Informator
Spotkanie autorskie z poetką Celiną Mioduszewską
Spotkanie autorskie z poetką Celiną MioduszewskąMiejska Biblioteka w Ciechanowcu zaprasza 9 maja o godz.18.00 na spotkanie autorskie z poetką Celiną Mioduszewską, autorką tomików "Ułamek ziemi mojej"... »»
 
Muzeum Rolnictwa zaprasza na Jarmark św. Wojciecha
Zaproszenie na Jarmark św. WojciechaMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na Jarmark św. Wojciecha, który odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia 2019 roku. W programie liczne atrakcje... »»
 
Korzystamy to sprzątamy - akcja sprzątania rzeki Nurzec
Oskarowe PiątkiKorzystamy to sprzątamy - akcja sprzątania rzeki Nurzec z inicjatywy Koła Wędkarskiego "Jazgarz", COKiS oraz ciechanowieckich "Morsów" 4 maja od godz. 14.00. Zapraszamy... »»
 
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza 25 kwietnia 2019 r. do udziału w gminnych eliminacjach Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"... »»
 
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznie
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznieFundacja Wspomagania Wsi zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na warsztat dla młodych aktywistów w ramach projektu PoleDziałania... »»
 
Przywrócić historię skazaną na zapomnienie - spotkanie z Robertem Radzikiem
Przywrócić historię skazaną na zapomnieMiejska Biblioteka Publiczna 9 kwietnia 2019 r. zaprasza na spotkanie z Robertem Radzikiem autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych... »»
 
Akcja szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
Akcja szczepienia lisów
Od 30 marca do 3 kwietnia 2019 r. na całym obszarze województwa podlaskiego będą prowadzone ochronne szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie... »»
 
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na bezpłatną projekcję filmową z cyklu "Oskarowe Piątki" w naszym mieście, w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej 26 kwietnia godz. 19.00... »»
 
Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnych
Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnychZapraszamy na Rodzinne warsztaty robienia palemek wielkanocnych. Spędź kreatywnie czas ze swoim dzieckiem i stwórzcie niepowtarzalną palmę wielkanocną... »»
 
Zmiana dnia spotkania z piłkarzami Jagiellonii Białystok - 17 kwietnia
Spotkanie z piłkarzami JagielloniiZapraszamy na spotkanie z piłkarzami Jagiellonii 17 kwietnia (środa) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu przy ul. Mostowej 8... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1550

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna 

Projekty unijne

Projekty unijne

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne
wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl
position: fixed; right: 20px; top: 350px