Informator
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Profilaktyka chorób serca”, który odbędzie się 23 października 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 20.10.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Suplementy diety – stosować czy nie”, który odbędzie się 20 października 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
Szkolenie wyjazdowe poświęcone produktom lokalnym
Szkolenie wyjazdowe poświęcone produktom lokalnym Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama na Podlasie” zaprasza do udziału w szkoleniu wyjazdowym w dniu 23 października, poświęconym produktom lokalnym... »»
 
Muzeum Rolnictwa zaprasza na wystawę fotograficzną
Zaproszenie na wystawę fotograficznąMuzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu zaprasza na wystawę fotograficzną pt. "Rok Miłosierdzia i XXXI Światowy Dzień Młodzieży 2016" autorstwa Mariano Caldarella... »»
 
Zapisz drużynę do turnieju
"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Trwają zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę... »»
 
Zaproszenie na spotkanie autorskie
Zaproszenie na spotkanie autorskie "Podróże z Pileckim" Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie autorskie połączone z pokazem filmu „Pilecki” oraz promocją książki „Pilecki. Śladami mojego taty”. Spotkanie odbędzie się 5 października... »»
 
Kabaret "Szpilka" zaprasza
Kabaret Miejska Biblioteka Publicznej zaprasza 28 września o godz. 18.00 na przedstawienie kabaretu „Szpilka”, działającego przy Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku... »»
 
Jesienne Targi Ogrodnicze i Targi Leśne w Szepietowie
Targi Ogrodnicze i Leśne w SzepietowiePODR w Szepietowie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na Jesienne Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” oraz Targi Leśne „Las i My”... »»
 
XXIX sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIX sesja Rady Miejskiej odbędzie się 28.09.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie uchwalenia Studium... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 51 - 60 z 1258

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl