Informator
Nabór kandydatów na członków Podlaskiej Rady Przedsiębiorczości
logo Województwa Podlaskiego
Marszałek Województwa Podlaskiego ogłasza nabór kandydatów na członków Podlaskiej Rady Przedsiębiorczości, działającej jako organ opiniodawczo-doradczy... »»
 
VI sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
Szkolenie w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju na użytek własny
Szkolenie w zakresie ochrony zwierząt podczas uboju na użytek własnyPowiatowy Lekarz Weterynarii w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że organizuje bezpłatne szkolenie teoretyczne w zakresie ochrony... »»
 
Kolejne otwarte konkursy ofert
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił otwarte konkursy ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze turystyki i krajoznawstwa, na edukację ekologiczną oraz ochronę  i popularyzację wartości... »»
 
Ferie w naszym mieście
Ferie z przedszkolakamiCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na „Ferie w naszym mieście” w dniach od 18 stycznia do 2 lutego. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy na zajęcia... »»
 
Zaproszenie na Charytatywny Bal Walentynkowy
Zaproszenie na Charytatywny Bal AndrzejkowyParafia pw. NMP z Fatimy i Stowarzyszenie Razem zapraszają 16 lutego 2019 roku na Charytatywny Bal Walentynkowy. Dobra zabawa w romantycznym nastroju... »»
 
Zaproszenie na koncert Sylwestra Domańskiego
Zaproszenie na koncert Sylwestra DomańskiegoZapraszamy na koncert  Sylwestra Domańskiego "Sylwester solo", który odbędzie się 3 lutego o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej... »»
 
Otwarty konkurs ofert w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego
logo NGO
Zarząd Województwa Podlaskiego ogłosił otwarty konkurs ofert, na wykonanie zadań publicznych w sferze ekologii i ochrony zwierząt... »»
 
Nowy obowiązek NGO wobec KRS
logo NGO
Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym nakłada nowy obowiązek na organizacje pozarządowe - muszą dodatkowo dostarczyć adresy do doręczeń osób reprezentujących podmiot... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 24.01.2019 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1503

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl