRUS przestrzega przed próbą wyłudzenia
Logo KRUSKRUS OR w Białymstoku otrzega  przed próbą wyłudzenia pieniędzy przez osoby podające się za pracowników KRUS, pod pozorem ściągnięcia zaległości... »»
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
5 sierpnia na rzece Bug odbędzie się V edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 1224

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl