Informator
IV Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 8-9 lipca 2017 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Droga do sławy i sukcesu”, który odbędzie się w czwartek 29 czerwca 2017 roku o godz. 17.00... »»
 
Terminy składania sprawozdań
Logo NGO
Organizacje pozarządowe muszą złożyć finansowe sprawozdania, nawet jeśli w danym roku obrotowym nie miały przychodów i kosztów. 10 lipca mija termin na złożenie sprawozdania do urzędu skarbowego... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 28.06.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Bezpłatne badania mammograficzne
26 czerwca 2017 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie mogą zarejestrować się wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Wianki na Nurcu - turnieje, koncerty i wiele innych atrakcji - program
Wianki na Nurcu – turnieje, koncerty i wiele innych atrakcji„Wianki na Nurcu” to jedna z najstarszych imprez organizowanych w Ciechanowcu - pierwszy raz odbyła się w 1976 roku. Tradycyjnie organizowana jest na Stadionie... »»
 
Tablet za najpiękniejszy wianek
Tablet za najpiękniejszy wianek
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w „Konkursie na Najpiękniejszy Wianek” organizowany w ramach imprezy ,,Wianki na Nurcu 2017”. W Konkursie może brać udział każdy... »»
 
XXVII sesja Rady Miejskiej
Sesja Rady Miejskiej
XXVII sesja Rady Miejskiej odbędzie się 21.06.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. przyjęcie „Sprawozdania z wykonania budżetu gminy za 2016 rok"... »»
 
Oddaj krew - czekamy 21 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się w Ciechanowcu, w ambulansie przy Urzędzie Miejskim... »»
 
Podlaska Konferencja Równać Szanse
Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych "STOPA" i Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zapraszają na Podlaską Konferencję Równać Szanse, która odbędzie się 13 czerwca 2017 w Urzędzie Marszałkowskim...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1208

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl