Informator
XLI sesja Rady Miejskiej
Herb Ciechanowca
XLI sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu odbędzie się 18 października 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad: Założenia do budżetu gminy na 2019 rok... »»
 
Jesienne Targi Ogrodnicze i Targi Leśne w Szepietowie
Targi Ogrodnicze i Leśne w SzepietowiePODR w Szepietowie zaprasza w dniach 6 i 7 października 2018 r. na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz Targi Leśne „Las i My”... »»
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
Akcja szczepienia lisów
Od 15 do 19 września 2018 r. na całym obszarze województwa podlaskiego będą prowadzone ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykłady: „Staropolskie kulinaria - sarmackie upodobania i obyczaje stołowe” oraz "Pieśni szczególnie ważne w historii Polski "... »»
 
COKiS ogłasza nabór do Orkiestry Dętej
Zapisy do Orkiestry DętejCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do Orkiestry Dętej. Bezpłatna nauka gry na instrumentach dętych. Możliwość wypożyczenia instrumentu. Zapisy do 15.09...  »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji tańca ludowego
Zapisy do sekcji tańca ludowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji tańca ludowego na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia we wtorek 11 września...  »»
 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego informujeWCZK w Białymstoku informuje, że 17 września uruchomione zostaną syreny alarmowe dla upamiętnienia 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę... »»
 
Zaproszenie na uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu
Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka7 października 2018 r. w siedzibie głównej Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbędzie się ogłoszenie wyników Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Budownictwa... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład „Ciechanowiec i okolice w latach 1914-1918”, który odbędzie się w poniedziałek, 24 września 2018 r. o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
COKiS ogłasza nabór do sekcji szachowych
Zapisy do sekcji szachowejCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza nabór do sekcji szachowych na rok szkolny 2018/2019. Pierwsze zajęcia w poniedziałek 10 września...  »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1444
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 

Projekty unijne

COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl